Тлумачення сну «Будда»

Сонник Менегетті

Сон свідчить про домінування в сформованій ситуації сильної і вкрай негативною особистості. Великий живіт Будди постає не в якості символу внутрішньої повноти життя, а в ролі місця, яке пов'язане з програмуванням чогось є чужим людині. Розмова сновидца з Буддою означає прагнення зовнішніх негативних сил до оволодіння ініціативою в ситуаціях, що є для нього життєво важливими.

Китайський сонник

Кланятися йомувелике багатство;

Будда сердиться на Вас - нещастя, невдача;

Будда пояснює те, що трапилося - велике щастя, удача;

Малювати зображення Будди - шанування з боку інших людей;

Бачити Буддународження благородного нащадка;

Будда.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Будь будди і бодісатви. - Віщує велике щастя. Буддійський наставник піднімається на піднесення. - Віщує захворювання. Бачиш уві сні вищого мудреця Лао-Цзюня, чарівника з Небес, який щось говорить. - Віщує чудесну долю, велике щастя. Вклоняєшся Будді, божеству, збираєшся зробити рух. - Віщує велике багатство. Бачиш вище божество, яке пояснює те, що трапилося. - Велике щастя, удача. Безсмертний небожитель, Будда, божество сердиться на тебе. - До нещастю, невдачі. Малювати зображення божества або Будди. - Віщує шанування з боку інших людей.

Бачити божественного Будду. - Віщує народження благородного нащадка.

Будда говорить з людьми. - Буде велика матеріальна допомога. Бачиш, як рухаються зображення божеств, коли входиш в храм предків. - Велике щастя. Робиш хоругви і ритуальні балдахіни. - Велике щастя і вигода. Буддійський наставник вчить людей, читаючи їм сутри. - На щастя. Бачиш божественного Будду в закритій частині двору. - Велике щастя. Божественний Будда не може йти. - Велика біда. Розпалювати пахощі і здійснюєш поклоніння. - Велике щастя. Зустрічаєш божество, здійснюючи подячне жертвоприношення. - Віщує побічні доходи. Безсмертні мудреці приходять у вашу сім'ю. - Багатство і кар'єра. Здійснюєш моління, поклоніння божественному шляху. - Велике щастя. Приймаєш обітницю стриманості. - Віщує шанобливість синів. Спілкуєшся з небожітельніца, жіночим божеством. - Народиться благородний нащадок.

Міфологічний сонник

Будда («просвітлений», «пробуджений», ідеал граничного духовного розвитку, реальна людина в історичному минулому, син царя, засновник сучасного буддизму) - спокійний період життя, байдужість, відчуженість, зосередженість на своєму внутрішньому світі;

Духовне одкровення або знак занурення в буддійські.

Новітній сонник

Будда — будь задумане благородну справу ви неодмінно зробите добре.

Суміщений сонник

Побачений у сні Будда - може означати, що у вас з'являться обгрунтовані побоювання відносно людини, яка робить вплив на ваші вчинки.

Якщо ви бачите людину, яка в сновидінні підносить молитви до Будди - людина побачений вами уві сні відчує необхідність у відвертій розмові, але так і не зважиться на нього.

Якщо в сновидінні Будда розмовляє з вами - вас чекає щастя, удача, великий успіх.

Сучасний сонник

Приснившийся Будда — означає, що у вас виникнуть побоювання щодо людини, від якого ви ніяк не можете позбутися, ви відчуєте, що почали потрапляти під його вплив. Той, хто уві сні молився Будді, відчує потребу розкрити комусь своє серце, але так і не наважиться на це.

Якщо уві сні Будда заговорив з вами - вас чекає несподівана радість, удача, успіх.