Сонник «Сміх»

Сонник Фрейда

Почути, як хтось у вашому сновидінні сміявся, - це означає, що ви станете в суспільстві об'єктом для пересудів, які можуть мати і позитивний, і негативний характер. Це залежить від того, чи був цей сміх вам приємний.

Якщо це так, то почуття, які ви викликаєте в серцях інших, - це симпатія і незлобива заздрість.

Сміх заподіяв вам душевний дискомфорт - це говорить про те, що хтось хотів би зіпсувати вам життя, зробивши якесь зло.

Сонник Міллера

Приснилося власне веселощі та сміх - це означає, що у вас будуть прекрасні ділові партнери, разом з якими ви в своєму підприємництво досягнете успіху. Нестриманий сміх над знаками, підказаними долею, пророкує розчарування і дисгармонію у вашому оточенні. Щасливий, дзвінкий дитячий сміх - провісник радості і доброго здоров'я.

Якщо ви сміялися над невдачами людей, це говорить про те, що для задоволення власних егоїстичних побажань ви цілеспрямовано заподіюєте шкоду своїм друзям. Почути глузування - це до недуги і розчарування в справах.

Сонник Лоффа

Як і в реальності, в сновидіннях ми переживаємо почуття і емоції, які найбільш яскраво мають властивість проявлятися в смішних або, навпаки, сумних ситуаціях. Нерідко буває, що в сновидінні у сміху глибші корені, ніж в процесі неспання. Пов'язано це з тим, що завдяки сну відбувається наше звільнення від усяких обмежень, наша реакція на події є більш відкритою і безпосередній.

Сміх у сновидіннях може бути недоречним. Коль скоро ми бачимо себе в якості архетипових карикатур, то здатні вибухнути вибухом диявольського сміху. А між тим, більш природною в такому випадку була б злість, тому що ситуація провокує, скоріше, саме це почуття. Подібний неконтрольований сміх - не що інше, як прокази Воно.

Коли ви сміялися, чи робили це інші? Чи доводилося сміятися невпопад? Згадайте, сміх народжував в вас відчуття окриленості або, навпаки, почуття провини.

Сонник Міс Хассе

Почути в сні чийсь регіт - такий сон пророкує, що розкриється те, з чого ви так ретельно, як вам здавалося, робили таємницю. Дуже гучний і сильний, гомеричний сміх передвіщає вам невдачі, неприємності, сумний настрій, причому все це наздожене вас справжньою лавиною і надовго закриє від вас сонце щастя.

Якщо снилося, що ви реготали самі, то, швидше за все, доведеться плакати.

Приснилося , що ви робили це в абсолютно недоречною обстановці, наприклад, на поминках, - це обіцяє вам проблеми, породжені вадами у вашому вихованні і манерах.

Езотеричний сонник

Якщо над вами сміялися незнайомі люди, це говорить про те, що, незважаючи на несприятливі обставини, ви в очах оточуючих поступово завойовує все більший авторитет. Ваш сміх над кимось означає, що чиїсь помилки, негативна ситуація обернуться користю для вас. Ви сміялися уві сні над якоюсь ситуацією (особливо коли, прокинувшись від власного сміху, ви смієтеся і далі, вже наяву) - це передвістя того, що обставини складуться несподівано вдало, вас очікує зло всім недоброзичливцям ненавмисна радість. Почути звук сміху - знак того, що все буде добре, всі ваші страхи і побоювання виявляться помилковими.

Англійський сонник

Багато і весело сміятися уві сні - до неприємностей і розчарувань, несправджених надій.

Для закоханого це знак, що його любов не зустріне взаємності. Почуття його коханої нестійкі, вона коливається між Вами і кимось ще. Будьте обережні в діях. Стримуйте свою пристрасть, щоб не бути обдуреним.

Сміх у сні часто знак прийдешнього плачу і печалі.

Бачити — засмучення чути - неприємності сміятися - почнеш нову справу.

У сні, як і в реальному житті, ми відчуваємо почуття і емоції. Особливо яскраво емоції проявляються в смішних або сумних ситуаціях.

Сміх у сновидінні часом має більш глибоке коріння, ніж в стані неспання, тому що сон звільняє нас від усяких обмежень і ми реагуємо на події більш відкрито і безпосередньо. У сні сміх може бути недоречний. Оскільки ми бачимо себе як архетипічні карикатури, то можемо вибухнути диявольським вибухом сміху. У той час як, насправді, ситуація швидше провокує злобу - саме це почуття було б більш природним для подібного випадку. Такий неконтрольований сміх - це витівки Воно.

Якщо ви смієтеся уві сні, сміються чи разом з вами інші? Ви сміялися над чимось невпопад? Чи відчували ви почуття провини, або, навпаки, сміх вас окрилив?

Побачити в сні, що Ви веселі і смієтеся, означає успіх у підприємництві в суспільстві блискучих компаньйонів. Нестриманий сміх над ознаками долі - передвіщає Вам розчарування і відсутність гармонії у Вашому оточенні. Почутий у сні щасливий дитячий сміх - обіцяє Вам радість і здоров'я. Сміятися над невдачами інших - знак того, що Ви навмисно шкодите друзям, щоб задовольнити свої егоїстичні бажання. Почути глузування - передвіщає хворобу й розчарування в справах.

Бути веселим і сміятися - успіх у підприємництві в суспільстві блискучих компаньйонів;

Нестриманий сміх над ознаками долі - розчарування, відсутність гармонії у Вашому оточенні;

Чути щасливий дитячий сміх - радість і здоров'я;

Сміятися над невдачами інших - Ви навмисно шкодите друзям, щоб задовольнити свої егоїстичні бажання;

Чути насмішкихвороба і розчарування в справах.

Також см Діти.

Сміятися самому або чути радісний сміх інших - добрий знак. Такий сон обіцяє успіх всім Вашим починанням.

Непомірний сміх віщує розчарування.

Якщо у сні Ви смієтеся над невдачами інших, то, можливо, Ваш егоїзм боляче ранить Ваших близьких.

Якщо Ви чуєте глузування на Вашу адресу, то остерігайтеся хвороб і розчарування в справах.

Смієшся уві сні - будеш плакати.

Український сонник

Смієшся уві сні - будеш плакати.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Сміхвеликий цілитель. Не ставтеся до життя надто серйозно.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Щирий сміхвеликий цілитель. Не ставтеся до життя надто серйозно. Смійтеся над собою, життя - це зовсім не вічна боротьба.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви побачили себе веселим і життєрадісним, то попереду у вас успіх у підприємництві і співпраця з блискучими партнерами. Допустивши в сновидінні сміх над ознаками долі, ви зіткнетеся з розчаруванням і відсутністю гармонії у своєму оточенні. Почутий у сні щасливий дитячий сміх обіцяє вам радість і здоров'я. Глузування, почуті на свою адресу, віщують хворобу і розчарування в справах.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Багато і весело сміятися уві сні - до неприємностей і розчарувань, несправджених надій.

Для закоханого це знак, що його любов не зустріне взаємності. Почуття його коханої нестійкі, вона коливається між Вами і кимось ще. Будьте обережні в діях. Стримуйте свою пристрасть, щоб не бути обдуреним.

Сміх у сні часто знак прийдешнього плачу і печалі.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Загальне значення цього сну - передвістя смутку і печалей. Гучний сміх - знак того, що ваші неприємності, на жаль, помножаться. Тихий сміх - до зменшення проблем і неприємностей. В особливих випадках цей сон також може передвіщати народження дитини.

Сонник Цветкова

(Чути) — до протиріччя, загострення відносин з життям;

Втрата дружби;

Сміх дітей — до грошей;

Хорошим вістям;

Свій сміх чути - до сліз.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивогонь, вода. Стихії - жар, холод. Органи - серце, нирки. Емоції-радість, страх. Планети - Марс, Меркурій. Повнота - зайнятість серця негативними емоціями викликає відчуття переповнення в грудях і вимагає негайного додатка сили в руках (по простонародному це називається руки сверблять - небудь робити, і в основному невдало). Емоційно стан виражається через нестримну необгрунтовану радість, яка сигналить про небажання визнавати як власні слабкості (внутрішнє), так і зовнішні обмеження. За концепцією китайської медицини радість (орган - серце) повинна стримуватися страхом (нирки), якщо цього не відбувається, то мається патологічне переразвитие однієї енергії через відсутність іншої, діагноз:

Повнота серця і порожнеча нирок.

Сміх — це позбавлення від скупчився напруги, але не робота з внутрішньою, породила напруга причиною.

Сміх народжується як порятунок від почуття страху, але постійний сміх - це відсутність страху як стримуючої, врівноважує поведінку людини сили:

Нічого не боїться людина не бачить небезпеки і може потрапити в небезпечну для життя ситуацію. Сміятися уві сні / сниться власний сміх - ян-вираження внутрішнього надлишку інь, тобто повноти серця. Сміятися уві сні - означає неволодіння собою і спробу позбутися внутрішнього незручності демонстрацією зовнішнього веселощів. Але розсіювання зовнішнього нестримним сміхом призводить до ще більшого перерозвиненого внутрішньої напруги. Слід терміново перевірити і серце, і нирки.

Сміх у сні означає також неволодіння і реальною ситуацією, що віщує поразку в справах через надмірну довірливість або необгрунтованого зарозумілості.

Сміх у сні - завжди несприятливий пік прояви емоції радості, м'яких, що приносять наяву гарний настрій форм сміху уві сні не буває.

Сонник Здоров'я

Бачити або чути сміх інших людей - до неприємних подій і подальшого стресу;

Сміятися самому — чекай неприємностей на початку справи, але успіху при його закінченні.

Американський сонник

Сміхвеликий цілитель. Не ставтеся до життя надто серйозно.

Імператорський сонник

Сміх — це позбавлення від скупчився напруги, але не робота з внутрішньою, породила напруга причиною.

Сміх народжується як порятунок від почуття страху, але постійний сміх - це відсутність страху як стримуючої, врівноважує поведінку людини сили:

Нічого не боїться людина не бачить небезпеки і може потрапити в небезпечну для життя ситуацію.

Сміятися уві сні - означає неволодіння собою і спробу позбутися внутрішнього незручності демонстрацією зовнішнього веселощів. Але розсіювання зовнішнього нестримним сміхом призводить до ще більшого перерозвиненого внутрішньої напруги. Слід терміново перевірити і серце, і нирки.

Сміх у сні означає також - неволодіння і реальною ситуацією, що віщує поразку в справах через надмірну довірливість або необгрунтованого зарозумілості.

Сміх у сні - завжди несприятливий пік прояви емоції радості, м'яких, що приносять наяву гарний настрій форм сміху уві сні не буває.

Малий сонник Велесів

Сміхплакати, неприємності, печаль;

Тихий сміххитрість;

Насміхатисяганьба, неприємності.

Мусульманський сонник

Плакати уві сні - до радості, а сміятися уві сні - до тяжких дум і печалі.

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви веселі і смієтеся, означає успіх у підприємництві в суспільстві блискучих компаньйонів.

Нестриманий сміх над ознаками долі - передвіщає Вам розчарування і відсутність гармонії у Вашому оточенні.

Почув уві сні щасливий дитячий сміх - обіцяє Вам радість і здоров'я.

Сміятися над невдачами інших - знак того, що Ви навмисно шкодите друзям, щоб задовольнити свої егоїстичні бажання.

Почути глузування — передвіщає хворобу й розчарування в справах.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви смієтеся або відчуваєте себе веселим - пророкує успіх у починаннях і приємних веселих компаньйонів.

Непомірний сміх — передвіщає розчарування і недостатньо гармонійне оточення.

Якщо у сні Ви чуєте щасливий дитячий сміх - наяву Ваше життя буде сповнене радості, і Ви забудете про хвороби.

Сміятися над невдачами інших людей - знак того, що Ваш егоїзм боляче ранить Ваших вірних друзів.

Чути насмішки — пророкує хвороби і розчарування в справах.

Сонник XXI століття

Сміятися уві сні - до великих неприємностей в найближчі два дні.

Сміятися зі своїми друзями - до сварки.

Нестримно сміятися — до смутку.

Якщо уві сні над вами насміхаються - до конфлікту, якщо насміхаєтеся ви - значить, сон застерігає вас від вчинення поганого вчинку.

Дитячий сміхзнак міцного здоров'я і радості.

У сні, як і в реальному житті, ми відчуваємо почуття і емоції. Особливо яскраво емоції проявляються в смішних або сумних ситуаціях.

Сміх у сновидінні - деколи має більш глибоке коріння, ніж в стані неспання, тому що сон звільняє нас від усяких обмежень і ми реагуємо на події більш відкрито і безпосередньо.

Сонник для стерви

Сміятися самоїуспіх і прибуткове ділове співробітництво.

Чути чужої сміх - розчарування, перешкоди в справах.

Дитячий, веселий сміх - радість, гарне здоров'я.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Сміх у сні - це спонтанна розрядка скупчився нервового напруження.

Якщо у своєму сновидінні ви безпричинно смієтеся щасливим і радісним сміхом, після якого відчуваєте себе відпочив - такий сон означає, що якісь проблеми, які обтяжували вас, незабаром будуть вирішені або ж просто перестануть вас турбувати.

У той же час, якщо уві сні ви смієтеся над якоюсь безглуздістю, над анекдотом чи жартом, то будьте обережні - сон підказує, що наяву ви ризикуєте зробити дурну помилку або потрапити в безглузду ситуацію.

Сміятися уві сні над чужою неприємністю - це поганий знак. Такі сни вказують на безліч невирішених проблем у вашому житті і провіщають різні ускладнення.

Чути в сні глузування на свою адресу - це очевидна ознака вашої невпевненості в собі. Постарайтеся ставитися з гумором до себе самого, інакше ваша невпевненість обов'язково приведе вас до невдачі, у справах.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Сміх — до сліз.

Чути в сні дружний сміх - до насмішок над вами.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Сміхвеселощі буде затьмарено.

Почути в сні дружний сміх - до обговорення вас за щось.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Чути в сні сміх - хтось над вами сміється.

Почути в сні дружний сміх, регіт - до веселощів.

Сонник від А до Я

Бачити у сні сміються людей віщує, що наяву переживете прикрі хвилини. Сон, в якому злорадно сміються вам прямо в обличчя, означає, що незабаром будете поставлені в безвихідне становище.

Якщо уві сні незлобиво сміються друзі, жартують над вашими слабкостями і недоліками (а у кого їх немає? ) - Значить, в реальному житті у вас з ними станеться веселу розмову.

Якщо уві сні ви смієтеся над собою - вас чекає важка подія, від якого ви переживете сильне потрясіння. Сміятися над своїми рідними - передвістя втрат і самотності, над ворогами - вам нададуть допомогу незнайомі люди, але аж ніяк не безкорисливо, а зажадавши за послугу непомірну плату.

Сонник Мандрівника

Сміх — до біди, неприємностей, витрат;

Дитячий — до радості.

Середньовічний сонник

Сміятися уві сні або бачити сміються - до жалоби або ж до багатства.

Тлумачний словник сновидінь

Сміятися — порушення спокою.

Універсальний сонник

Сон, в якому ви смієтеся - чудовий сон, так як ви прокидаєтеся у безтурботному і піднесеному настрої, якщо, звичайно, у сні сміються не над вами!

Перш за все визначте, як ви ставитеся до сміху уві сні. У сні смієтеся ви або над вами сміється інша людина?

Якщо уві сні смієтеся ви - сон відображає розслаблений стан. Що в житті освітило вам шлях? Можливо, ви намагаєтеся не приймати життя всерйоз і вважаєте сміх найкращими ліками.

У сні ви бачите, як сміється інша людина - над чим він сміється? Можливо, над тим, що вам здається зовсім не смішним. Що у вашому житті оточуючі сприймають не так серйозно, як вам хотілося б? Звичайно, подібний сон може говорити і про те, що успіх близький і ви смієтеся добре, тому що смієтеся останнім.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви над чимось весело смієтеся, цей сон передвіщає вам радість і любов обранця. Однак нестриманий сміх над серйозними речами обіцяє відсутність гармонії в сімейних відносинах.

 
Відноситься до тем: