Сонник «Автозапчастини»

Східний жіночий сонник

Ти сама міняєш якісь автозапчастини? Ти зіткнешся з необхідністю виконувати якусь на перший погляд невдячну і навіть чорну роботу, проте ж пам'ятай:

Вона є обов'язковим етапом на шляху досягнення мети.

Якщо тобі наснилося, що після ремонту в тебе залишилися зайві автозапчастини, - будь тактовніше і обачнішими - є ризик, що ти, сама того не бажаючи, скривдиш близької людини. Сон, в якому ти вибираєш чи купуєш автозапчастини, застерігає від необдуманих вчинків.

Сучасний сонник

Якщо уві сні Ви самі змінюєте небудь автозапчастини - то наяву Ви зіткнетеся з необхідністю виконувати якусь чорнову роботу, яка є обов'язковим етапом на шляху досягнення мети.

Якщо Вам приснилося, що після ремонту у Вас залишилися зайві автозапчастини - то в реальному житті Ви, самі того не бажаючи, скривдите близької людини.

Сон, в якому Ви вибираєте або купуєте автозапчастини - застерігає Вас від необдуманих вчинків.

Східний сонник

Ти сама міняєш якісь автозапчастини - ти зіткнешся з необхідністю виконувати якусь на перший погляд невдячну і навіть чорну роботу, проте ж пам'ятай:

Вона є обов'язковим етапом на шляху досягнення мети.

Якщо тобі наснилося, що після ремонту в тебе залишилися зайві автозапчастини - будь тактовніше і обачнішими - є ризик, що ти, сама того не бажаючи, скривдиш близької людини.

Сон, в якому ти вибираєш чи купуєш автозапчастини - застерігає від необдуманих вчинків.

Суміщений сонник

У тому випадку, якщо вам приснилося, що після ремонту автомобіля - у Вас залишилися зайві запасні частини, то в реальному житті Ви випадково і не зі зла нанесете образу близькій людині.

Сновидіння, в якому Ви купуєте або намагаєтеся вибрати автозапчастини - застерігає Вас від поспішних і необдуманих рішень.

Якщо в сновидінні Ви самі змінюєте автозапчастини в автомобілі - в реальності Вам належить виконувати якусь брудну або чорнову роботу, яка являється невід'ємною частиною на шляху досягнення кінцевої мети.