Сонник «Шарф»

Сонник Цветкова

Шарфбесіда.

Сонник Міс Хассе

До одержання відмінностей.

Езотеричний сонник

Побачити теплий шарф - похолодає. В'язати шарф - такий сон означає, що тоді, коли це буде для вас важливим, погода буде сприятливою. Службовець прикрасою тонкий, витончений, повітряний шарфик сниться до того, що ви поїдете в теплі краї, на південь.

Сонник Менегетті

Це неоднозначний символ. Служить позначенням емоційної ностальгії, при цьому є вказівкою на емоційно-чуттєвий фетишизм.

Сонник Симона Кананіта

Шарфотримати відзнаки.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви в'яжете шарф, то найближчим часом ви розбагатієте. Щоб це сталося швидше, з'їдайте по кавовому зернятку з першими променями сонця. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви носите шарф, то найближчим часом у вас зіпсуються стосунки в сім'ї. Щоб цього не сталося, подаруєте кожному члену сім'ї по шарфу.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Шарф на шию надівати - хвороблива недовірливість, вигадані тривоги, наклеп. Через плече надягати - все відмінно.

Циганський сонник

Носити шарф через плече - вас виділять серед інших, ви отримаєте визнання, але це викличе заздрість ваших друзів.

Сонник Шувалової

Позначає ностальгію, тугу за минулим, яке заважає повноцінно жити справжнім. пора звільнятися від гнітючого і задушливого минулого!

Східний жіночий сонник

Молодій жінці сон, в якому вона в'яже великий пухнастий шарф, обіцяє радощі сімейного життя. У неї неодмінно буде затишний будинок, вірний турботливий чоловік і розумні слухняні діти.

Якщо ти отримуєш в подарунок шарф, - значить, у тебе з'являться нові знайомства, які згодом перетворяться на вірну дружбу.

Сучасний сонник

Побачений у сні шарф - передвіщає відрядження у службових справах.

Брати в руки теплий хороший шарф - означає, що у Вас дуже вірні друзі. Можете спокійно звертатися до них за допомогою. Молодій дівчині цей сон - передвіщає вірність коханого.

Побачити рваний брудний шарф - ознака солідної грошової винагороди.

Якщо Вам приснилося, що Ви кутатися в шарф - відомості, отримані Вами незабаром, виявляться дуже корисними.

Сонник Данилової

Намотувати уві сні довгий теплий шарф на шию - приносити собі задоволення, шукати можливість отримання сексуального задоволення. Знімати шарф уві сні свідчить про прагнення повністю розкритися перед партнером, задовольнити і попередити всі його бажання.

Східний сонник

Молодій жінці сон, в якому вона в'яже великий пухнастий шарф - обіцяє радощі сімейного життя. У неї неодмінно буде затишний будинок, вірний турботливий чоловік і розумні слухняні діти.

Якщо ти отримуєш в подарунок шарф - значить, у тебе з'являться нові знайомства, які згодом перетворяться на вірну дружбу.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що ви пов'язали чудовий пухнастий шарф - вам дуже пощастить в сімейному житті, Ви станете зразковою господинею, ваш будинок буде повною чашею, чоловік зможе про вас подбати і буде вірний вам, а діти будуть завжди радувати своїми успіхами і послухом.

Новітній сонник

Шарф — до застуди;

Інфекції.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Шарф — до пристрасної любові.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Шарф — з'являться думки про самогубство.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Шарф — до душевного переживання.

Сонник Мандрівника

Шарфвідносини, прихильність.

Давньоруський сонник

Бесіда.

Теплий — до похолодання. В'язати Ш. - Погода буде вам благоприятствовать в той момент, коли вам це важливо. Тонкий, повітряний (прикрашаючий) - до поїздки в теплі країни, на південь.

Отримати відзнаки.

Є амбівалентним символом і означає емоційну ностальгію, вказуючи на емоційно-чуттєвий фетишизм.

Бесіда;

В'язати — благополуччя.

Для молодої жінки сон, у якому вона в'яже великий пухнастий шарф, обіцяє їй радості сімейного життя. У неї неодмінно буде затишний будинок, вірний турботливий чоловік і розумні слухняні діти.

Якщо уві сні Ви отримуєте в подарунок шарф, то в реальному житті у Вас з'являться нові знайомства, які згодом перетворяться на вірну дружбу.

 
Відноситься до тем: