Тлумачення сну «Цунамі»

Езотеричний сонник

Побачити цунамі — таке сновидіння розповідає, що суспільне життя буде відзначена бурхливими подіями. Чим ближче до вас воно було вві сні, тим більше шансів, що ви можете виявитися їхнім безпосереднім учасником. А якщо ви і зовсім стали жертвою цієї гігантської хвилі, то соціальні потрясіння нададуть на ваше життя вкрай несприятливий вплив.

Побачити , що від цього океанічного «подарунка» постраждав близька людина, - значення сну поширюється на нього. Не постраждали від цього стихійного лиха - значить, будете надзвичайно щасливою людиною.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі сон приснився чоловіку, найближчим часом ви отримаєте підвищення по службі. Щоб це сталося швидше, протягом тижня полощіть горло морською водою. Погане значеніеЕслі сон приснився жінці, то хтось намагається відвести у вас чоловіка. Щоб зберегти своє сімейне вогнище, додавайте кожен день крапельку своєї крові в каву або чай, який п'є ваш улюблений.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Цунамі — вами оволодіють безсилля і слабкість.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Цунамі — настане каяття у скоєному.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Цунамі — спалахне скандал з матір'ю чоловіка або дружини.

Загальний сонник

Сни про насування нещастя, як правило, свідчать про те, що марив відчуває себе втратили контроль над ситуацією. У випадку з цунамі почуття втрати контролю над ситуацією часто поєднується з потребою почати все спочатку. 16-річний юнак розповідає про свій сон:

"Я біжу, намагаючись врятуватися від приливної хвилі, перш ніж вона обрушиться на мене. Зрештою, я розумію безнадійність ситуації. Я розвертаюся, і хвиля усією своєю силою обрушується на мене. Дивно, але, незважаючи на силу удару, я залишаюся на ногах. Коли я повертаюся назад, в тому напрямку, куди я втік, то бачу, що все - мій дім, батьки, машина, - все зникло. "На початку обговорення юнак повідав про численні скарги, які так чи інакше були пов'язані з домашньою життям і відсутністю батька. В ході подальших розпитувань юнак зізнався, що зловживав наркотиками і мав проблеми з реалізацією сексуальних потреб. Він відчайдушно хотів отримати другий шанс, розуміючи, що до цього руйнував своє власне життя. Часто бачення катастрофічних подій уві сні означає бажання очищення в реальному житті.