Тлумачення сну «Управління»

Сонник Лонго

У сновидінні ви управляли цілою країною, це говорить про вашу пристрасної захопленості політикою, ви думаєте про себе як про дуже обізнана в цій сфері людині. Можливо, саме так воно і є. Однак, найімовірніше, ви незадоволені своїм становищем:

Мрієте добитися популярності і визнання, але вам це не вдається. Що ж, як розради можемо сказати наступне. По-перше, те, що здається з боку принадним, при найближчому розгляді зовсім не є таким. По-друге, у слави і популярності є вічна супутниця - відповідальність - вантаж, який можуть нести на своїх плечах далеко не всі. І по-третє, не всім же бути президентами і керівниками, а професійні, тлумачні виконавці нерідко є для досягнення результату більш важливими фігурами, ніж самі прегарні керуючі. Ну і нарешті, вам не вдалося поки знайти себе в цьому житті, ви йдете не по вірному шляху.

Якщо ви, зупинившись у своїх устремліннях, займетеся «пошуками себе», то маєте всі шанси визначитися зі своїм покликанням.

Якщо ж у сні управляли вами, це свідчить про вашу надмірної втоми, причиною якої став вантаж величезної відповідальності. Найближчим часом ви розпочнете спробу розділити його з більш витривалим людиною, вирішивши обмежитися контролем його роботи.

Сон рекомендує:

До того як довіритися комусь, влаштуйте йому перевірку і лише переконавшись у його професіоналізмі, компетентності та відданості, перекладайте на нього відповідальність, і тоді ваша поведінка можна назвати виправданим.

Сонник Симона Кананіта

Управління (адміністрування)очікування клопоту.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Ратушу, управління, адміністративна будівля бачити - звістка про якусь честі. Їх відвідувати - щось тяжке і стомлююче належить / незручність у стосунках з оточуючими. У такий будинок таємно прокрадатися - злочинні задуми від себе таїти. Підпалювати - небезпечна честь.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви управляли машиною, то вас можуть несправедливо за щось засудити. Просто комусь ваші вчинки здадуться легковажними і безглуздими. Сон, в якому ви управляли громадським транспортом, обіцяє вам невдячну роботу без всякої надії на службове просування. Вели залізничний склад - дивіться, як би обставини не затиснули вас в лещата бідності. Правда, якщо ви тільки знаходилися в кабіні машиніста, а вів склад хтось інший, то ви вийдете з важкої ситуації, використавши всі свої знання та вміння. Чоловіку цей сон передвіщає карколомний успіх у жінок. Жінці - упевненість в собі у поводженні з шанувальниками.