Тлумачення сну «Зарості»

Сонник Цветкова

Настають зміни в особистому житті.

Якщо вам вдалося благополучно вибратися з гущавини, то зміни будуть позитивними. А якщо ви в них заблукали, будучи не в змозі знайти вихід, особиста ваше життя сильно ускладниться через невдалих стосунків, і це відкладе відбиток на настрій і бажання йти вперед.

Езотеричний сонник

Сон про заростях - знак майбутніх труднощів і турбот. Стежка веде через зарості - такий сон підказує, що з вашої проблеми є дуже простий вихід, залишилося тільки його знайти.

Сонник Міс Хассе

До змін в особистому житті.

Сучасний сонник

Бачити у сні дикі зарості високих рослин - передвіщає зміни в особистому житті, завдяки яким ви виростете в думці навколишніх і у власних очах.

Якщо молода дівчина бачить сон, в якому вона пробирається через густі зарості кропиви - це передвіщає, що вона отримає відразу кілька пропозицій вийти заміж, що поставить її перед складним вибором і змусить серйозно розібратися у своїх почуттях.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні зарості і заплутатися в них - до безвихідного становища.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите себе в сні в заростях - ви в чомусь сильно заплуталися, і з цієї плутанини вам нелегко буде вибратись.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Зарості — сняться до перешкод.

Сонник від А до Я

Бачити у сні дикі зарості високих, як ліс, рослин - передвіщає істотні зміни в особистому житті, завдяки яким ви виростете як у тому оточуючих, так і у власних очах.

Якщо молода дівчина бачить сон, в якому вона йде через густі зарості кропиви - це передвіщає, що вона отримає відразу кілька пропозицій вийти заміж, що поставить її перед складним вибором і змусить серйозно розібратися своїх почуттях.

Давньоруський сонник

До змін в особистому житті.

Труднощі, складнощі, турботи. Стежка через зарості - існує простий вихід, треба тільки знайти його.