Тлумачення сну «Гори»

Сонник Лоффа

Гори — це уособлення священної землі, величі або небезпеки. Ви, може бути, просто любите бувати в горах, а тому вони з'являються у сні.

Гори здатні вселити в вас почуття любові до життя, природи, породити відчуття відродження.

У ряді випадків перед вами постає необхідність самому перетнути гору. Це або ваш власний вибір, або вам потрібно йти тому, що ви опинилися на горі через низку обставин - пов'язаних між собою, але не завжди зрозумілих. Ви повинні згадати, з ким, вирушаючи в похід, ви прощалися, через що вирішили піти, що хотіли знайти в горах своєї мрії.

Досить довго гірська вершина розглядалася як ідіоматичне ілюстрації всього кращого, що можна отримати від цього життя. Зараз ви щось шукаєте? Чи відчуваєте ви, що не можете досягти успіху в якійсь області? Проаналізуйте, можливо, все ж ви досягли вершини хоча б у чомусь.

Сонник Цветкова

Покриті деревами гори віщують невірність;

Голі — тривогу. Підійматися і потрапити на вершину - до успіху;

Спускатися — до невдачі;

Бачити — до складнощів.

Езотеричний сонник

Побачили гору — задумаєте новий проект, який виявиться вдалим. Підніматися - ваш шлях буде успішним. Спускатися - до марним зусиллям. Скочуватися - такий сон закликає до особливої обережності.

Сонник Міс Хассе

Побачити гори — отримаєте захист;

Ходити по горах і рухатися вгору - до труднощів і бар'єрів;

Покриті лісом — до зради;

З руїнами — до виграшу;

Вогнедишні — до великої небезпеки;

Зі сніговими верхівками - помисли будуть піднесеними;

Голі — до тривозі;

Бути оточене горами - ангажуєте свої здібності;

Піднімаючись на вершину, втратити сили для подальшого сходження - значить, стан ваших справ погіршиться.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви піднімалися на круту гору, це сон до великих складнощів.

Якщо ви піднімалися з працею, весь час спотикаючись і зупиняючись перевести подих, значить, дозвіл проблеми станеться не відразу і тимчасово ви будете перебувати в тупику.

Якщо підйом пройшов легко, то вже скоро і швидко ви впораєтеся з труднощами - не виключено, що з допомогою близьких.

Побачили відразу багато гір - це можна вважати відображенням вашого життя, наповненою занепокоєнням. Найнеприємніше - це те, що ви не відчуваєте впевненості в собі, а весь час сумніваєтеся і чекаєте каверзи. Можливо, краще заспокоїтися і жити без нав'язливого страху в душі.

Якщо ви бачили, що хтось ходить по горах, значить, ви змушені будете прийняти важливе рішення, що стосується вашого особистого життя. Воно буде для вас дуже важким. Може бути, ви відчуваєте образу і дефіцит уваги. Але навіть якщо це і так, то рішення не можна приймати поспішних, інакше потім доведеться пошкодувати, але справа вже буде зроблено.

Снилися круті гори, практично позбавлені якої б то не було зелені, - значить, ви думаєте, що ваша увага дуже важливо для оточуючих. Але практика показує, що вони вважають за краще обходитися без вас, домовляючись і вирішуючи всі питання між собою.

Сон радить вам проявляти більше ініціативності та рішучості. Може, друзі не прислухаються до вашої думки лише тому, що просто не очікують від вас цінного ради? Варто вам пару раз продемонструвати розсудливість і розсудливість - і все навколо усвідомлюють, що ви вельми хороший порадник, а ваша думка ігнорувалося всіма даремно.

Якщо уві сні ви падали з гори, то належить вчинити нечесно у відношенні не дуже добре знайомого вам людини, яка до вас живить добрі почуття.

Сонник Менегетті

Сон про гори - це позначення прагнення побачити з вершини щось нове, розширити обрій свого онтического бачення (цілісного бачення реальності), вказівка на потребу в самореалізації. З цієї причини рух до вершини гори уособлює усунення різних витіснення, вивільнення пригнічених функцій і, в першу чергу, високий ступінь взаємодії Ін-се і «я», коли здійснюється розширення меж розуміння природи речей - аж до появи онтического бачення.

Англійський сонник

У сні ви піднімалися на круту скелясту гору - це говорить про те, що наяву ваше життя буде обтяжена тяжкими працями і великою кількістю приводів для смутку. Всі спроби завоювати для себе кращу долю будуть переможені непередбаченими несприятливими обставинами. Є ймовірність, що вам ніколи не вдасться піднятися через лих, які обрушаться на вас. Але якщо ви зростити в собі терпіння і філософське ставлення до подій, то все зможете подолати.

Сонник Симона Кананіта

Горибачити - отримати захист - ходити по ним і підніматися вгору - утруднення і перешкоди - безлісі - невірність - з руїнами - виграш - вогнедишні - велика небезпека - сходити на гори - уникнути засідки - з засніженими вершинами - піднесені.

Китайський сонник

Проникати всередину гори - удача у всіх справах;

Падати на гору - втрата місця роботи;

Піднімаючись в гору, відчувати страх - просування в службовій кар'єрі;

Руйнування і втрати при підйомі в гори - зло і нещастя;

Їхати на екскурсію в гори високі - навесні.

Український сонник

Гори — сняться гори - це горе, погано, утруднення.

Гори голі - тривога, вкриті лісом-зрада. Як сниться, що лізеш на гору, то це віщує печаль;

Як вилізеш на гору і підеш, - це добре:

Чоловік виліз з горя трохи;

А якщо лізеш на гору і.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Проникати всередину гори - удача у всіх справах;

Падати на гору - втрата місця роботи;

Піднімаючись в гору, відчувати страх - просування в службовій кар'єрі;

Руйнування і втрати при підйомі в гори - зло і нещастя;

Їхати на екскурсію в.

Високі гори — навесні і влітку - щастя;

Жити у високих горах - щаслива подія;

Прогулянка в горах - матеріальна прибуток, благополуччя, удача по службі;

Піднімаєшся в гори, тримаючи в руках предмет - дружина народить благородного сина;

Займатися сільським господарством серед гір - достаток в їжі і предметах першої необхідності;

Високі гори поступово переходять у рівнину - хвороба;

Йти по схилу, покритому землею - підуть думки про хворобу.

Голі тривога;

Лісистіневірність;

Підійматисяуспіх, якщо влізеш;

Бачити — утруднення;

Спускатисяневдача.

Бачитиотримати захист ходити по ним і підніматися вгору - утруднення і перешкоди облисіння - невірність з руїнами - виграш вогнедишні - велика небезпека сходити на гори - уникнути засідки з засніженими вершинами - піднесені наміри голі - тривога бути оточеним горами - користуватися своїми здібностями сходити і не мати сили далі йти - твоє підприємство падає.

Гори можуть символізувати велич, небезпека або священну землю. Вам може просто подобатися бувати в горах, і з цієї причини ви можете бачити їх у сні.

Гори можуть вселити в вас почуття любові до природи, життя і відчуття відродження. Іноді вам необхідно самому перетнути гору, чи то за власним вибором, чи то тому, що ви опинилися там внаслідок не завжди зрозумілою ланцюга обставин. Вам слід згадати, з ким ви прощалися перед початком ПОХОДУ, чому вирішили піти і що розраховуєте зустріти в горах вашої мрії. Протягом довгого часу вершина гори приймалася за ідіоматичне зображення всього найкращого, що може запропонувати життя. Чи знаходитеся ви в пошуку чогось, або відчуваєте неможливість досягнення успіху в якійсь сфері реального життя, або ж ви де в чому вже досягли вершини?

Голітривога;

Лісистіневірність;

Підійматисяуспіх, якщо опинитеся на вершині;

Спускатисяневдача.

ГОРИ ВИСОКІ — важка праця;

Досягти вершини — пересилити перешкоди.

Сняться гори — це горе, погано, утруднення.

Гори голі - тривога, вкриті лісом-зрада. Як сниться, що лізеш на гору, то це віщує печаль;

Як вилізеш на гору і підеш, - це добре:

Чоловік виліз з горя трохи;

А якщо лізеш на гору і не вилізеш, - це бідувати будеш:

На гору лізти - трудність в тому, що маєш робити, а як вилізеш, то вже добре;

Лізеш на гору, то це має бути якесь горе, а як на дерево, - це ростеш;

Спускатися з гори - невдача. Камінь по дорозі (стежці) в гору - перешкоди. Направлятися на гору з прірвою - до нещасливого заміжжя.

Сонник Соломона

ГОРИ ВИСОКІ — важка праця;

Досягти вершини — пересилити перешкоди.

 
Відноситься до тем: