Сонник «Віскі»

Сучасний сонник

Віскі сниться до того, що ваше бажання домогтися бажаного буде просто незнищенних, і навіть постійні розчарування не будуть цьому на заваді. Той же значення має сон, в якому ви п'єте віскі. Однак якщо подібне сновидіння відвідало вас в ніч на середу чи п'ятницю, то воно тлумачиться зовсім по-іншому:

Якщо ви і досягнете чогось, то все одно доведеться пережити розчарування.

Приснилося, що ви пили віскі на самоті, - значить, втратите розташування деяких добрих знайомих, і виною тому буде ваше гіпертрофоване самолюбство.

Пляшки з віскі сняться до активних дій, що робляться виключно в особистих інтересах.

У сновидінні розбили пляшку з віскі - в реальному житті позбудетеся прихильності найближчого оточення через власну манери поведінки.

Сонник Міллера

Якщо у сні Ви бачите пляшки, повні віскі, значить наяву будете активно діяти в своїх інтересах. Пити віскі на самоті означає втрату друзів, чому провиною стануть Ваші себелюбство і егоїзм.

Якщо у сні Ви розбили пляшку з віскі, то н.

Сонник Мандрівника

Коньяк (віскі)успіх. Пити дорогий коньяк - до великих грошей.

Новітній сонник

Віскі — сон-попередження:

У вас є схильність до алкоголізму.

Сонник XXI століття

Віскі уві сні - не обіцяє добра, скоріше варто очікувати розчарувань.

Віскі уві сні - часто відображає ваше прояв турботи тільки про власні інтереси.

Пити віскі на самоті - означає, що ваше самолюбство і егоїзм змусять вас пожертвувати своїми друзями заради власних амбіцій.

Бачити у сні віскі або пити його - також може означати, що ви не доб'єтеся того результату, на який розраховували.

Слов'янський сонник

Сивічесть.

Сонник від А до Я

Бачити у сні пляшку з віскі - прояв турботи про власні інтереси. Пити віскі на самоті - підвищений себелюбство і егоїзм змусять вас пожертвувати своїми друзями. Розбита пляшка віскі віщує втрату друзів в результаті сварки, якої слід було і можна було б уникнути.

Бачити, як хтось п'є віскі, - ви з усіх сил намагаєтеся досягти бажаного після безлічі нескінченних розчарувань. Купувати віскі - не сподівайтеся домогтися того результату, на який розраховували.