Тлумачення сну «Час з числом п'ять»

Нумерологічний сонник Піфагора

Час — побачити уві сні, що на годиннику вже 5 годин вечора означає, що ви занадто стурбовані глобальними проблемами і не бачите, що твориться у вас під носом. Минулої п'ятниці ви вже проявили себе розсіяним і неуважним співрозмовником, упустивши прекрасний шанс показати свої професійні здібності та вміння.

Якщо уві сні ви відчуваєте неприємні емоції через те, що вже або ще 5 годин, то ваша заклопотаність проблемами світового значення буде викликати в навколишніх сміх, якщо ж ви раділи, то вас звинуватять в недалекоглядності і політичної короткозорості. Найгірше бачити цей сон керівникам крупних підприємств або процвітаючих фірм.

Якщо уві сні ви розумієте, що на дворі - 5 годин ранку, і вам подобається дивитися, як все яснішає навколо вас, то ваші колеги через 5 днів піднесуть вам сюрприз.

Якщо вам неприємно спати (у сні) в таку рань, то через 14 днів ви повернетеся до тієї проблеми, яку напередодні обговорювали зі своїми підлеглими, і швидше за все, ви виявите, що справи складаються не кращим для вас чином. У будь-якому випадку, не звинувачуйте тих, з ким ви працюєте, це ваша вина, і нічия більше! Призначати уві сні кому-небудь зустріч на 5:

00 вечора або ранку - вам необхідно перевірити відомості, які ви отримали від людини, яку знаєте вже 5. Не дивіться на те, що цій людині ви завжди вірили, будьте обережні, особливо 14 і 23, - з якоїсь причини ваш інформатор злий на вас і бажає обдурити вас.

Якщо зустріч на 5:

00 призначають вам, то можете розслабитися:

У найближчі 5 днів ваші справи будуть йти просто чудово, а все, за що б ви не взялися, принесе свої плоди. Це гарний час для родинних радощів, більше бувайте з дітьми, поїдьте на природу, заведіть тварина.

Якщо уві сні ви бачите, що рівно в 5:

00 опинилися в компанії 5 чоловік, то наяву ви побудували повітряний замок, який через 5 тижнів з гуркотом завалиться і придавить вас своєю ефемерною тяжкістю. Швидше за все, ви в основу своїх планів поклали помилкові факти.