Сонник «Стриманість»

Англійський сонник

Якщо уві сні ви повністю утримуватися від вживання алкоголю, це обіцяє вам гарне здоров'я, удачливість по життю, благополучне її протягом. Ваші старання окупляться сторицею.

Приснилося ваше свідоме чи тривале утримання від плотської любові - наяву це говорить про те, що ви занадто багато працюєте, не звертаючи уваги на потреби свого організму. А якщо уві сні вам стриманість порекомендував лікар, то це заклик переглянути свій спосіб життя:

Зараз в ній занадто багато надмірностей.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Сон, в якому ви бачите себе абсолютним непитущим, - вірний знак вашого доброго здоров'я, життєвої успішності і загального благополуччя.

Сонник Данилової

Як відомо, епоха пізньої античності і еллінізму ознаменувалася розбещеністю вдач і вседозволеністю в еротиці. Однак на зміну їй прийшло середньовіччя з його мораллю, невинністю і помірність. Саме в цей час оформився такий інститут, як безшлюбність, або целібат, зберігати який зобов'язалися католицькі священики, котрі вступають у сан. У православ'ї подібного інституту повного безшлюбності немає, нижчі чини священиків можуть мати сім'ю і дітей, розлучення серед них практично неможливі. Заборонено мати родину тільки вищим чинам православної церкви. Однак сон про статевій стриманості може приснитися не тільки священикам, але і мирським обивателям, тому буде незайвим привести трактування подібного сюжету сну. Сни про статевій стриманості можна інтерпретувати по-різному. Однак в основі всіх можливих інтерпретацій повинна лежати ідея накопичення. Це пов'язано з тим, що стриманість являє собою відмову від розтрати сперми і енергії статевого потягу (лібідо), в результаті якого названі субстанції накопичуються і знаходяться в організмі людини в більшій, ніж того необхідно, кількості. Тому при статевій стриманості суб'єкт стає надмірним, його сексуальність переповнює встановлене нормою простір і вихлюпується у вигляді агресії, нервозності, істерик чи ж різкого підвищення працездатності. У зв'язку з подібним розумінням статевого утримання сон може тлумачитися як небажання витрачати щось (можливо, на даний момент у вашому житті склалася ситуація, коли ви повинні заплатити кредит, розплатитися з боргами, купити щось, на що вам шкода грошей). Ще один варіант тлумачення:

Ви не хочете ділитися чимось зі своїми знайомими або друзями. Однак інформацію про майбутнє не можна черпати з сну, зміст якого може напряму залежати від тривалого статевого утримання. Такий сон можна вважати "віщим" тільки в тому сенсі, що він дозволяють визначити фізичні потреби організму.