Сонник «Рай»

Сонник Фрейда

Якщо вам наснився рай (тобто ви абсолютно впевнено усвідомлювали у сні, що в даний момент знаходитеся в раю) і він справив на вас незабутнє враження - значить, реальне життя, стосунки зі своїм партнером ви сприймаєте не інакше як рай. Ви вважаєте, що вам більше нічого бажати в цьому світі, так як цілком задоволені справжнім. Подумайте, а не ідеалізуєте ви обстановку і партнера? Суб'єктивна думка може бути помилковою, а від помилок ніхто не застрахований.

Якщо у приснився вам раю ви були не один - значить, в реальному житті вам судилося зустріти людину, яка стане запорукою змін в особистому житті. І якщо він сам ніяких видимих змін не привнесе у ваше життя, ви відчуєте зміни всередині себе саме з його появою в ній.

Сонник Міс Хассе

Бути в ньому - вийти неушкодженим з усіх небезпек.

Езотеричний сонник

Побачити в раю якоїсь людини - таке сновидіння означає, що вам хочуть допомогти, і ви не повинні відмовлятися. Знаходитися у раю самим - сон такого роду говорить про те, що ви не бажаєте помічати і визнавати власні недоліки. Вже дуже скоро ви потрапите в неприємні історії, пройдете через приниження і образа.

Сонник Лонго

Приснившийся рай — передвістя добру.

Сон свідчить про рівному плині вашого життя, не супроводжуваному особливими потрясіннями.

Бути в раю - цей сон означає, що вам дуже хочеться знайти душевний спокій. Будинок для цих цілей підходить найкраще.

Для можливості розслабитися, добре відпочити і відчути себе умиротворено і вільно постарайтеся створити затишну атмосферу, перебравши всі домашні речі, викинувши непотрібні, а решта розташувавши так, щоб ви знали, де їх можна знайти.

Для набуття в гармонії в собі почніть зі створення гармонії в своєму маленькому навколишньому вас світі. Відпочинок в такий продуманої атмосфері обіцяє вам впевненість і оптимізм.

Якщо ви в раю зустрілися з кимось знайомих, такий сон говорить про те, що ви занадто багато часу приділяєте безплідним мріям, не розуміючи, що для їх втілення треба працювати. Наслідувавши цьому простому правилу, ви поступово побачите реальність не такий непривабливою, як вам здавалося раніше.

Зустріч з незнайомою людиною означає, що ви повинні обачніше підходити до вибору друзів:

Довірливість і дружелюбність не дають вам зауважити, що серед нових знайомих можуть виявитися люди, не обтяжені порядністю. Вони здатні в будь-який момент поставити ваше добре ставлення на службу своїм корисливим цілям.

Англійський сонник

Це, безумовно, щасливий сон:

Сімейним людям він обіцяє праведне і щасливе життя, в якій вони стійко перенесуть всі жалі життя і збережуть надію на безсмертя. Молодій людині цей сон передвіщає добродійне дружину, що має засоби, яка стане йому опорою і подарує хороших дітей.

Молодій жінці цей сон передвіщає, що її чоловік буде розумним, побожним, невтомним у справах;

Він стане їй підтримкою і розрадою в житті, допоможе їй виростити прекрасних дітей. Це сприятливий сон для фермера, так як віщує рясний урожай. Цей сон хороший для емігранта - країна, в якій він вирішив жити, виправдає всі його очікування, і він буде дуже щасливий. Загалом, бачити уві сні рай - це добрий знак.

Бути в раю - ви не помічаєте за собою недоліків. З вами найближчим часом трапитися неприємні історії, вас принизити і образити.

Бачити когось в раю - вам хочуть допомогти. Не відмовляйтеся.

Бути в ньому - вийти неушкодженим з усіх небезпек.

Побачити в сні себе в раю - означає відданих друзів, які захочуть допомогти Вам у важку хвилину. Цей сон підтримує світлі надії моряків або тих, хто перебуває в довгих поїздках. Матерям цей сон обіцяє прекрасних і слухняних дітей.

Якщо Ви хворі і невдачливі, то після такого сну Ви скоро одужаєте, а Ваша удача вже поспішає Вам назустріч. Закоханим цей сон обіцяє багатство і вірність.

Побачити в сні, що Ви вирушаєте в рай і відчуваєте себе там збентеженим і втраченим, означає, що розпочате Вами справа - на перший погляд, дуже ймовірне й багатообіцяюче - обернеться розчаруванням.

Знаходитися в Раю - добрий знак;

Для матері — будьте спокійні за своїх дітей;

Для закоханих — ніщо не затьмарить Вашу любов;

Для тяжкохворих — у Вас є шанс на одужання;

Для моряків і мандрівників - сприятливий сон;

Відчувати збентеження, опинившись в Раю - багатообіцяюче на перший погляд справа обернеться невдачею, але Ви можете врятувати ситуацію, якщо зробите якісь заходи.

Якщо хто побачить, що він перебуває в раю і вкушає райські плоди, той зробиться вченим, що творить справи, гідні навчання віри, і буде вшанований як в цьому світі, так і в майбутньому.

Рай уві сні - щастя, розкішне життя. Бути в раю - позбутися всіх неприємностей і небезпек.

Сонник Фен-шуй

Рай — побачити уві сні рай - до великого щастя.

Для хворого такий сон обіцяє швидке одужання.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить, що він перебуває в раю і вкушає райські плоди - той зробиться вченим, що творить справи, гідні навчання віри, і буде вшанований як в цьому світі, так і в майбутньому.

Східний сонник

Рай — після такого сну ти можеш розраховувати на отримання того, чого тобі так не вистачає.

Новітній сонник

Рай — вам буде везти в особистому житті протягом календарного року (з дня побаченого сну).

Нумерологічний сонник Піфагора

Якщо уві сні ви бачите себе в раю - це означає, що наяву опинилися в складній ситуації і без сторонньої допомоги не зможете в ній розібратися.

Якщо вам добре в раю - через два дні ви зустрінете давнього знайомого, який підкаже вам, до кого звернутися за підмогою.

Якщо ж вам не подобається рай - ви повинні бути готові до неприємного події, яка позбавить вас спокою і наповнить душу сум'яттям.

Снотолкователь

Побачити в сні себе в раю - означає відданих друзів, які захочуть допомогти Вам у важку хвилину. Цей сон підтримує світлі надії моряків або тих, хто перебуває в довгих поїздках. Матерям це сон обіцяє прекрасних і слухняних дітей.

Якщо Ви хворі і невдачливі, то після такого сну Ви скоро одужаєте, а Ваша удача вже поспішає Вам назустріч.

Закоханим цей сон обіцяє багатство і вірність.

Побачити в сні, що Ви вирушаєте в рай і відчуваєте себе там збентеженим і втраченим, означає, що розпочате Вами справа - на перший погляд, дуже ймовірне й багатообіцяюче - обернеться розчаруванням.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви в раю - сон обіцяє вірних друзів, готових прийти Вам на допомогу. Цей сон несе яскраву надію морякам і тим, хто зробив тривале морське подорож.

Якщо Вам сниться, що Ви розгубилися по дорозі в рай - в реальному житті Ви захочете здійснити починання, які, на перший погляд, здадуться Вам цілком реальними і вигідними, але згодом принесуть досаду й роздратування.

Сонник Азара

Бути в раю - вийти неушкодженим з усіх небезпек;

Яблука райські — хороший заробіток.

Сонник Білого мага

Рай, побачений у сні - безсумнівно, хороший знак.

Сон підтверджує, що ваше життя в основному протікає гладко, практично без особливих потрясінь.

Знаходитися у раю - вами рухає бажання знайти душевний спокій.

Зустріти в раю когось знайомого - приділяючи багато часу марень, йдучи в вигаданий світ, ви ніяк не можете зрозуміти простої речі:

Мрії можуть стати дійсністю тільки в тому випадку, якщо вживати необхідних дій для їх здійснення.

Якщо ви підете цьому простому правилу, то з часом реальність перестане здаватися вам такий непривабливою, як раніше.

Якщо ви зустрічаєте в раю незнайомої людини - наяву вам слід уважніше підходити до вибору друзів, тому що по своїй довірливості і дружелюбності ви не помічаєте, що серед ваших нових знайомих можуть зустрітися і не дуже порядні люди, які в будь-який момент скористаються вашим добрим ставленням до.

Сонник для стерви

Рай — вірні друзі, мудрі порадники.

Для хворого — швидке одужання.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні квітучі райські кущі - передвіщає вам мир, злагода і щастя. Такий сон ніяк не пов'язаний з загробним світом і говорить тільки про те, що у вашій душі панує гармонія, яка здатна забезпечити вам процвітання і успіх.

Якщо ж ви бачите уві сні яскраве сяйво раю, на яке не можете дивитися без болю, і якщо відчуваєте, що якась сила відштовхує вас геть - це говорить про те, що вам вдасться уникнути величезної небезпеки. Хворим такий сон обіцяє одужання.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Рай — ваші спадкоємці, ваші діти будуть мати дітей, які багато зроблять добра людям, таким чином, через вас сотворено буде добро.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Знаходитися у сні в раю - до легкої безхмарного життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бути уві сні в раю - до хорошого початку з поганим кінцем.

Сонник Міллера

Побачити в сні себе в раю - означає відданих друзів, які захочуть допомогти вам у важку хвилину. Цей сон підтримує світлі надії моряків або тих, хто перебуває в довгих поїздках.

Матерям це сон - обіцяє прекрасних і слухняних дітей.

Якщо ви хворі і невдачливі - після такого сну ви скоро одужаєте, а ваша удача вже поспішає вам назустріч.

Закоханим цей сон - обіцяє багатство і вірність.

Побачити в сні, що ви відправляєтеся в рай і відчуваєте себе там збентеженим і втраченим - означає, що розпочате вами справа - на перший погляд, дуже ймовірне й багатообіцяюче - обернеться розчаруванням.

Сонник Мандрівника

Рай — щаслива пора;

Духовне одкровення;

Демонічне приваблення й спокушання, обман;

Внутрішньоутробні стану свідомості.

Український сонник

Рай уві сні - щастя, розкішне життя.

Бути в раю - позбутися всіх неприємностей і небезпек.

Циганський сонник

Бачити себе в раю - ви налаштовані не надто реалістично щодо своєї роботи та оточуючих.

Теткінскій сонник-2012

Рай для віруючої людини - відображення залежності від релігійних догм;

Відображення невинності;

Відображення бажання нібито заслуженого спокою;

Відображення спокуси.

 
Відноситься до тем: