Тлумачення сну «Бармен»

Сучасний сонник

Бармен сниться до змін у вашій зовнішності.

Якщо ця людина викликав у вас уві сні приємні емоції, значить, зміни підуть вам на користь. І навпаки, не сподобався вам працівник виступає передвісником зменшення зовнішньої привабливості - наприклад, через хворобу.

Якщо вам снився бармен, майстерно орудує склянками, це можна розцінити як рада менше звертати уваги на зовнішність оточуючих, а більше - на їх внутрішній світ.

Бармен ненавмисно впустив призначався вам коктейль - після сну з таким сюжетом чоловік посварився з родичами (найімовірніше, це буде теща), а жінка знайде палкого шанувальника або коханого.

Побачити себе барменом в розкішному барі - хороший сон:

Ви вправно обійдете розставлені на вас капкани.

Дівчина побачила уві сні свого коханого барменом - значить, вона успішно запобіжить підступи недоброзичливців.

Представникам сильної статі барменша сниться до того, що він буде прагнути (можливо, тільки на підсвідомому рівні) до достатку статевих зв'язків, партнерок, розвагам еротичного характеру. Його будуть залучати переважно низинні насолоди.

Якщо наснилася барменша дівчині або жінці, це означає, що на її горизонті з'явиться суперниця. Вона спробує заволодіти коханим за допомогою всіляких типово жіночих хитрощів, відкрито демонструючи фізичну привабливість, сексуальність.

Коли дівчині сниться, що вона працює в барі, її можуть залучити в якусь сумнівну авантюру. Після такого сну їй треба обходити стороною вітряних, легковажних людей.

Сонник Міллера

Бармен, приснився Вам, означає, що наяву чиєсь тяжке становище викличе у Вас співчуття і бажання пожертвувати частиною своїх доходів, щоб допомогти цій людині.

Якщо дівчині приснився бармен, то наяву невлаштованість її коханого змусить.

Циганський сонник

Якщо вам сниться, що ви працюєте барменом - наяву ви зв'яжетеся з компанією, яка вас неварта.

Якщо вас обслуговує бармен, вам варто остерігатися будь-яких даються вам рад.

Суміщений сонник

Якщо у вашому сновидінні ви знаходитеся в барі і там бармен не хоче вас обслуговувати - це сновидіння віщує каяття і жаль за раніше досконалий нехороший і можливо підлий вчинок. Вас очікують муки совісті.

Спостерігати в сновидінні себе у ролі бармена в престижному барі - ви успішно уникне неприємностей і пасток, розставлених у вас на шляху вашими недоброзичливцями, і досягнете своєї мети.

Якщо уві сні бармен впустив і розбив склянку із замовленим вами напоєм - чоловікові дане сновидіння віщує в недалекому майбутньому проблеми з тещею або близькими родичами;

Для жінки — воно означає появу нового шанувальника або коханця.

Спостерігати в сновидінні коханої людини в якості бармена - означає, що у вас вийде запобігти підготовлюваний змову, спрямований проти вас.

Бачити в сновидінні, як бармен професійно жонглює посудом - означає, що ви часто обманюють красивою зовнішністю і не в змозі бачити недоліки у привабливих людей.

Сонник XXI століття

Бачити у сні бармена, спостерігати за його роботою - сон-попередження про те, що ваше прагнення до приземленим задоволень може завести занадто далеко і поставити під удар ваше щастя і благополуччя.

Бути уві сні самому за стійкою бару - до зміни діяльності.

Для дівчини побачити такий сон - означає, що незабаром належить спілкуватися з безпутного чоловіками і нічого доброго з цього не вийде.

Для чоловіка дівчина, що стоїть за стійкою бару - обіцяє дрібні неприємності.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо уві сні ви працюєте барменом і стоїте за стійкою, готуючи коктейлі - це до безладних відносин з статевими партнерами.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви уві сні працюєте барменом і стоїте за стійкою - вам незабаром привалить пристойний стан.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бармен сниться — до мстивому і ненадійному приятелеві.