Тлумачення сну «Зуб»

Слов'янський сонник

Рвати або якщо він сам випаде - до смерті родича.

Сонник Езопа

Зуби, як правило, символізують здоров'я і життєву силу. На сході вік людини визначався станом зубів. В древніх племенах людина не могла відправиться в долину смерті до тих пір, поки у нього були міцні і здорові зуби. Цей символ має кілька значень і трактується в залежності від появи його в сновидіннях. Іноді зуби сприймаються як символ жорстокості, болю. Про таку людину в народі говорять:

«Йому на голодний зуб не попадайся». Про докучливого гостя в народі кажуть:

«Вже він мені в зубах навяз». Отже, якщо ви побачили або відчули уві сні, що хтось вас боляче кусає - це означає, що хтось заподіє вам сильну душевну біль.

Бачити у сні, як у вас росте зуб, - це знак вашої мудрості, яка дозволить вам впоратися з багатьма життєвими труднощами. Сон, в якому ви побачили гнилі зуби, - означає хвороба.

Якщо уві сні у вас випав зуб - це знак нездійснених надій і обіцянок.

Побачити в сні штучні зуби - означає, що наяву ви занадто часто покладаєтеся на чужу думку. Це може послужити причиною аварії ваших особистих планів.

Якщо ви побачили уві сні, як вам видаляють хворий зуб, - значить наяву ви зробите нарешті нелегкий, але дуже важливий для вас вибір. Сон, в якому ви намагаєтесь ухилитися від чиїхось гострих зубів, - означає, що людина, яку ви вважаєте своїм другом готує вам пастку. У народі кажуть:

«Утопія щуку, та зуби залишилися».

Нумерологічний сонник Піфагора

Зубвтратити уві сні зуб означає, що наяву ви втратите щось звичне вам:

Втратите улюблену річ чи розірвете застарілі себе відносини.

Якщо уві сні вам неприємно позбутися зуба, то і втрата на якийсь час виб'є вас з колії, однак вже через місяць ви зрозумієте, що все відбувається на краще.

Якщо ж уві сні ви просто випльовує зуб і більше не звертаєте на нього уваги, то втрата ще відгукнеться в вас болем, але це трапиться набагато пізніше - найімовірніше, через рік.

Сонник Фрейда

Все, що пов'язано з зубами, символізує онанізм, мастурбацію і страх перед покаранням за ці заняття або їх оголошенням.

Зубний біль, якщо тільки у вас насправді не болять зуби, символізує ваше прагнення до самозадоволення.

Виривання або випадання зубів символізує страх перед кастрацією в покарання за заняття онанізмом.

Якщо ви розхитувати свій зуб, для того щоб він швидше випав, то ви волієте займатися самозадоволенням, ніж вступати у сексуальні контакти з представниками протилежної статі.

Здорові зуби символізують вашу заздрість до гармонійним сексуальним відносинам ваших знайомих.

Для жінок зуби часто є символом дітей.