Тлумачення сну «Еротичний фільм»

Сонник Данилової

Сон про те, що людина бере участь в зйомках еротичного фільму в якості актора, заснований на бажанні сновидця постати перед іншими людьми в своєму справжньому обличчі. Еротична підоснова сну вказує на те, що справжнє обличчя сновидця видається йому щось ненормальним, або патологічний, або ж просто непристойним, і з цієї причини він не має можливості відкрито демонструвати свої нахили та інтереси. Однак вони мають потужну владу над ним і постійно прагнуть проявитися. Результати цього прагнення символічним чином проявляються у сні, у вигляді оголення і виконання еротичних дій певного характеру. Точні трактування даного сновидіння залежать від того, що саме виконує той сновидець під час зйомок.

Якщо ви бачите себе здійснюють статевий акт перед камерою, це означає, що ви підсвідомо порівнюєте своє життя з інтимним актом на очах у всіх або недавня подія змусило вас відчути себе голим перед оточуючими.

Якщо ви бачите себе здійснюють статеві зносини оральним способом, це символізує ваше бажання шукати найбільш легкі шляхи, які, проте, не завжди відповідають нормам моралі.

Якщо ви бачите себе беруть участь в статевих зносинах анальним способом, це означає прагнення до того, щоб всі навколишні знали про вашому благополучному матеріальному стані, щоб вам заздрили і шукали з вами зустрічей.

Якщо ж ви бачите себе беруть участь у груповому сексі, подібний сон означає, що ви прагнете видавати бажане за дійсне, створюєте видимість хороших відносин з оточуючими, в той час як насправді багато хто з них для вас неприємні або навіть нестерпні.

Сон про зйомці еротичного фільму надає великі можливості для інтерпретування вже через граничного різноманітності сюжетів цього фільму. Однак перед тим, як говорити про конкретні елементах його змісту, необхідно вказати символіку еротичного фільму як такого. Вона являє собою вираз бажання бути в центрі уваги, поділитися своїми самими інтимними переживаннями, але при цьому уникнути розголосу і постати не як обговорюваного, а в якості головного критика.

Якщо вам сняться приготування до зйомок, це знак визрівання задумки, вашого бажання "показати фокус", ввести людей в оману, здаватися іншим.

Якщо ви бачите себе за кінокамерою або керівним процесом зйомок, це знак вашого підсвідоме бажання керувати людьми, бути в центрі уваги, брати участь в долі інших.

Якщо ви знімаєте конкретну сцену, подібний сон має значення особливої фіксації вашого несвідомого на те, що в явної чи прихованій формі зображено в знімається вами сцені:

Наприклад, звичайний секс - ви прагнете активізувати протягом життя, постійно кидаєтеся в гущавину подій;

Оральний секс — ви знаходите в інших людях занадто багато інфантильності, вважаєте їх немовлятами, порівняно з собою;

Анальний секс — ви бачите оточуючих вас людей як володіють більш досконалим талантом накопичувати речі, блага і ресурси, але того, щоб повчитися у них, перешкоджає ваша гордість. Сцена мастурбації означає в даному випадку ваше непереборне бажання знати таємниці інших людей і оперувати ними в свою користь (аж до шантажу).