Сонник «Завагітніти»

Сонник Лонго

Якщо чоловікові сниться, що його дружина вагітна, це хороший знак. Ваша нова ідея не тільки не безнадійна, як вам здається, але дуже і дуже плідна, і, якщо ви докладете певних зусиль, успіх і прибуток вам забезпечені. Одна примітка:

Якщо ваша дружина справді вагітна, ваш сон може не мати символічного значення.

Якщо такий сон приснився жінці, її очікує поповнення в сімействі. А молодій дівчині, якій наснилося, що вона вагітна, сон натякає, що вона засиділася "в дівках", її прокидається материнський інстинкт підказує, що пора його реалізувати.

Сонник Фрейда

Якщо жінці наснилося, що вона завагітніла - в реальному житті це обіцяє їй знайомство з новим шанувальником, відносини з яким будуть набагато більш продуктивними, ніж ті, які пов'язували її з попереднім партнером.

Якщо раптом такий сон приснився чоловіку, то він обіцяє неприємності в стосунках з жінками. Ваш теперішній союз може ускладнитися небажаними наслідками.

Сонник Білого мага

Якщо чоловікові сниться, що його дружина вагітна - це хороший знак. Ваша нова ідея не тільки не безнадійна, як вам здається, але дуже і дуже плідна, і, якщо ви докладете певних зусиль, успіх і прибуток вам забезпечені. Одна примітка:

Якщо ваша дружина справді вагітна, ваш сон може не мати символічного значення.

Якщо такий сон приснився жінці - її чекає поповнення в сімействі.

Якщо молодій дівчині - приснилося, що вона вагітна, сон натякає, що вона засиділася «в дівках», її прокидається материнський інстинкт підказує, що пора його реалізувати.