Тлумачення сну «Пробки»

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Багато чого у вашому житті раптом різко зміниться на краще. і станеться це після того, як ви побачите себе у сні зайнятим не зовсім звичайною справою:

Закупорюванням пляшок. якщо ж уві сні ви витягуєте пробки з пляшок - чекайте приїзду друга.

Англійський сонник

Багато чого у Вашому житті раптом різко зміниться на краще. І станеться це після того, як Ви побачите себе у сні зайнятим не зовсім звичайною справою:

Закупорюванням пляшок.

Якщо ж у сні Ви витягуєте пробки з пляшок - чекайте приїзду друга.

Сонник від А до Я

Легко відкриваються, як, скажімо, молочні, пробки віщують наступ для вас сприятливого періоду для занять підприємництвом або торгівлею.

Якщо ж ви насилу відкриваєте або зовсім не можете відкрити пляшку з міцно затиснутої металевою пробкою - це передвіщає, що незабаром ви просто змушені будете піти до стоматологів, які видалять вам зуб.

Якщо ви відкриваєте шампанське і вистрілив у стелю пробкою розбиваєте плафон люстри - незабаром вам доведеться проводити в останню путь одного зі своїх немолодих сусідів, якого ви дуже поважали.

Скляні притираються пробки у флаконів з духами віщують занепад сил, хвороба або важкий душевний розлад. Пластмасові або металеві, що загвинчуються пробки - знак марної витрати грошей на сумнівні задоволення.

Закривати пробкою термос - наяву проявіть свою нерозтрачену пристрасть до чоловіка, посланому вам самою долею.

Якщо закриваєте пробкою тюбик із зубною пастою - це передвіщає, що ваші зусилля добитися швидкого і успішного результату потерплять невдачу, що вас засмутить і засмутить.