Сонник «Бікіні»

Сучасний сонник

Бачити дівчину в бікіні - у вашому житті з'явиться жінка, яка переверне всі ваші уявлення про світ, ви будете вдячні долі за те, що вона звела вас з нею.

Якщо вам сниться, що ви йдете по пляжу в бікіні і залучаєте до себе увагу - такий сон обіцяє появу у вашому житті фатального чоловіка.

Якщо уві сні з вас водою зриває бікіні - ви вводите в оману своїх знайомих, віддаючись розвагам, а перед ними роблячи вигляд зайнятої людини.

Приміряти його — такий сон попереджає про можливість обману або підроблення.

Східний жіночий сонник

Молоду жінку сон, у якому вона бачить себе в бікіні, попереджає про те, що її прагнення до сумнівних задоволень не доведе до добра.

Східний сонник

Молоду жінку сон, у якому вона бачить себе в бікіні - попереджає про те, що її прагнення до сумнівних задоволень не доведе до добра.

Суміщений сонник

Бачити в сновидінні дівчину в бікіні - чекайте в житті появи жінки, яка в корені змінить все у вашому житті, ви будете дякувати долі за цю зустріч.

Якщо ви бачите уві сні, що йдете по пляжу в бікіні і залучаєте до себе погляди - таке сновидіння обіцяє появу у вашій долі фатального чоловіка.

Якщо в сновидінні ви у воді втрачаєте бікіні - ви обманюєте своїх близьких, брешете про свою сильної зайнятості.

Приміряти — таке сновидіння говорить про можливе обмані або брехні.

Сонник XXI століття

Бачити жінку або дівчину на пляжі в бікіні - означає, що вас чекають великі зміни в житті, знайомство з коханою людиною.

Знімати бікіні — означає, що ви занадто просто ставитеся до життя і це коли-небудь може зіграти з вами злий жарт.

Приміряти уві сні чужі бікіні - ваші дії провокують проти вас злий задум, обман. Вам слід бути скромніше, інакше ваша самовпевненість сильно зашкодить вам.

Малий сонник

Якщо молодій людині сняться дівчата в бікіні, то наяву він відчуває дефіцит спілкування з протилежною статтю через свою сором'язливість.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе в бікіні, попереджає її про те, що прагнення до сумнівних задоволень не доведе її до добра.