Сонник «Трагедія»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви читаєте античну трагедію, то в реальному житті будете прагнути до інтелектуально-естетичним задоволенням, проте вам доведеться задовольнятися досить сірою, буденним життям і такими ж розвагами.

Зіграна на театральній сцені трагедія сниться до не надто приємному сюрпризу.

Якщо ви самі брали в ній якусь участь, наприклад, грали якусь роль або встановлювали декорації, то цей сюрприз помітно відіб'ється на вашій подальшій життя.

Якщо сниться, що ви були свідком або чинним особою не розіграної, а справжньою життєвою трагедії, то наяву найближчий період буде затьмарений вашим песимізмом і неприємними передчуттями.

Циганський сонник

Трагедія (жанр кіно) - розуміння трагедії і можливості майбутньої драми не повинні заважати вам завжди бачити заховану десь срібну підкладку.

Індійський сонник

Бачити у сні, що грають трагедію - Вас чекає робота, яка заподіє багато неприємностей і прикростей, а також втрату друзів або добра.

Якщо уві сні Ви дивитеся античну трагедію, то наяву Ви прагнете до інтелектуально-естетичним задоволенням, а змушені виконувати рутинну роботу.

Якщо Вам приснилося, що Ви присутні на представленні трагедії в театрі, то Вам слід бути готовим до того, що життя піднесе Вам неприємний сюрприз.