Сонник «Храм»

Сонник Цветкова

Храм — благополуччя.

Сонник Лоффа

У сновидіннях храми і духовні обителі з'являються досить часто, і пов'язано це з тим, що в багатьох снах присутні сюжети про підготовку, очищенні, моральної оцінки, спілкуванні з вищими силами. У більшості своїй ці сни приходять в такі життєві періоди, коли, відчуваючи хиткість внутрішнього світу, ви прагнете якимось чином його укріпити.

Іноді в такого роду снах роль священнослужителя або храмового жерця виконує незнайома людина. Ці священнослужителі показують, необхідність в якій службі існує в храмі, яка область вашого життя потребує наданні впливу. Вони можуть поставати перед нами одягненими по-особливому особами або людьми тієї ж статі, але старше нас.

Якщо у приснився храмі ви не бачили жерців або священнослужителів, це може відображати внутрішнє подорож або відбувається у вашій душі боротьбу, яка вимагає дозволу - на противагу зовнішньому морально-етичному вибору.

Сонник Лонго

Якщо вам снився храм, значить, ви повинні туди сходити, причому не відкладаючи цю справу в довгий ящик. Швидше за все, ви повністю загрузли в суєті, думати про Бога у вас немає часу, а зайнятися своєю душею теж немає особливого бажання.

Побачити себе на службі - такий сон говорить про те, що ви потребуєте наставника, який міг би вказати вам шлях істинний. У недалекому майбутньому на вашому шляху зустрінеться така людина, але значення цього знайомства для вашого життя ви зможете зрозуміти і оцінити далеко не відразу. Через якийсь час на вас зійде осяяння:

Ви зрозумієте невипадковість цієї зустрічі, зрозумієте, що це знак згори і завдання даної людини - врятувати вашу душу.

Старий, покинутий храм свідчить про те, що духовність ваша знаходиться без перебільшення в жалюгідному стані, вам прекрасно це відомо, але ви не знаєте, яким чином переломити ситуацію, за що в першу чергу братися.

Сон радить:

Для здобуття душевного спокою візьміться за читання Біблії.

Езотеричний сонник

Храм — це ваш дух.

Якщо ви відчували благоговіння, то стан храму відображає стан вашого духу. У випадку ж, коли душевного трепету ви не відчували, слід дивитися значення образу «Собор».

Якщо у храмі мало місце якесь священнодійство, це говорить про ваш духовний ріст. Давали якусь клятву - значить, здійснюється ваш вихід на рівень Служіння Закону Буття.

Якщо будували храм, значить, будете працювати на благо побудови більш духовного суспільства. Прикрашати храм - ви прагнете заховати злидні свого духу за зовнішньою блискучою мішурою. Руїни храму свідчать про те, що вами не виконуються ваші кармічні завдання;

Можна сказати, життя проходить даремно.

Побачити в храмі людей - вам треба шукати однодумців.

Побачити його настоятеля - слід знайти духовного Вчителя. Є ймовірність, що він уже прийшов у ваше життя, а ви поки що не змогли його розгледіти.

Асирійський сонник

Якщо уві сні ви бачите себе в храмі, то ваші молитви будуть почуті вищими силами, які обдарують хорошим здоров'ям, благополуччям в будинку.

Сонник Міс Хассе

Благополуччя. Також Див. Священик, Чернець, Церква.

Китайський сонник

Щастя, удача у всіх справах.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Внутрішнє святилище. Приватне притулок.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Слово "храм" означає поділ (в давньоанглійській tern - розділяти, в англійському temple-храм). У давнину храм був перехрестям або вододілом між небом і землею. Вважалося, що земний храм - копія небесного храму.

Якщо вас з'явиться цей знак, постарайтеся створити внутрішній храм або святилище в собі.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви прийшли в храм, скоро ви знайдете спокій і гармонію в душі. Кожен день робіть кілька добрих справ і дуже скоро ви знайдете гармонію в душі. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви пішли з храму, ви втратили підтримку понад. Щоб повернути цю підтримку, приносьте щоночі різні дари богам - в одному кутку поставте склянку води, в іншому - свічку, що горить, в третьому насипте трохи землі, а в четвертому поставте порожню чашу;

Щовечора залишайте в кутах небудь дари, а на.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Щастя, удача у всіх справах.

Благополуччя.

Також Див. Священик, Чернець, Церква.

Благополуччя.

Дух. Стан храму говорить про стан вашого духу, якщо ви уві сні ставитеся до Х. з благоговінням.

Якщо не відчуваєте душевного трепету, то Див. "Собор".

Якщо Х. відбувається священнодійство будь-якого роду - ви душевно ростете.

Якщо даєте якусь клятву - ви наяву виходите на рівень Служіння Закону Буття. Будувати Х. - Трудитися на благо побудови духовного суспільства. Прикрашати Х. - За мішурою ви приховуєте злидні свого духу. Розвалини Х. - Ви не виконуєте свої кармічні завдання, життя проходить даремно. Люди в Х. - Шукайте своїх однодумців. Настоятель Х. - Шукайте духовного Вчителя, можливо, він вже прийшов, але ви його не розгледіли.

Храми та духовні обителі широко поширені в сновидіннях, Це пояснюється тим, що багато сни включають сюжети про очищення, підготовці, моральної оцінки або Божественному спілкуванні. Як правило, такі сни відвідують вас в ті періоди життя, коли внутрішній світ зибок і ви прагнете якось зміцнити його. Часом у таких снах в якості священнослужителів або жерців храму беруть участь незнайомця. Ці священнослужителі дають зрозуміти, яка служба потрібно в храмі і на яку область вашого життя повинно чинитися вплив. Вони всі можуть бути представлені старшими за віком особами однієї статі або одягненими особливим чином суб'єктами.

Якщо в храмі немає священнослужителів і жерців, то це може свідчити про внутрішній подорожі або боротьбі, яка, на противагу зовнішньому моральному вибору, вимагає дозволу.

См. Орган, Проповідник, Церква.

Сучасний сонник

Якщо Ви жертвуєте гроші на храм - це свідчить про Ваш добробут, прибутку, поверненні грошей старими боржниками.

Якщо з Вашого вікна видно храм, який справляє на Вас враження чогось казкового - значить, вам доведеться зіткнутися з обставинами, які здадуться Вам неправдоподібними, але на ділі принесуть радість і задоволення.

Якщо Ви вирушаєте на прогулянку і відвідуєте всі храми, які зустрічаються у Вас на шляху - значить, Вам необхідна підтримка, але Ви не можете її отримати від близьких людей;

Ви шукаєте джерело морального задоволення і заспокоєння.

Якщо у Вас виникло непереборне бажання відвідати храм, але щось постійно заважає це зробити - значить, Ви задумали щось таке, що не може бути схвалене або зрозуміле вашими близькими, і Вас гризе сумнів.

Якщо Вам приснився хтось, хто відразу завоював вашу довіру, і він запросив Вас в храм - це передвіщає Вам знайомство з людиною, яка вплине на Ваш духовний світ, спілкування з яким спричинить зміну Вашого світовідчуття.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні дає собі провізію храму, - добре, - життя буде дана йому богом його.

Якщо людина бачить себе уві сні несучи храмове майно, - погано, - вилучення власності його в його присутності.

Сонник Данилової

Грецький храм, приснився жінці, передвіщає їй безкорисливу любов.

Якщо вам приснилося, що ви перебуваєте в храмі, цей сон може служити попередженням - вам доведеться випробувати заздрість з боку оточуючих.

Якщо чоловік уві сні бачить себе входять в храм, сон говорить про те, що незабаром він завоює прихильність жінки з вищого суспільства.

Якщо з вашого вікна видно храм, значить, вас чекає зустріч за обставин, які здадуться вам неправдоподібними, однак саме ця зустріч принесе вам виконання вашої мрії.

Американський сонник

Храм — внутрішнє святилище. Приватне притулок.

Малий сонник Велесів

Храмдобре / до смерті, хвороби, до лихо, сум;

Ветхий храмсмерть.

Новітній сонник

Храм — будете довго каятися у скоєному.

Сонник Білого мага

Бачити у сні храм - вам негайно слід відвідати його і наяву. Ви, по всій видимості, погрузли в суєті, а подумати про бога вам ніколи, та й бажання особливого немає зайнятися своєю душею.

Бачити себе в церкві під час служби - вам необхідний наставник, який би вказав вам шлях істинний. Досить скоро ви такої людини зустрінете, але далеко не відразу зумієте зрозуміти, наскільки важлива ця зустріч для вас. На вас через деякий час зійде осяяння, і ви зрозумієте, що ця зустріч не тільки не випадкова, але є знак згори і людина цей покликаний врятувати вашу душу.

Якщо ви бачили у сні стару, занедбану церкву - значить, ваша духовність перебуває в жалюгідному стані і ви самі прекрасно віддаєте собі в цьому звіт, однак не знаєте, як змінити становище і за що взятися в першу чергу. Почніть читати Біблію - ця книга допоможе вам знайти душевний спокій.

Сонник від А до Я

Бачити у сні храм або в храм на богослужіння передвіщає благополуччя. Присутніми в храмі на всеношної - до сімейних негараздів. Співати в храмі на криласі - наяву придбаєте корисне знайомство.

Бачити священика біля вівтаря - невдача в комерції, каяття у помилках;

На амвоні — потрапите в нудне суспільство;

Біля кіотауспіх благої справи;

Махають кадиломрадість і процвітання;

Благословляючого вас — проявіть добрі почуття;

Сповідує вас — чекайте біди.

Побачена уві сні церква віщує розчарування. Перебувати в церкві - візьміть участь в похоронах, настануть погані часи. Молитися в церкві - щастя у всіх справах.

Підходити до вівтаря і ставати на коліна - до цінної знахідку. Залишати церква - душевне полегшення.

Приснився мечеть означає душевне очищення, самовдосконалення, неприйняття зла в будь-яких формах і проявах.

Бачити в мечеті муллу - заклик до любові і добра.

Чути голос муедзина, скликає з високого мінарету на молитву всіх правовірних, означає світло в кінці тунелю, з якого до цього ви не бачили ніякого виходу.

Костел у сні означає, що ваша піднесена натура, спрямована в гірські вершини, зіткнувшись з проявами ницості і зла, буде глибоко уражена і переживе тяжкі моральні муки і страждання.

Бачити в костелі католицького священика - заспокоєння в праці та смиренні.

Сон, в якому вам привиділася синагога, говорить про численні терен на шляху до світлої, піднесеної і благородної мети. Чути в синагозі рабина віщує благополучний хід справ, минула стороною небезпека.

Бачити уві сні протестантську кірху - наяву потрапите в суспільство освічених і висококультурних людей.

Сонник Мандрівника

Храмудача і благословення (на нову справу, почуття, ставлення);

Потреба в очищенні душі.

Сонник Таро

Храм, повний людей - покаяння необхідне як повітря.

Сонник Міллера

См. Орган, Проповідник, Церква.

Теткінскій сонник-2012

Храм — нагадування про те, що істинний храм в душі людини.