Сонник «Красти»

Сонник Цветкова

Крастизбиток, сльози;

Бути обікраденимвесілля;

Бути спійманимудача.

Французький сонник

Якщо уві сні у вас вкрали щось, що не має для вас великого значення, це означає, що Бог любить вас і подасть вам свою допомогу.

Сонник Лоффа

Будь-хто, кому доводилося бути жертвою крадіжки, пройшов через почуття образи і приниження. Ще в дитинстві ми дізнаємося, що брати іграшки інших дітей - це табу. А якщо іграшку відібрали у нас, ми ображені в своїх почуттях. Акти крадіжки, прояви підлості сняться досить часто. Розшифровка таких сновидінь залежить від того, яку роль ви в них виконували - злодія чи його жертви.

Якщо ви були злодієм і когось обікрали, то наяву могли відчувати брак ресурсів, існування несправедливості в розподілі благ. Якщо, приміром, сниться, що ви крадете хліб, їжу, речі першої необхідності, щоб вижити в обстановці сну, значить, у сні ви жебрак. Наяву це може знаходити відображення в поведінці, яка ізолює вас від оточуючих, або який полишає у вас почуття неможливості вибору.

Якщо уві сні ви обікрали знайомих, це може говорити про те, що ви вважаєте їх рівень життя краще вашого, але при цьому вони цього не заслужили, на вашу думку.

Приснилося, що вас обікрали, - такий сон говорить про можливе страху або втрати. Список підозрюваних посприяє уточненню ситуацію в подальшому.

Якщо у вас вкрали речі, для вас мають основоположне значення, то дана матеріальна втрата стає джерелом неспокою.

Якщо ж зниклі предмети досить другорядні і підозрюваний вам більше доріг, ніж те, що він вкрав, то є ймовірність, що ви відчуваєте, як хтось, хто вам відомий, обманює вас або зневажає ваші права. Важливо враховувати самі речі і їх роль у вашому житті. Їх символіка може бути вказівкою на життєву сферу, в якій порушуються певні межі. Це посприяє вирішенню проблеми, яка стосується відновлення своїх позицій.

Місячний сонник

Крастизбиток, сльози;

Бути обкраденимвесілля.

Малий сонник Велесів

Красти — знайдеш втрачене / злидні, збиток, сльози;

У знайомогоневдача з власної вини;

Обікрасти кого — дивись, щоб самого не обікрали;

Самого обікрали — до весілля.

Новітній сонник

Якщо крадете ви - до неприємностей на роботі;

Бачите, як краде інша людина - до ганебному вчинку, в якому будете каятися.

Снотолкователь

Красти — дивися красти.

Сонник Міс Хассе

Збиток, сльози;

Бути обкраденимвесілля.

 
Відноситься до тем: