Сонник «Абсурд»

Сонник Лонго

Навряд чи хтось здатний побачити уві сні абсурд сам по собі, адже це абстрактне поняття. Проте найчастіше бачаться абсурдні ситуації, які і можна спробувати розтлумачити. Наприклад, у сні у вашій родині відбувається щось, чого в реальному житті не може бути. Тоді сон підказує, що ви занадто багато уваги приділяєте сімейних проблем. Ви знаходитесь в повній впевненості, що їх ніхто не здатний розв'язати, окрім вас. Вам варто більш тверезо і холоднокровно оцінювати свої можливості, і тоді все, що відбувається навколо здасться вам набагато простіше.

Абсурдна ситуація виникла на роботі - такий сон означає, що ви скоро отримаєте важливе завдання. При цьому ви не будете впевнені у власних силах, станете переживати, що негідні і що не виконаєте його на належному рівні. Однак всі побоювання будуть абсолютно безпідставні:

Ви розташовуєте набагато більшими можливостями, ніж вам здається. Не треба надто довіряти своїм відчуттям:

Іноді вони бувають помилкові.

Сон, в якому ви поводилися безглуздо і нелогічно з незнайомцями, пророкує, що скоро у вас зміниться коло спілкування. Можливо, ви з кимось познайомитеся і потім разом з цією людиною будете проводити багато часу. Також сон може передвіщати зміну місця роботи і, отже, робочого оточення.