Сонник «Сверблячка»

Сонник Цветкова

Свербіж, короста — до грошей.

Сонник Міс Хассе

Отримайте якісь гроші.

Французький сонник

Сверблячка сниться до скоєння серйозної помилки вже найближчим часом. Швидше за все, вона буде стосуватися особистого життя. Потім ви відчуєте гостру потребу у виправленні її наслідків, але буде вже занадто пізно.

Бачити , як свербіж мучив іншої людини, - такий сон означає, що один поділиться з вами подробицями з життя вашого спільного знайомого, і ви відчуєте величезна спокуса розповісти цю інформацію кому-небудь ще. Але робити цього не варто, щоб не накликати на свою голову неприємності.

Сонник Симона Кананіта

Сверблячкавідчувати гроші.

Ведичний сонник Шивананда

Такий сон несприятливий. Попереджає про великі проблеми, неприємності та нещастя.

Ісламський сонник ібн Сирина

Свербіж тіла бачить сон, говорить про його турботу за батьків і їх ймовірне відхід з цього світу, а також про його смирення перед докорами з їх боку.

Малий сонник Велесів

Сверблячкагроші.

Новітній сонник

Сверблячка — до шкірних хвороб.

Сучасний сонник

Якщо уві сні все тіло свербить і свербить - цей сон означає, що Ваші справи складаються не цілком так, як хотілося б, і тому Ви постійно нервуєте.

Якщо Ви бачите людину, покритого коростою і постійно розчісувати її - це передвіщає зустріч з людиною, яка вразить Вас своєю привабливістю.

Якщо Ви купуєте мазь, яка допомагає від сверблячки - Вас поставили в скрутне становище, але Ви знаєте декілька варіантів виходу з цієї ситуації.

Якщо Ви відчуваєте, що у Вас свербить покусана комарами шкіра - Ви опинитеся в центрі уваги, але Вам це швидко набридне і викличе неприязнь.

Якщо Ви відчуваєте свербіння, але не знаєте, в якому місці - значить, Вам доведеться продемонструвати свої сексуальні здібності в повній мірі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Відчувати уві сні сильний свербіж - до екземі, корості і іншим шкірним захворюванням.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Виразно відчувати уві сні свербіж - наяву це також до прояву свербежу, алергії.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Відчувати у сні свербіж - до прилипчивости людям, які будуть вам діяти на нерви.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви відчуваєте у всьому тілі нестерпний і безперервний свербіж - значить, наяву вам пощастить ні з того ні з сього отримати велику суму грошей.

Якщо ви спробуєте вгамувати цей свербіж, розчісуючи руками то ті, то інші місця, але свербіж від цього лише посилюється - значить, наяву вам доведеться поділитися здобутим з одним. Сон, в якому свербіж припиняється і ви відчуваєте блаженне відчуття спокою у всьому тілі, - це пророкує, що наяву вам доведеться чинити опір грубому тиску незаперечного авторитету.

Бачити уві сні інших людей страждаючими від сверблячки означає, що вас страшить невдача у важливому починанні, яке, однак, обіцяє бути успішним.

Бачити тварин, що намагаються вгамувати свербіж почісуванням об що-небудь, - такий сон передвіщає неприємності, що загрожують від суперниці.

Сонник Мандрівника

Свербіж, короста — до грошей, чим сильніше, тим більше грошей.

Сонник Міллера

См. Короста.

 
Відноситься до тем: