Тлумачення сну «Реп'ях»

Езотеричний сонник

Приснився реп'яхи — це означає, що якась людина веде себе по відношенню до вас вкрай нав'язливо. Також сон пророкує сварку, розлучення. Потрапити в зарості цієї рослини - такий сон попереджає, що у вашому житті буде відразу кілька таких настирливих людей. Прилип до вас - значить, ви приручили, «приліпите» якоїсь людини до себе. Віддирати від себе, свого одягу реп'яхи - такий сон свідчить про те, що ви нав'язливо намагаєтеся когось зробити своїм приятелем, однодумцем, любовним партнером, хоча ця людина відкрито противиться вашим спробам.

Російський сонник

Реп'яхсимвол чіпляння, прилипчивости і докучливих. Таким чином, ваша підсвідомість, можливо, натякає вам на присутність у вашому оточенні людину, яка надто користується вашою добротою.

Сонник Симона Кананіта

Реп'яхБачити - вам хтось постійно набридає - \ "прилип як реп'яхи \». До сварці, розлученню. Прилип до вас - належить когось приручити, приліпити до себе;

Якщо віддирати — дуже хочете зробити когось \ "своїм \", незважаючи на його опір. Ви навязив.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Реп'ях — нав'язливий людина, досада від нього.

Сонник Езопа

Реп'ях — таким символом ваша підсвідомість, можливо, натякає вам на присутність у вашому оточенні людини, яка незаслужено користується вашою добротою.

У сні бачити тварина, в шерсті якого заплуталися колючки будяків - наяву дізнатися про таємний любовний зв'язок когось з друзів.

Якщо уві сні ви потрапили в зарості будяків - скоро вам належить випробувати на собі немилість начальства, причіпки і невдоволення, через яких ви довго не зможете плідно і з задоволенням працювати, тому що вас довгий час будуть супроводжувати негативні емоції.

Якщо уві сні ви легко видалили колючки будяків зі свого одягу - значить, незабаром вам повернуть борг, про який ви вже почали забувати.

Дитячий сонник

Реп'ях — до тебе будуть чіплятися усілякі неприємності, дрібні, але противні.

Малий сонник Велесів

Реп'яхгоре, сльози.

Снотолкователь

Реп'ях уві сні бачений - означає гіркоту і сльози.

Сонник про рослини

Реп'ях — символізує вдячність.

Середньовічний сонник

Є реп'яхи — до гарної вести.

Сонник для всієї родини

До тебе будуть чіплятися усілякі неприємності, дрібні, але противні.