Тлумачення сну «Амур»

Сонник Міс Хассе

Побачили Амура — значить, вам варто побоюватися любові.

Якщо снилося, що випущена стріла пронизала вам серце, це видає вашу боязнь перед новою любов'ю. Справа в тому, що, схоже, це почуття було для вас колись причиною душевних мук.

Побачити летить і стріляючого Амура - для дівчини сновидіння виступає передбаченням знайомства з молодою людиною.

Якщо вона не буде вести себе з ним занадто зарозуміло, то вийде заміж і буде щаслива.

Для чоловіка сон, у якому в нього стріляв Амур, означає прийдешні неприємності. Найімовірніше, вони відбудуться в діловій сфері з вини недобросовісних і не чистих на руку партнерів.

Любовний сонник

Амур — Сон, у якому Амур запускає стрілу, що пронизує ваше серце, розповідає про те, що був момент, коли ви сильно обпеклися у своїх почуттях, а тепер страшитеся знову полюбити. Розслабтеся і впустіть почуття в своє серце.

Сонник Симона Кананіта

Амур — бережіться любові.

Український сонник

Амурнове кохання, несподівана любов.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви бачите, як амур запускає стрілу, яка пронизує Ваше серце, то колись Ви сильно обпеклися в любові і тепер боїтеся піддатися почуттю.

Дитячий сонник

Амур — здається, «прийшла пора, вона закохалася» ... Навіть якщо ти ще не віддаєш собі звіту в тому, що хтось тобі став дорожче всіх інших, цей сон уже сигналізує про те, що ти незабаром будеш марніти і сохнути від любові. Добре, якщо ти перевіриш свої почуття, і якщо твій предмет тебе недостойний, ще не пізно прийняти якісь заходи.

Міфологічний сонник

Амур — в римській міфології божество любові:

Являє собою янголятка (дитини) з крильцями і луком зі стрілами - закоханість.

Вражає стрілою — пристрасний, раптовий, любовний порив.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви бачите, як амур потрапляє стрілою у ваше серце - це означає, що раніше ви помилялися в любові і з побоюванням ставитеся до нових контактів.

 
Відноситься до тем: