Сонник «Роза»

Сонник Міллера

Якщо наснилися троянди, які у вашому сні цвіли і випромінювали божественний аромат, значить, скоро у вашому житті відбудеться радісна подія;

Також це знак вірності коханої людини. Зрізати троянди - для дівчини сон виступає передвісником скорого пропозиції руки і серця, яке їй сподобається.

Якщо снилися зів'ялі троянди, це свідчить про те, що у вашому житті поки відсутня єдина кохана людина. Наснилися троянди білого кольору, не освітлювані сонячними променями, не блискучі краплями роси, - ви можете тяжко захворіти. Вдихати квітковий аромат - до радості, яку ніщо не затьмарить. Дівчина побачила оберемки троянд або, зрізаючи троянди, робила з них букети, - її чекає величезне щастя, оскільки їй зробить пропозицію людина, до якої вона відчуває величезну повагу і симпатію.

Побачити ще не розпустилися бутони на чагарнику - таке сновидіння означає, що ваше матеріальне благополуччя буде дуже стабільним. Побачили засохлий кущ троянд - захворіє хтось із близьких, можливі інші сумні події. Приснившийся розкішний кущ червоних троянд - знак того, що у вашій родині збудуться великі надії. У сновидінні прикрасити зачіску бутоном червоної троянди - для дівчини, що відчуває закоханість, це служить ознакою прийдешнього обману. Вам піднесли навесні букет з червоних троянд - будете щасливі;

Взимку — сон до марному очікуванню.

Сонник Міс Хассе

Побачити квітучі — це знак радості і щастя;

Увядающие — до зміни ваших звичок;

Зривати — до швидкого шлюбу;

Вам подарували — до вірної любові;

Із шипами — до неприємності і страху;

Жовтізнак зради і переляку;

Білі — дуже вдало виберете пару. Рожевий кущ - провісник щасливого шлюбу.

Побачити букет - дочекаєтеся повного щастя.

Езотеричний сонник

Приснилося, що вам подарували троянди, - значить, будьте обережні, бо хтось дуже бажає вам гіркою життя і смерті. Зрізати - будуть сльози, горе. Вдихати аромат - такий сон означає, що любов стане для вас джерелом болю. Дарувати комусь - ви побажаєте комусь нещастя, будете джерелом чийогось горя, тому ви повинні, поки не пізно, послухати голос своєї совісті. Садити - наживете проблеми з власної вини. Класти троянди на могилу - до почуття провини перед близькими.

Англійський сонник

Приснилися квітучі троянди - провісниця щасливою, процвітаючою і довгого життя. Квіти були великими і ароматними - молодим людям такий сон пророкує розумних і доброзичливих подруг, гідні та щасливі шлюбні союзи. Це сприятливий для торговців і в цілому для всіх сон, який обіцяє серйозний успіх.

Якщо наснилися зів'ялі троянди, це віщує прихід у ваше життя бідності або нещастя.

Якщо ви проявіть винахідливість, все це подолаєте досить швидко.

Французький сонник

Квітучі троянди — щасливе передвістя. Дарувати коханій людині - такий сон означає, що любов буде не тільки взаємною, але і довгої. Зів'ялі троянди сняться до того, що вам доведеться розлучитися зі своїм щастям.

Сучасний сонник

Будь-якій жінці хоч раз, але снилися троянди. У повсякденному житті вони символізують романтичне кохання і сильну пристрасть. Тлумачі снів прекрасні квіти теж не обійшли увагою і вказують, що значення залежить від конкретних обставин сну. Молодій дівчині, яка зрізала троянди, сон пророкує, що вона радо прийме отриману пропозицію руки і серця.

В'янучої троянди сняться до того, що вашій душі буде холодно, самотньо і ви захочете нарешті знайти людину, яка розтопить крижинки вашого серця.

Якщо вам снилися троянди, то незабаром радісна подія надовго затьмарить життєві негаразди.

Якщо вам сниться, що ви купили троянди і хочете їх подарувати прекрасній незнайомці зі сну, то вам потрібно уважніше розглядати її, так як може статися, що саме ця жінка на багато років стане вашою супутницею життя або діловим партнером.

Сновидіння, в якому ви подарували жінці розкішний букет червоних троянд, вказує, що у вашому серці народилося кохання, і ця людина заслуговує, щоб ви подарували почуття саме йому.

У ніч на пісні дні увядающие білі троянди сняться до того, що вам доведеться доглядати за хворим, так як хтось з родичів зляже. Сон, в якому ви бачите букет будь-якого іншого кольору (крім червоного), вказує на те, що ваші стосунки і почуття підійшли до фіналу.

Якщо розпустилися троянди ви бачите безпосередньо на кущах, то сон пророкує, що у вашій сім'ї з'явиться поповнення. Яскраво-червоний колір троянд у сновидіннях свідчить про те, що новий член сім'ї стане для вас справжнім подарунком і буде радувати вас завжди.

Якщо снилися засохлі на кущах бутони, значить, вас чекають втрати:

Близький родич захворіє або помре.

Сонник Симона Кананіта

РозаОтримати в подарунок - хтось вам хоче біди і смерті. Зрізати - до сліз, горя. Нюхати - ваша любов принесе вам біль. Дарувати - бажати нещасть іншому, стати причиною чийогось горя. Ваша совість повинна зупинити вас. Садити - своїми руками созда.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Любов. Краса. Невинність.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Роза — універсальний символ любові і краси. У багатьох культурах троянда вважається містичним центром серця, символом Венери і містичним знаком божественних істот.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Трояндасимвол таємниці. Рожевий кущ - щастя в коханні / радість / щось, що має відношення до святої діві.

Бачити , рвати троянди взагалі - до радості. Отримувати троянди в подарунок - виконання бажань / якась таємниця. Дарувати троянди - загибель надій. Про шипи вколотися - страждати належить / страждання від любові, хвороба любові. Червона троянда - любов / щось, пов'язане з твоєю кров'ю / твої душевні сили. Дуже червона троянда - гаряча любов, пристрасть. Біла троянда - розлука / небезпека для життя коханої людини / отшельнический, чернечий спосіб життя / чиясь невинність, чистота, цнотливість / чиясь душа на порозі вступу в життя / чиста душа померлого. Жовта троянда - вірність. Блакитна троянда - забудеш минуле, починається нове життя. Зів'яла троянда - життя і здоров'я в небезпеці / безповоротно пролетіли радості / закінчення чогось хорошого. Обсипається троянда - кінець безтурботного життя. Засохлу троянду знайти - марно будити колишні почуття.

Сонник Шеремінской

Для однієї людини троянда може означати пристрасну любов, а для іншого її шипи говорять про те, що не все, що гарно, - безпечно.

Новий сімейний сонник

Квітучі і пахучі троянди, побачені уві сні, обіцяють радісна подія і вірність обраниці.

Якщо уві сні ви вдихали аромат троянд - попереду нічим не затьмарений радість.

Якщо дівчині сниться, що вона зрізує троянди, значить скоро їй зроблять пропозицію про заміжжя, якому вона буде рада. Зів'ялі троянди говорять про вашому самоті. Побачивши уві сні ще не розквітлий рожевий кущ, знайте, що вас очікує міцне матеріальне благополуччя.

Якщо дівчина прикрасить у сні свої волосся бутоном червоної троянди, то її обдурить улюблений. Подарований вам букет червоних троянд навесні сниться на щастя, взимку - до марне чекання.

Циганський сонник

За циганським повір'ям, ця квітка завжди є щасливим знаменням. Розпустилася квітка троянди символізує здоров'я, радість і щастя. Бутон - розквітаючу чудову дружбу. Зів'яла троянда означає, що ви зневажаєте старим другом. Біла троянда символізує невинність, а червона - задоволення.

Сонник Мартина Задеки

Роза (квітка) — благополуччя в житті.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вода, дерево, вогонь. Стихії - вологість, сухість, холод, вітер, спека. Емоції - смуток, страх, гнів, радість, задума. Органи - селезінка, підшлункова залоза, легені, нирки, печінка, серце, шлунок, товста кишка, тонка кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій, Юпітер, Марс. Пояснення і тлумачення Здавна у багатьох народів роза вважалася царицею квітів і уособленням краси та різноманіття світу. У фольклорі і літератури різних країн і часів існує багато легенд про походження червоних троянд:

Вони червоні від крові исколовшегося про шипи солов'я, або вони червоні від крові поета, яка притиснула троянди до серця, або троянди стали червоними, тому що дівчина притискала їх до грудей, щоб покласти на могилу улюбленого. Червоні троянди в будь-якому випадку виявляються символом плоті і крові:

Символом життя, але і символом сумі, так як життя людини не вічна. Білі троянди - символ прагнення до неба, символ безсмертного людського духу і радості.

Якщо більшість людей, незважаючи на різницю смаків, люблять троянди, значить, ці квіти дають їм небесну і земну енергію. Але як всі сильні магічні предмети, троянди не завжди, не всім і не у всі сезони сприятливі. Адже будь-який подарунок вимагає відповідного:

Якщо букет білих троянд - подарунок, який символізує небо енергію, це може вимагати якихось жертв в ім'я неба, і на землі троянди легко можуть перетворитися в терновий вінок. Тлумачення снів тут багато означатимуть особисто випробувані емоції. Троянди уві сні бачити/рвати/дарувати - червона троянда миь-енергія Землі, троянда біла ян-енергія Неба, додавання енергії всіх систем організму. Троянди уві сні бачити/нюхати/гуляти серед троянд з рівним світлим відчуттям - серед троянд гуляти в будь-який сезон або серед білих троянд гуляти восени сприятливо всім (см. у цьому сезоні статтю Білий колір) за відсутності негативних емоцій. Восени це означає відповідають завданням сезону хороші накопичення енергії, в інші сезони - це отримання потрібної енергії.

Бачити білі троянди з урочистим почуттям-готуватися до вимагає духовного напруги вчинку і отримувати уві сні допомогу. Негативні емоції до білих троянд - неможливість сприймати інформацію Неба, відраза до червоних троянд - неможливість брати енергію Землі, що тягне психічні хвороби і хвороби духу, мозку і тіла. Прогулянки уві сні серед яскраво-червоних троянд - викликають надмірне захоплення, діють збудливо на розум і серце і символізують розжарену пристрастями ситуацію наяву. Але для звичайних людей стан нечутливості до своїх проблем несприятливо:

Власне серце може не витримати напруги, навколишні можуть не побажати розділити непотрібне їм напруга, і результатом буде псування відносин і справ. В особливих випадках яскраво-червоні троянди в такому сні означають прийняття на себе якого-або відповідального і небезпечного, що вимагає жертв справи. Рожеві кущі бачити уві сні загиблими або вирваними - несприятливо:

Це втрата енергії Неба і Землі. Те ж саме означає засохлий букет у воді.

Якщо той сновидець знає напевно дарившего букет, то сон означає розрив відносин або пряме неприязнь, приховане під маскою дружби. Троянди уві сні дарувати/отримувати в подарунок - зібрані людськими руками і якими-або почуттями подаровані квіти набувають особливого символічне значення. Особливо троянди володіють здатністю вбирати в себе і потім віддавати почуття і емоції, тому не рекомендується дарувати троянди просто так, і уві сні троянди просто так не сняться, з трояндами віддається частину себе:

Дарувати/отримувати в подарунок червоні або яскраві троянди-палкі земні почуття що дарує до того, кому він дарує квіти, але сприятливо це буде чи ні, передбачити важко;

Білі або спокійних тонів дарувати троянди - знак спокійною, вірною і довгої дружби;

Молодій жінці білі троянди дарувати-робити пропозицію;

Чоловік дарує жінці білі янське троянди - дарує самого себе. Сказане тут про білих і червоних троянд індивідуально (по схильності) може ставиться до будь-яких кольорів відповідного кольору. З точки зору східної філософії, троянда - це чоловічий янський квітка, тому чоловік не повинен дарувати жінці троянди:

Хто дарує жінці троянди, тому вона у відповідь дарує одні сльози. У хвороби побачити себе серед троянд або подаровані троянди теплих тонів - одужання;

Червоні або червоні троянди - криза хвороби;

Білі троянди можуть символізувати розставання із земним життям, сприятливий для духа:

Земне життя була прожив недаремно і Небо дивиться на неї сприятливо. На кладовищі квітучі троянди бачити - достаток енергії роду і прихильність предків принесуть успіху. Загиблі, засохлі троянди на кладовищі-виснаження енергії роду не обіцяє хорошого нащадкам. Можливо, неправильно вироблені поховання.

Американський сонник

Троянданевинність.

Дитячий сонник

Роза — для того щоб домогтися любові, тобі доведеться подолати масу перешкод.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви зрізуєте троянди з куща або складаєте з них букет - обіцяє вам безхмарне щастя. Ви нарешті отримаєте пропозицію руки і серця від вельми гідну людину, якого дуже поважаєте. Рада вам щоб любов! Однак якщо уві сні ви вирішите прикрасити волосся бутоном троянди, та ще червоного кольору, вас чекає обман і розчарування.

Імператорський сонник

Здавна у багатьох народів троянда - вважалася царицею квітів і уособленням краси і різноманіття світу.

У фольклорі та літературі різних країн і часів існує багато переказів про походження червоних троянд - вони червоні від крові ісколовшегося про шипи солов'я, або вони червоні від крові поета, притиснувши троянди до серця, або троянди стали червоними, бо дівчина притискала їх до грудей,.

Червоні троянди — у будь-якому випадку виявляються символом плоті і крові:

Символом життя, але і символом смутку, тому що життя людини не вічна.

Білісимвол устремління до неба, символ безсмертного людського духу та радості.

Якщо більшість людей, незважаючи на різницю смаків, люблять троянди - значить, ці квіти дають їм небесну і земну енергію. Але як все сильні магічні предмети, троянди не завжди, не всім і не у всі сезони сприятливі. Адже будь-який подарунок вимагає відповідного:

Якщо букет білих троянд подарунок, який символізує небесну енергію, це може вимагати якихось жертв в ім'я неба, і на землі троянди легко можуть перетворитися в терновий вінок. У тлумаченні снів тут багато будуть значити особисто випробувані емоції.

Серед троянд гуляти в будь-який сезон або серед білих троянд гуляти восени - сприятливо всім за відсутності негативних емоцій. Восени - це означає відповідні завданням сезону хороші накопичення енергії, в інші сезони - це отримання потрібної енергії.

Бачити білі троянди з урочистим почуттям - готуватися до потребуючому духовного напруги вчинку і отримувати уві сні допомогу.

Прогулянки у сні серед яскраво-червоних троянд - викликають зайвий захват, діють збудливо на розум і серце і символізують розжарену пристрастями ситуацію наяву. Але для звичайних людей стан нечутливості до своїх проблем несприятливо:

Власне серце може не винести напруги, оточуючі можуть не побажати розділити непотрібне їм напругу, і результатом буде порча відносин і справ. В особливих випадках яскраво-червоні троянди в такому сні означають прийняття на себе якогось відповідального й небезпечного, що вимагає жертв справи.

Рожеві кущі бачити уві сні загиблими або вирваними - несприятливо:

Це втрата енергії Неба і Землі. Те ж саме означає засохлий букет у воді.

Якщо сновидець знає виразно дарував букет, то сон означає розрив відносин або пряме недоброзичливість, приховане під маскою дружби.

Рози уві сні дарувати / отримувати в подарунок - зібрані людськими руками і якими почуттями даруємо квіти набувають особливого символічного значення. Особливо троянди мають здатність вбирати в себе і потім віддавати почуття і емоції, тому не рекомендується дарувати троянди просто так, і уві сні троянди просто так не сняться, з трояндами віддається частину себе. Сказане тут про білих і червоних трояндах індивідуально (по схильності) може відноситься до будь-яких квітів відповідного кольору.

З точки зору східної філософії, троянда це чоловічий янський квітка, тому чоловік не повинен дарувати жінці троянди, хто дарує жінці троянди - тому вона у відповідь дарує одні сльози.

В хвороби побачити себе серед троянд або подаровані троянди теплих тонів - одужання;

Червоні або яскраво-червоні троянди - криза хвороби;

Білі троянди — можуть символізувати розставання з земним життям, сприятливе для духу:

Земне життя було прожито недарма і Небо дивиться на неї сприятливо.

На кладовищі квітучі троянди бачити - достаток енергії роду і прихильність предків принесуть удачі.

Загиблі, засохлі троянди на кладовищі - виснаження енергії роду не обіцяє доброго нащадкам. Можливо, неправильно проведені поховання.

Місячний сонник

Троянди — до любові і щастя.

Любовний сонник

Якщо уві сні ви побачили троянди - вважайте, що фортуна вам посміхнулася.

Побачені уві сні квітучі троянди - обіцяють вам наближення якогось радісної події і дивовижне спорідненість душ з вашим обранцем.

Якщо вам приснилися зів'ялі троянди - це означає, що до вас ще не прийшла справжня любов.

Сон, в якому ви бачите білі троянди - передвіщає вам духовну або фізичну зв'язок, яка переверне все ваше життя і змусить подивитися на світ іншими очима. Ви відчуєте справжню насолоду і випробуєте незвідані досі почуття.

Якщо вам приснилося, що ви вдихаєте аромат троянд - життя буде до вас прихильна і обдарує вас своїми благами, дасть вкусити вам плід любові і примирить з оточуючими.

Новітній сонник

Роза — до невинному романтичного побачення.

Снотолкователь

Рози квітучі бачити у своєму домі - передвіщає здоровому щастя і радість, а хворому смерть;

Бачити уві сні троянди в незвичайне час - має зовсім противне раніше значення;

Бачити троянди червоні - знаменує радість велику й приємна звістка.

Сонник XXI століття

Квітуча троянда — сниться до радості і щастя;

Зривати троянду — до швидкого шлюбу;

Отримати її в подарунок - знак, що вас чекає вірна любов, щасливе майбутнє;

Відчувати уві сні запах троянди - знак довгого життя.

Трояндовий кущ уві сні бачити - на щастя в любові, радості.

Червона троянда — символізує любов, щось, пов'язане з родичами, ваші душевні сили.

Яскраво-червона троянда — сниться до розлуки, небезпеки для коханої людини, жовта троянда - до ревнощів, блакитна троянда - знак, що ви забудете минуле і почнете нове життя.

Зів'яла — символізує безповоротно пролетіли радості, закінчення чогось хорошого.

Обсипатися — до кінця безтурботного життя.

Засохлу троянду знайти - означає марно будити колишні почуття.

Сонник Азара

Трояндиновий флірт, любовна пригода;

Біліщасливий вибір пари, чиста любов;

Букет троянд — чекає щастя;

Трояндовий кущщастя в шлюбі;

Жовті — затаєна любов;

Червоні — палке кохання, чим темніше колір, тим більше пристрасна;

Отримати в подарунок - вірна любов;

З великими шипами - неприємності і страх, перешкоди в коханні;

Зривати — швидке подружжя;

Увядающие — схильність твоя зникне;

Квітучі — чекають любовні втіхи, радість.

Сонник для всієї родини

Рози — вони провіщають радісна подія у вашому житті або в житті вашої обраниці.

Якщо вам приснилося, що ви даруєте троянди якійсь жінці - вам слід придивитися до неї, ймовірно, саме з нею вас зв'яжуть довгі стосунки, ділового чи приватного характеру.

Дарувати жінці червоні троянди - вас зв'яже любов, або це є доказом того, що вона гідна вашої любові.

Білі троянди, особливо злегка зів'ялі, по понеділках, середах і п'ятницях - символізують захворювання когось із ваших родичів.

Зів'ялі троянди іншого кольору - позначають те, що ваша любов незабаром пройде.

Побачити в сні цілий трояндовий кущ з распустившимися квітами - обіцянка поповнення вашої родини, в ній з'явиться хтось новий.

Якщо троянди червоні - це додаток буде бажаним і принесе багато радості в майбутньому.

Якщо троянди на кущі засохли, загинули - у вашій родині хтось помре або серйозно захворіє.

Якщо молодій дівчині наснилося що вона уві сні зрізує троянди - це означає що скоро їй зроблять пропозицію про заміжжя, яке їй прийде по душі.

Зів'ялі троянди — відображають панує в душі самотність і прагнення знайти свою другу половину.

Білі троянди — сняться до хвороби, червоні - до виконання надій.

Якщо дівчині сниться оберемок троянд або те, як вона їх зрізає і становить шикарні букети - це означає, що вона буде нескінченно щаслива, отримавши пропозицію руки і серця від людини, яку дуже цінує і любить.

Бачити у сні нераспустівшіеся бутони або цілий нерасцветшій кущ - означає, що вас чекає матеріальне благополуччя.

Варто замислитися дівчині, яка у сні прикрашала своє волосся красивою червоною трояндою - її чекає обман і зрада.

Сонник для стерви

Квітучі трояндирадість, вірність коханого і друзів.

Букет — отримаєш довгождану пропозицію руки і серця від коханої людини.

Червоні троянди — надії і мрії реалізуються.

Зрізати уві сні і складати з них букети - захоплення, легкий флірт.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Рози уві сні - символізують велике почуття.

Рожевий колір пелюсток - знак ніжності.

Квітучий кущ троянд - обіцяє сімейне щастя і процвітання.

Червона троянда у сні - означає палку дружбу.

Білізнак непорочності і беззахисності.

Якщо ваш обранець дарує вам у сні білі троянди - таким чином ваше серце повідомляє вам про чистоту і щирості його помислів.

Чорна троянда — передвіщає душевні страждання.

Якщо її вигляд приваблює вас, то цей сон обіцяє вам фатальну пристрасть.

Зламанісимвол розлуки і сліз.

Укол шипів троянди - це попередження про можливу зраду.

Зів'ялі троянди — обіцяють розчарування. Бути може, наяву ви намагаєтеся оживити почуття, які давно вже Отгорел.

Сонник Здоров'я

Бачити троянди квітучі - до здоров'я, успіхів і радісного настрою;

Нюхати троянди — треба вміти покращувати свій настрій;

Зривати — до почуття любові, пошуку сексуального партнера;

Бачити троянди з великими шипами - знак небезпеки, можлива, стрес і супутні негативні емоції.

Бачити одна квітка троянди - до можливого погіршення стану здоров'я.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Роза — до приємної бесіди.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Роза — замість хороших очікувань вам належить щось погане.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити троянду уві сні - до любовних справ.

Сонник від А до Я

Бачити запашний кущ квітучих троянд - знак взаємності для закоханих.

Засипаний снігом рожевий кущ - передвістя печалі і туги від розлуки з коханою людиною.

Зім'ятий або викорчувати рожевий кущ - означає неприємності на роботі.

Рвати троянди — до швидкого заміжжя, нюхати - радісні переживання, ставити у вазу - заведете собі нового шанувальника.

Букет троянд — означає, що в реальному житті вас спробують схилити на невигідні умови.

Зів'ялі троянди — будете обмануті і покинуті.

Білі троянди — загрожують ускладненням відносин з начальником в результаті вашої відмови переспати з ним, червоні - знак приємного відпочинку і корисних занять, кремові - будьте обережні в реальному житті, щоб не купитися на лестощі і обман.

Бачити у сні чорні або жовті троянди - передвістя розлуки або зради.

Отримувати троянди в подарунок - до марне чекання уваги, любові і ласки.

Дарувати троянди самої - до виконання надій, купувати - вас очікує міцне матеріальне благополуччя.

Нераспустівшіеся бутони у троянди - до бездітності, троянда з опалим пелюстками - до ранньої старості.

Сонник Мандрівника

Троянда — кохання, взаємність, радість;

Улюблена жінка.

Чорназнак біди, поганого звістки;

Шипиперешкоди, засмучення, злі закиди, образа.

Сонник Таро

Роза — любовне побачення.

Середньовічний сонник

Рози побачити — це обіцяє здоров'я.

Сонник Крада Велес

Букет троянд — близьке щастя в особистому, любовне визнання.

Теткінскій сонник-2012

Розавідображення любові і / або краси.