Тлумачення сну «Машина»

Сонник Міллера

Якщо наснилися машини, це говорить про те, що затіяне вами справу, хоч і стане для вас джерелом маси хвилювань, принесе в підсумку користь. Стара машина означає, що противники перевершать вас в прагненні забезпечити собі добробут. Вас затягнуло в працюючу машину - значить, у бізнесі будуть втрати, скоро настане час низки нещасть. Загальне значення такого сновидіння - втрати як наслідок невдало проведених торгових, фінансових та інших угод. Приснившийся працюючий механізм - це ваші майбутні серйозні труднощі у багатьох справах і одночасно підтримка товаришів. Поламана машина сниться до втрати друзів. Розгромна уві сні пожежна машина пророкує якесь надзвичайна подія, через якого вам доведется переживати і турбуватися. Молодий особі, яка уві сні мчала на пожежній машині, слід бути обачнішими, щоб її не втягнули в неприємну справу.

Сонник Міс Хассе

Друкарська машина сниться до того, що спір буде врегульовано;

Швейна — до того, що розпочату справу буде швидко розвиватися.

Сонник Менегетті

Машина — це механічний засіб пересування, яким, на відміну від поїзда чи громадського транспорту, управляє сама людина або його знайомий. У зв'язку з цим даний образ зв'язується з функціональним дією, яка приносить задоволення. У Ін-се він асоціюється з тілом або його найближчим оточенням і служить вказівкою на своє ставлення до того, як веде себе логіко-історичне «я». У зв'язку з цим різноманітні моделі машин і різноманітні особисті способи їх використання є вказівкою на різні моделі поведінки «я». Випадки, коли не суб'єкт веде машину, а хтось інший, говорять про домінування над ним впливу - негативного чи позитивного.

Англійський сонник

Побачити себе захоплено розглядає машини або механізми - це означає, що будь-які справи, якими ви будете займатися в торговій, виробничій, фінансовій сферах, будуть процвітати завдяки зростаючому попиту. Вдала ситуація швидко приведе вас до багатства і великим повазі оточуючих. У жінки, що побачила свого майбутнього чоловіка в оточенні механізмів і машин, коханий завжди буде працьовитий. Незважаючи на те, що зараз він не може похвалитися багатством, наполегливість і організованість зроблять свою справу, і він перетвориться на заможну людину.

Сонник Симона Кананіта

Машинаобман;

Успіх на роботі - друкарська - буде залагоджено суперечку - швейна - швидкий розвиток розпочатої справи.

Сонник Цветкова

См. Автомобіль.

Друкарську — буде залагоджено суперечку швейну - швидкий розвиток розпочатої справи.

Побачити в сні машини - передвіщає, що Ви зробите проект, який принесе Вам велике занепокоєння, але в результаті він виявиться корисним для Вас.

Побачити стару машину - знак того, що недруги перевершать Вас у Ваших стараннях забезпечити свій добробут. Бути затягнутим у працюючу машину - передвісник втрат у бізнесі та початок низки близьких нещасть. Цей сон в цілому віщує збитки від невдалих угод. Взагалі бачити у сні працюючий механізм - обіцяє Вам серйозні труднощі в багатьох починаннях і в той же час обіцяє підтримку друзів. Зламана машина - передвіщає втрати друзів.

Якщо ж Вам сниться пожежна машина - це обіцяє Вам тривоги і хвилювання, пов'язані з надзвичайною подією.

Якщо молода особа у сні мчить на пожежній машині - їй слід остерегтися, щоб уникнути участі в неприємному справі.

Американський сонник

Машина найчастіше — символізує ваше фізичне тіло або власне Я. Зверніть увагу, в якому стані машина і де вона рухається. Хто в ній сидить?

Ідіоматичний сонник

Бездушна холодна машина - цинізм;

Складний механізм — аспект складності;

«не людина, а машина» - невичерпна енергія;

«машинально» — тупо, звично.

Сучасний сонник

Бачити у сні машини - означає, що Ви зробите новий проект, який принесе Вам багато хвилювань і занепокоєнь і в кінцевому підсумку більшу вигоду.

Побачити старі машини - значить, вороги візьмуть верх і зруйнують Ваші плани самому розпоряджатися своєю долею.

Випадково потрапити в працюючий механізм - пророкує втрати в комерційних справах і низку неприємностей. Подібний сон передвіщає збитки від невигідних угод.

Якщо ви уві сні побачили машину аварійної служби - значить, ви опинилися в складній ситуації, яка може закінчитися нервовим зривом. Постарайтеся найближчим часом взяти відпустку і відпочити.

Сон, в якому ви викликаєте аварійну машину, щоб полагодити лопнула трубу - означає, що ви повинні бути обережні, так як можливі важкі травми.

Бачити себе за кермом аварійної машини - означає незадоволеність результатами своєї роботи. Можливо, ви захочете змінити місце роботи.

Якщо заміжня жінка побачить у сні свого чоловіка працюючим на аварійній машині - значить, вона буде призвідницею сварки і суперечки в сім'ї.

Сонник для стерви

Вийти з машини - задоволення від вдалого перебігу справ.

Купити машину у сні - тобі вдасться досягти знову високого і міцного положення в суспільстві.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Легкова або вантажна машина уві сні - символізує особисті можливості в здійсненні приватних справ. Її стан показує, які ваші шанси на успіх.

Парова машина — передвіщає вам участь у процесі, який буде супроводжуватися емоційним напруженням і потребують великої напруги.

Зламана машиназнак непередбаченої зупинки в справах і розладу з партнерами.

Бачити, що шестерінки працюючої машини - загрожують затягнути вас всередину механізму, попередження про те, що вам не слід вплутуватися в якусь справу, інакше наслідки можуть виявитися непоправними.

Сонник Здоров'я

Бачити у сні будь-яку машину-механізм - вам треба більше займатися розумовою діяльністю;

Бачити будь-яку обчислювальну машину - більше займайтеся фізичною діяльністю.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Газувати на машині - потрапити в халепу через ДАІ.

Перевернутися на машині - до благополуччя на дорозі.

Завести машину — вирішити проблему, яка давно вас мучила.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Газувати на машині уві сні - до поломки автомобіля.

Якщо уві сні ви миєте дуже брудну машину - це до автомобільній катастрофі.

Заводити машину уві сні - до далекій поїздці.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Газувати на машині - до аварії.

Перевернутися на машині - ви випробуєте незвичайні почуття.

Заводити уві сні машину, а вона не заводиться - до безвихідного становища.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите якісь машини, означає розмірене життя, в яку несподівано увірветься щось, зажадає від вас напруги всіх фізичних і духовних сил.

Бачити стоїть без дії машину означає, що ваші однолітки і ровесниці досягнуть успіху в житті більше, ніж ви.

Запускати машину в дію віщує вам неймовірні труднощі при організації нової справи, коли вам на допомогу поспішать ваші вірні друзі.

Працююча з гуркотом, брязкотом або деренчанням машина - до великих тривог, які дощенту потрясуть ваші домашні підвалини і змусять в них щось змінити.

Займатися уві сні ремонтом зламаною машини передрікає збитки від угод з недобросовісними компаньйонами та інші грошові втрати.

Бачити маховик будь машини, будь то найбільша або найменша, - це знак впевненого руху вперед по шляху до наміченої мети, незважаючи на які б то не було протидії з боку недоброзичливців.

Бачити у сні парову машину означає види на цілком реальну можливість отримання багатства. Пральна машина віщує незначні зміни при значних обставинах.

Швейна машиназнак швидкого розкручування нового справи, яка відразу ж окупить вкладені в нього кошти.

Бачити уві сні друкарську машинку - наяву будете залагоджувати спір або сварку між посварився приятелями;

Працювати на друкарській машинці - до отримання незначної суми за великий обсяг роботи.

Побачена уві сні поливаний-прибиральна машина говорить про те, що ви поспішіть на виручку потрапив у біду одному;

Їхати на такій машині означає прийдешню небезпеку.

Пожежна машина, мчаться на місце лиха з включеними вогнями і ревучий сиреною, - наяву поздравите одного з великою удачею, чого самі чимало посприяли.

Бачити пожежну машину, охоплені полум'ям, - з вами трапиться казусні подія, в яке відмовляться повірити всі, кому ви про нього розкажете.

Їхати у сні в машині типу кабріолет, тобто дорогому легковому автомобілі з відкидається верхи, - це передвістя удачі і придбання багатства.

Бачити у сні машину, що стоїть в гаражі, - це знак добрих новин.

Сонник Мандрівника

Вести машину — загальний хід особистому житті, незалежний від зовнішніх обставин;

Самоконтроль (виходячи з характеру руху і дороги).

Сигнальні машини — сильна тривога, неспокій сплячого, частіше, необгрунтовані та пов'язані з власними спалахами емоцій, пристрастей по різному приводу («пожежна машина») і криком про допомогу («швидка допомога») у зв'язку з відчуттям самотності, розгубленості, безпорадності, відчаю. Значно рідше повідомляють про дійсну біді, нещасний випадок.

Сонник Фрейда

Будь-яка машина, як складний механізм - символізує чоловічі статеві органи.

Сонник Шеремінской

Якщо вам сниться, що ви їдете на машині - наяву ви зробите досить неспокійне, але дуже корисну справу, яке вирішиться з щасливим кінцем.

Якщо наснилося, що ваша машина поламалася - можливо, що ви втратите вірних друзів, або ж ви зустрінетеся з перешкодами, які, прийнявши правильне рішення, зможете подолати.

Якщо уві сні машина їде заднім ходом - подумайте над тим, що, можливо, і в житті ви «пятітесь назад». Проаналізуйте, що заважає вам просуватися вперед.

Універсальний сонник

Якщо вашу машину веде хтось інший - можливо, ця людина управляє або намагається управляти вашим життям.

У сні ви самі є машиною? Визначте колір і стан машини всередині і зовні. Зовнішній вигляд машини - уособлює соціальну сторону життя, а салон машини - ваш внутрішній стан.

Якого кольору машина уві сні? З чим у вас асоціюється цей колір?

Якщо це червоний колір - він говорить про гарячність і пристрасті;

Білий колір символізує чистоту і невинність.

Якщо ви ведете машину одного - можливо, ви хочете володіти чимось, що є в цієї людини:

Річчю або рисою характеру.

Снотолкователь

Побачити в сні машини - передвіщає, що Ви зробите проект, який принесе Вам велике занепокоєння, але в результаті він виявиться корисним для Вас.

Побачити стару машину - знак того, що недруги перевершать Вас у Ваших стараннях забезпечити свій добробут.

Бути затягнутим у працюючу машину - передвісник втрат у бізнесі та початок низки близьких нещасть. Цей сон в цілому віщує збитки від невдалих угод.

Взагалі бачити у сні працюючий механізм - обіцяє Вам серйозні труднощі в багатьох починаннях, і в той же час обіцяє підтримку друзів.

Зламана машина — передвіщає втрати друзів.

Якщо ж Вам сниться пожежна машина - це обіцяє Вам тривоги і хвилювання, пов'язані з надзвичайною подією.

Якщо молода особа у сні мчить на пожежній машині - їй слід остерегтися, щоб уникнути участі в неприємному справі.

Сонник для закоханих

Сон, в якому дівчина бачить себе їдучої в пожежній машині, передвіщає їй участь у небезпечній справі, причиною якого стане її зв'язок з недостойним людиною.

Загальний сонник

Побачити в сні машини - передвіщає, що Ви зробите проект, який принесе Вам велике занепокоєння, але в результаті він виявиться корисним для Вас.

Побачити стару машину - знак того, що недруги перевершать Вас у Ваших стараннях забезпечити свій добробут. Бути затягнутим у працюючу машину - передвісник втрат у бізнесі та початок низки близьких нещасть. Цей сон в цілому віщує збитки від невдалих угод. Взагалі бачити у сні працюючий механізм - обіцяє Вам серйозні труднощі в багатьох починаннях і в той же час обіцяє підтримку друзів. Зламана машина - передвіщає втрати друзів.

Якщо ж Вам сниться пожежна машина - це обіцяє Вам тривоги і хвилювання, пов'язані з надзвичайною подією.

Якщо молода особа у сні мчить на пожежній машині - їй слід остерегтися, щоб уникнути участі в неприємному справі.

Теткінскій сонник-2012

Машинавідображення механичности взагалі. Відображення фізичного стану організму, тіла і / або внутрішнього, духовного стану. Необхідність усунути «поломки» в житті, на які натякають поломки в сновидінні.

 
Відноситься до тем: