Тлумачення сну «Зоопарк»

Сонник Лоффа

Сновидіння, в яких фігурує зоопарк, нерідко подібні зі снами про музеї. У зоопарку можуть жити не тільки абсолютно реальні тварини, але й зовсім незвичайні персонажі - родичі, колеги по роботі, колишні кохані і проч. Крім того, ви можете бути не спостерігачем, а виставленим для споглядання екземпляром.

У сні публіці показували інших, а не вас - ви можете відчувати, що ці люди заслуговують того, щоб їх утримували під замком, а можете думати, що вони залучають до власних персон надто багато уваги. Напоказ виявилися виставлені ви - може з'явитися відчуття ненормальності вашому житті в якийсь її сфері і того, що тепер вона виставлена для критики на суд громадськості.

Чи було у вас у сні відчуття, що хтось з оточення тримає вас в клітці або постійно на увазі?

Ще значення снів, де сюжет розгортається в зоопарку, може мати відношення до дитячих спогадів, тривогам, пов'язаним з екологією, а також до одержимості пригодами.

Сонник Лонго

Якщо вам приснилося, як ви, гуляючи по зоопарку, бачили невідомих вам звірів, значить, в реальному житті вас чекають зустрічі з цікавими людьми, які до того ж допоможуть вам у здійсненні ваших планів, можливо, просто дадуть вам цінний і дуже розумна порада.

Бачити в зоопарку в клітинах не звірів, а людей означає, що насправді ви не маєте добрих почуттів до людей. Більшу їх частину ви вважаєте просто тупоголовим бидлом, здатним лише на прояв самих низинних інстинктів. А що можна сказати про вас? Чим ви, власне, відрізняєтеся від маси? Тим, що колись отримали вищу освіту і добре заробляєте? Ви не задавалися питанням, що їм пощастило набагато менше, ніж вам, і якщо вже на те пішло, то не зневажати вам їх треба, а жаліти. Розумна людина ніколи не стане займатися порівняльним аналізом, результати якого явно складуться на його користь. Будьте об'єктивні.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви відвідували зоопарк - це свідчить про те, що ваші відносини з близькою людиною ви сприймаєте несерйозно. Ви вважаєте ваш союз недовговічним і неміцним і сумніваєтеся, що коли-небудь станете гармонійною парою.

Сонник Цветкова

См. Звірі.

Сни про зоопарку часто схожі на сни про МУЗЕЇ. Мешканці зоопарку можуть бути цілком реальними тваринами або серед них можуть потрапляти безглузді зразки, такі, як колеги по роботі, особи, що викликали в минулому романтичний інтерес, РОДИЧІ. Ви також можете виступати не в ролі спостерігача, а бути виставленим напоказ.

Якщо напоказ виставлені інші, то у вас може виникнути відчуття, ніби цих людей потрібно тримати під замком або ж що вони привертають до себе занадто багато уваги.

Якщо напоказ виставлені ви, то можете відчувати, що ваше життя в чомусь "ненормальна" і її виставили на загальний огляд для критики. Чи є у вас відчуття, що інші тримають вас "на виду" або "в клітці"? Можливо, ви відчуваєте незручність з приводу особливого почуття популярності, яке придбали, Крім того, сон, дія якого відбувається в зоопарку, може бути пов'язаний з екологічними тривогами, спогадами дитинства або спрагою пригод.

Бродити по зоопарку - доля дуже мінлива. Іноді здається що вороги вже розправилися з Вами, а Ви знову в перших рядах до завоювання успіху. Цей сон обіцяє поїздки в далекі країни, нові знання та яскраві враження.

Також Див. Звіринець.

Сонник Міс Хассе

Сни про зоопарку часто схожі на сни про МУЗЕЇ. Мешканці зоопарку можуть бути цілком реальними тваринами або серед них можуть потрапляти безглузді зразки, такі, як колеги по роботі, особи, що викликали в минулому романтичний інтерес, РОДИЧІ. Ви також мож.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви ходите по зоопарку, це означає, що доля дуже мінлива:

Іноді здається, що вороги вже розправилися з Вами, а Ви знову в перших рядах до завоювання успіху. Цей сон обіцяє поїздки в далекі країни, нові знання та яскраві впечат.

Сонник Шувалової

Символізує інстинкти, які ви стримуєте в собі. Більш докладне пояснення пов'язане з образами тварин, яких ви побачили уві сні.

Східний жіночий сонник

Бродити по зоопарку самої - до важкорозв'язні проблеми.

Приснилося , що ти повела в зоопарк дитини? Задумайся:

Чи достатньо часу і уваги ти приділяєш своїм близьким.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви повели дитину в зоопарк, то в реальному житті Вам слід задуматися над тим, чи достатньо часу і уваги Ви приділяєте своїм близьким.

Якщо уві сні Ви ходите по зоопарку, то наяву Ви зіткнетеся з важковирішуваними проблемами.

Азбука тлумачення снів

Зоопарк — символізує суспільство людей з розкутою поведінкою.

Звірі, що вирвалися на свободу - уособлюють розгнузданість.

Бути в зоопарку - досхочу повеселитися, розважитися.

Бачити звірів у клітках - до занепокоєння.

Годувати звірів — до сімейного щастя і серцевої дружбу.

Східний сонник

Бродити по зоопарку самої - до важкорозв'язні проблеми.

Приснилося, що ти повела в зоопарк дитини - задумайся:

Чи достатньо часу і уваги ти приділяєш своїм близьким.

Сонник XXI століття

Відвідати уві сні зоопарк - передвістя тривалого відрядження або захоплюючої подорожі;

Хороший сон, в якому ви були в зоопарку з дітьми - він обіцяє вам успіх, збільшення доходу або інші матеріальні вигоди.

Бути уві сні в дельфінарії - до успіхів на роботі, підвищенню в посаді, переведення на більш відповідальну або високооплачувану роботу.

Побачити в сні тераріум - означає, що вам необхідно більше часу приділяти своєму здоров'ю.

Знаходитися у сні в океанаріумі - до нових знайомств з надійними людьми, новим друзям або однодумцям.

Сонник Білого мага

Якщо вам приснилося, як ви, гуляючи по зоопарку, бачили невідомих вам звірів - значить, в реальному житті вас чекають зустрічі з цікавими людьми, які до того ж допоможуть вам у здійсненні ваших планів, можливо, просто дадуть вам цінний і дуже розумна порада.

Бачити в зоопарку в клітинах не звірів, а людей - означає, що насправді ви не маєте добрих почуттів до людей. Більшу їх частину ви вважаєте просто тупоголовим бидлом, здатним лише на прояв самих низинних інстинктів. А що можна сказати про вас? Чим ви, власне, відрізняєтеся від маси? Тим, що колись отримали вищу освіту і добре заробляєте? Ви не задавалися питанням, що їм пощастило набагато менше, ніж вам, і якщо вже на те пішло, то не зневажати вам їх треба, а жаліти. Розумна людина ніколи не стане займатися порівняльним аналізом, результати якого явно складуться на його користь. Будьте об'єктивні.

Сонник для стерви

Зоопарк — чекай дрібних неприємностей, які можуть серйозно зіпсувати настрій.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні сидять у клітках звірів - це явний заклик контролювати свої емоції і не давати волі почуттям.

У той же час, якщо звірі в клітинах біснуються або ведуть себе агресивно - такий сон попереджає про небезпеку пригнічувати свої живі почуття, заганяючи проблему вглиб.

Якщо ваші емоції можуть доставити вам неприємності, то краще не тримати їх в клітці, а знайти їм небудь безпечний вихід.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви бачите себе в зоопарку - наяву це віщує, що вам доведеться зіткнутися з особистостями, готовими напаскудити вам при першому ж зручному випадку і лише певні обставини будуть утримувати їх;

Від цих обставин і залежить, що саме чекає вас у найближчому майбутньому - удача чи неприємності, яких можна уникнути, погодившись з конкретною обстановкою або ситуацією.

Бачити в зоопарку диких тварин, що метаються по тісній клітці, означає вашу перемогу над ворогами і життєвими негараздами. Чути в зоопарку рев різних звірів попереджає про можливі загрози, небезпеки і поганих вістях.

Лев або левиця, побачені в зоопарку, провіщають, що ви випробуєте публічне приниження;

Барс — до абсолютно несподіваних і непередбачуваних подій;

Борсук — вас чекає удача після багатьох і довгих неприємностей.

Сонник Мандрівника

У зоопарку зі звірами - контрольовані інстинктивні спонукання;

Хвилювання, тривоги.

Звірі — власні вади, пристрасті.