Тлумачення сну «Альбінос»

Сучасний сонник

Ви проходите генетичні обстеження, аби дізнатися, наскільки ймовірно, що ваша дитина буде альбіносом - цей сон передвіщає турботи, які полегшать деякі заходи в майбутньому, вам вдасться підготувати твердий грунт для проекту, який ви маєте намір здійснити.

У вас народилася дитина-альбінос - це означає, що вам належить здивування або подарунок, якого ви не чекали.

Ви завжди мріяли познайомитися з альбіносом і випадково потрапили в клуб альбіносів - вам не варто спокушатися тимчасовим везінням, попереду знову напружені будні, які зажадають від вас граничної уваги і зосередженості.

Ви працюєте в косметичному кабінеті, і до вас прийшла дівчина-альбінос, щоб змінити свою зовнішність - ви зіграєте важливу роль в житті своєї нової знайомої. Можливо, вам належить познайомитися в незвичайній обстановці з видатною людиною.

Суміщений сонник

Ви перевіряєте можливість народження дитини альбіносом - це сновидіння віщує клопоти, у вас вийде підготувати добрий грунт для перспективного проекту, ви здійсните.

У вас народилася дитина-альбінос - це передвіщає, що вам піднесуть подарунок, який буде для вас сюрпризом.

Ви опинилися в клубі альбіносів - вам варто бути гранично уважним і зосередженим, не варто покладатися лише на удачу, вона може відвернутися від вас.

Якщо до вас прийшла дівчина-альбінос, для зміни власної зовнішності - ви зіграєте вирішальну роль у долі своєї новоспеченої знайомої. Ймовірно ви познайомитеся з неординарною людиною.