Сонник «Статевий акт»

Сонник Менегетті

Коли сниться статевий акт цілком, з реальними деталями - нагими тілами, генітальним соїтіє, розрядкою, це символ позитивності.

Побачити в сні сцени передбачуваного, очікуваного злягання - сон свідчить про невпевненість, нереалізованості бажань або імпотенції сновидца.

Що стосується інших випадків, це може бути відображенням гострого бажання звабити, щоб здійснити вампіричні захоплення, а також психічного плагіату з фіналом деструктивного характеру.

Можна сказати, що зрілим людям властиво ніколи не бачити статевий акт у сні точно так, як він відбувається в дійсності, адже у них є можливість задовольняти свої бажання в реальності. Але коли це все ж має місце, то, найімовірніше, це можна розцінювати як вказівку на те, що в оточенні суб'єкта є людина, який прикидаючись дружелюбним, насправді роздумує, як йому здійснити вампіричні захоплення.

Побачити статевий акт з батьком - це неоднозначний образ, з матір'ю - у всіх випадках негативний. Статеві зносини з тваринами є уособленням психічного регресу, «червивий позиції», чорного вагінізму.

Якщо мають місце позитивні зміни людини в результаті статевого акту, то це повідомляє про спрямованості індивідуального Ін-се до універсального Ін-се.

Сонник Цветкова

Якщо вам приснилося злягання, це означає, що ситуація складеться таким чином, що у вас виникнуть якісь перешкоди, трапляться затримки в справах, поїздках і т.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Соїтіє дівчині з чоловіком - розчарування в коханні. Жінці - цей сон передвіщає все хороше і значне. Дівиці або жінці бачити, що її згвалтували - своєї мети домогтися. З батьком соїтіє - честь, будеш обраницею долі. З братом - добру допомогу від рідні отримати. Соїтіє чоловіки у сні з красивою жінкою - великий успіх. З дружиною - розбрати в шлюбі. З заміжньою жінкою - виконання бажань, однак пов'язане з якоюсь небезпекою. Зі знайомим завжди означає - успішне справа, яка робиться потай, таємниче підприємство. З незнайомкою - успіх у справах, які не приховуєш. З продажної жінкою - щастя, яке буде зруйновано хворобою. Із сестрою - подвоєння сил. З незаміжньою дочкою - її весілля. З заміжньої - її розлучення. З матір'ю - союз з силами землі, утвердження своєї особистості / союз з силами пекла, темний шлях при зовнішньому життєвому успіху. Соїтіє чоловіки зі сторонньою жінкою - передвіщає смерть твого партнера по сексу, якщо він живе близько, або його повернення здалеку. Жінки з жінкою - участь в таємниці тієї, яку любиш. З твариною - багатство, користь від тих якостей, які символізує дана тварина;

Але якщо воно:

Тебе покриває — шкода від нього. З трупом - придбання цінного майна.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Вступаєш в статевий акт з чоловіком - передвіщає втрату добробуту.

Вступаєш в статевий акт з з дружиною - говорить про існування потойбічних впливів, чар, мари.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні злягатися з жінкою, - погано, це значить печаль.

Якщо людина бачить себе уві сні злягаються зі своєю матір'ю, стікала вологою, - добре, - возз'єднається він з рідними.

Якщо людина бачить себе уві сні злягатися з хеджера, - погано, це означає, що буде судилище проти нього.

Якщо людина бачить себе уві сні злягатися з хижим птахом, - погано, це означає, що щось може бути вирване прямо з його рук.

Якщо людина бачить себе уві сні злягаються зі своєю дружиною при денному світлі, - погано, це означає, що злочини його будуть видні богу його.

Новітній сонник

Статевий актнезадоволеність інтимним життям.

Статеві збоченнязнайомство з людиною протилежної статі, яка, як з'ясується, виявиться людиною вашої статі;

Сексуальна тяга до осіб своєї статі.

Сонник Фрейда

Дуже часто зображення статевого акту в сновидінні - не потребує символічному тлумаченні. Такі сни характерні для періодів статевого дозрівання або при тривалому утриманні. У багатьох же випадках такий сон є виразом жалю про втрачені можливості, про бажаних, але не відбулися сексуальних контактах.

Якщо ж картина статевого акту як би дещо розмита - вона символізує ваші сексуальні мрії і фантазії.