Сонник «Пригощати»

Сонник Міс Хассе

Пригощати уві сні когось - це до витрат і витрат, які ви не планували;

Пригощали вас — сон до наглої-негадано прибутку.

Сонник Лонго

Якщо сниться стіл з великою кількістю пригощань, це віщує ваше протистояння лестощів. З одного боку, лестощі слухати приємно, от тільки псує всю справу її нещирість, частенько переходить у відверту нещирість.

Якщо ви станете сприймати лестощі друзів і знайомих як належне, це загрожує вам розслабленням і втратою контролю над ситуацією. У сні хтось (в тому числі ви) змітали це частування зі столу - мови підлесників залишать вас байдужими. Ви дивитеся на життя і на себе об'єктивно, тому пущена в очі пил не приховує від вас справжні почуття і наміри підлесників.

Якщо в сновидінні вам підніс частування лютий ворог, то будьте акуратніше:

Недоброзичливці вже розставили на вас свої капкани-інтриги, в які ви вже в найближчий час ризикуєте попасти.

Якщо людина, з якою ви колись посварились, раптом неждано-негадано з'являється на горизонті із закликами забути всі непорозуміння і повернути дружбу, то не поспішайте радіти:

Цілком можливо, що у нього є камінь за пазухою, і він переслідує брудну мету, бажаючи скористатися вашим.

Якщо у вас вийде зрозуміти підгрунтя вчинків людей, то їх підступи залишаться для вас нешкідливими.

У сновидінні ви були привітним господарем, котрий пропонував своїм гостям частування, - це означає, що у своїх інтересах ви постараєтеся скористатися тією обставиною, що якийсь ваш знайомий надмірно довірливий і наївний. Приснившийся гість із задоволенням приймав частування - значить, наяву він попадеться на ваші хитрощі і стане слухняним знаряддям у ваших руках. Досить довго відмовлявся від частування і потім прийняв таки його - це означає, що доведеться немало попотіти, щоб задурити голову цьому простодушному людині.

Якщо ж гість з сновидіння, незважаючи на посилений варіант вашого гостинності, навідріз відмовився приймати частування, це передрікає крах усіх ваших віроломних задумів. Вам доведется зайвий раз переконатися, що порядною людиною бути все-таки куди вигідніше, ніж хоч процвітаючим, але негідником:

Рано чи пізно добро бере верх над злом, і роль переможеного в цьому поєдинку досить незавидна.

Сонник Симона Кананіта

Пригощати — непередбачені витрати, збиток - частування приймати - несподівана прибуток.

Сонник Шиллера-Школьника

Непередбачені витрати і трата;

Приймати частування — несподівана прибуток.

Малий сонник Велесів

Пригощати — непередбачені витрати;

Друзівлінь;

Незнайомцівмарнотратство;

Отримувати частуванняприбуток.

Новітній сонник

Пригощатися — до захворювання шлунково-кишкового тракту.

Снотолкователь

Пригощати уві сні друзів - означає лінь і недбальство у всіх справах;

Пригощати людей незнайомих - означає марнотратство і нехтування про свій стан.

Сонник Білого мага

Бачити у сні стіл, завалений всілякими частуваннями - наяву вам доведеться протистояти лестощів. Лестощі, звичайно, приємна, але її нещирість (а часом просто кричуща фальш) псує всю справу. Постарайтеся не сприймати улесливі промови ваших друзів і знайомих за чисту монету - ви можете розслабитися і перестанете контролювати ситуацію.

Якщо уві сні ви або хтось ще змітає зі столу частування - мови підлесників не знайдуть відгуку в вашому серці. Ви реально дивитеся на життя і оцінюєте себе об'єктивно, так що навіть крізь пущену в очі пил ви зумієте розгледіти справжні почуття і наміри оточуючих. Що ж, вас можна привітати - ваша мудрість робить вам честь.

Якщо вас пригощає хтось з ваших заклятих ворогів - незабаром ви можете потрапити в мережі хитрих інтриг, які розставили для вас недоброзичливці.

Якщо людина, з якою ви перебуваєте у сварці, раптом ні з того ні з сього з'являється на горизонті і пропонує забути всі непорозуміння і згадати колишню дружбу - не варто нерозважливо відкривати йому обійми - цілком можливо, що він задався якоюсь брудною метою і намагається. Будьте обережні і вкрай обачними і пам'ятайте, що у світі ніщо не відбувається просто так - завжди є причина.

Якщо ви виступаєте у сні в ролі гостинного господаря - в реальному житті ви спробуєте використовувати довірливість і наївність когось із ваших знайомих, щоб досягти бажаної мети.

Якщо гість, якого ви частуєте, із задоволенням ділить з вами хліб-сіль - наяву він попадеться на вашу вудку і стане вашим слухняним знаряддям.

Якщо ж він досить довго відмовляється від частування, але в кінцевому підсумку все-таки поступається вашому гостинності - в реальності вам доведеться чимало попрацювати, щоб «запудрити» цього простодушному людині мізки.

А якщо він навідріз відмовляється від частування - всі ваші підступні плани зазнають невдачі і ви зайвий раз переконаєтеся, що бути порядною людиною куди вигідніше, ніж хай і процвітаючим, але негідником, адже рано чи пізно (причому не тільки в казках) добро перемагає зло, а.

Сонник для стерви

Угощенье пропонувати комусь - великі витрати, непередбачені витрати.

Брати частування і є - несподівані матеріальні надходження.

Сонник Цветкова

(Ворога)помста;

Піднестися над ворогом;

(одного)невдячність від нього або заздрість;

(тебе пригощають) — погано скажуть;

До образи;

См. Годувати.