Тлумачення сну «Час з числа один»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — уві сні побачити, що на годиннику вже перша година ночі означає, що через один місяць ви відправитеся туди, куди не збиралися.

Якщо уві сні вам подобається нічна пора і ви нікуди не поспішаєте, то й поїздка буде приємною.

Якщо ж ви перелякані або схвильовані, то це явна ознака того, що ви не на те направили свої сили і подорож принесе вам тільки клопоти і турботи.

Якщо уві сні на годиннику у вас годину дня, то це означає, що через десять днів ви відчуєте легке нездужання і не зможете виконати задумане.

Сон закликає вас звернути підвищену увагу на своє здоров'я.

Якщо ви дивитеся на годинник і ніяк не можете вирішити, годину ночі вони показують чи годину дня, то в реальному житті вам випаде шанс вислужитися перед начальством і обійти свого головного суперника.

Якщо в кінці кінців ви прийдете до висновку, що на дворі ніч, то чекайте через день візитера, який принесе вам важливі ділові вести, якщо ж дня - то вам доведеться повернути всі свої борги, причому зробити це потрібно буде протягом місяця, інакше ви. Питати у сні у кого-небудь «скільки часу?» І чути у відповідь, що вже перша година ночі або дня, - хороший знак. Це говорить про те, що ваша діяльність за останній рік принесе-таки благотворні плоди і дозволить вам значно наблизитися до своєї мети. Чим симпатичніше вам люди, яким ви задаєте це питання, тим швидше ви досягнете прекрасного результату в роботі.

Якщо уві сні це питання задають вам і ви відповідаєте, що часу годину (ночі або дня, не важливо), то можете розраховувати на великі гроші, які дістануться вам через 55 днів.

Якщо уві сні до вас звертаються неприємні люди, то для того, щоб отримати цю суму, вам доведеться побігати по різних інстанціях і заповнити масу документів. Можливо, це буде заповіт або велика позика.

Якщо ж вам задають питання приємні люди, то гроші прийдуть до вас відносно легко, проте велика небезпека, що вони так само легко і підуть від вас. Студентам бачити уві сні людей, які запитували у них, скільки часу, і впевнено відповідати - «година дня», означає, що наяву їм належить серйозна розмова або іспит, і вони з честю його витримають.

Якщо ж вони відповідають «година ночі», то їм доведеться зайнятися проблемою, яка зажадає від них максимальної зібраності та напруги всіх сил.

Якщо запитувачі в їх сні налаштовані доброзичливо, то через місяць студенти познайомляться з впливовими людьми, які нададуть їм значну підтримку в навчанні та допоможуть у матеріальному плані.

Якщо ж це питання уві сні виходить від неприємних людей, то протягом 19 днів студенти будуть терпіти позбавлення. Але якщо вони стійко перенесуть цю смугу невезіння, то в кінці цього періоду у них з'явиться можливість з'їздити у відпустку або перевестися в престижний вуз. Призначати уві сні зустріч на годину дня чи ночі означає, що наяву ви шукаєте людину, якій можна довірити свої плани й зробити своїм помічником у їх реалізації.

Якщо людина, якій ви призначаєте рандеву, прийде на нього раніше вас, то в житті у вас вже є союзник, через десять днів він дасть вам про себе знати.

Якщо ви приходите першим і довго чекаєте свого напарника, то в реальності вам потрібно зайнятися переконанням і пропагандою своїх ідей, інакше ви не знайдете собі соратника. Зверніть увагу на людину, яка звернеться до вас з проханням 1, 10, 19 або 28 числа, можливо, саме він вам і потрібен.

Якщо ж у вашому сні людина не прийде на призначену вами зустріч, то відмовтеся від своїх планів, вони передчасні.

Якщо у вашому сні хтось призначить вам побачення на годину дня, то це значить, що в житті ви опинитеся залучені в авантюру, з якої вам буде дуже складно виплутатися.

Для того, щоб цього не сталося, будьте особливо обережні весь перший тиждень наступного місяця, а також не довіряйте людям, яких ви зустрінете завтра о першій годині дня. Витрачати на щось уві сні годину чи хвилину свого часу означає, що наяву ви будете вдоволені увагою до себе і захопленням оточуючих.

Якщо ви годину чи хвилину робили щось приємне, то в житті вам доведеться працювати старанно і копітко, щоб домогтися успіху.

Якщо ж уві сні ви цей час витратили на неприємну справу, наприклад, дерлися на високу гору і страшно втомилися, то в житті успіх прийде до вас сам собою, без зусиль з вашого боку.