Тлумачення сну «Кисть»

Китайський сонник

Вертіти в руках - лист здалеку.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви малюєте пензлем (фарбуєте пензлем стіни, стеля і пр. ), То найближчим часом ви придумаєте щось оригінальне. Щоб у вас з'явилася можливість втілити свою ідею в життя, намалюйте кистю своє саме приємне спогад і відразу спаліть. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви робите (купуєте, крадете) кисть, то найближчим часом вам доведеться шукати більш ефективні методи роботи. Щоб процес не затягнувся надовго, пийте вранці каву з шматочками фруктів.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кисть у сні бачити - необдумані слова приведуть до сварки. Палітру з фарбою - успішні ідеї. Порожню - невдача у справах. Фарби розтирати - вигідна справа почати. Ними себе фарбувати - виглядати смішним. Іншої людини фарбувати - його недоліки тобі відкриються. Річ фарбувати - розвіються ілюзії, які символізують цю річ. Картину писати - спокій духу. Малювати що-небудь - успішно обманювати. Малюнок не вдається - твій обман відкриється.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Вертиш в руках пензлик або тушечніце - передвіщає лист здалеку.

Людина тримає в руках твою кисть, інструмент для письма - твоє твір, стаття не будуть прийняті.

Інший чоловік дарує кисть - передвіщає просування таланту.

Сонник Жовтого Імператора

Людські руки — кисть, долоню, пальці - це символ і знаряддя фізичного втілення будь мрії, а значить, і символ продовження життя на Землі - символ руху інь-ян. З медичної точки зору на долоні маються проекції (точки виходу) всіх внутрішніх органів:

Лінії і візерунки шкіри на долоні і пальцях досвідченому оку багато розкажуть про внутрішній стан організму. На цьому (і тільки на цьому) засновано гадання по руці (можна передбачити ранню смерть від слабкого серця, але ніяк - від злої дружини!). На пальцях також є проекції внутрішніх органів, тому при осязании пальцями, або просто при русі рук інформація відразу поступає в серце, селезінку і так далі. Рука - кисть, пальці, долоня грають в просторі сну значну смислову роль.

Бачити уві сні свою / сильну, здорову долоню / кисть / пальці - знак фізичної і психічної рівноваги, балансу між зовнішнім і внутрішнім.

Якщо сниться чиясь дужа долоня - такій людині можна довіритися. Пильно розглядати у сні свою / чужу долоню / кисть / палець - намагатися прозріти долю, визначити майбутнє (шлях).

Сон сприятливий чи несприятливий залежно від усвідомлення сну і дій сновидца наяву:

Вихідний поштовх руху уві сні був даний, залишається докласти свій розум, талант і сили.

Бачити свою / чужу покалічену / стару / слабку руку - стан дисбалансу і хвороби. Внутрішня патологія органу народжує неадекватність сприйняття зовнішнього світу, так як весь організм починає жити в щадному для хворого місця ритмі і руху, і сприйняття. Це може обернутися збитком у справах і фізичними травмами, коли в екстремальній ситуації потрібно і реалізація всіх здібностей до сприйняття, а частина здібностей вже втрачена - програш неминучий. Крім того, травмовані пальці уві сні можуть попереджати про можливу фізичну травму не тільки внутрішніх органів, але і зовнішніх частин тіла. Залежність така:

Великий палець-голова;

Вказівний-ліва рука;

Середній-ліва нога;

Безіменний-права нога;

Мізинець-права рука.

Імператорський сонник

Кисть — це символ і знаряддя фізичного втілення будь мрії, а значить, і символ продовження життя на Землі.

Сон сприятливий чи несприятливий залежно від усвідомлення сну і дій сновидца наяву:

Вихідний поштовх руху уві сні був даний, залишається докласти свій розум, талант і сили.

Бачити покалічену кисть - стан дисбалансу і хвороби. Внутрішня патологія органу народжує неадекватність сприйняття зовнішнього світу, так як весь організм починає жити в щадному для хворого місця ритмі і руху, і сприйняття. Це може обернутися збитком у справах і фізичними травмами, коли в екстремальній ситуації потрібно і реалізація всіх здібностей до сприйняття, а частина здібностей вже втрачена - програш неминучий.

Сучасний сонник

Пензликє еротичним символом, що означає сильний потяг, пристрасть.

Бачити у сні пензлик - означає, що ви зустрінетеся з дурними, безрозсудними людьми;

В майбутньому ви будете їх уникати.

Людині, який працював у сні пензликом - не слід відмовлятися від задуманого справи, навіть якщо хтось намагається відмовити вас.

Пензлики на одязі - хороший знак, що обіцяє шану і повагу.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як маляр діє пензлем - до ремонту квартири.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити малярську кисть - до обману.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити красиву жіночу кисть руки з перснями - до любові.

Сонник від А до Я

Бачити у сні кисть руки означає, що наяву вас чекає популярність, якої ви досягнете високою професійною майстерністю, якщо ці кисті тонкі, красиві і витончені. Некрасиві, потворні кисті з кривими пальцями і випирають буграми вен віщують життєві колотнечі, з яких ви вийдете неабияк пошарпаної і втратила віру в свої можливості.

Перебинтованою або кисть в гіпсі говорить про те, що вам доведеться поступитися частиною того, що належить вам цілком.

Бачити у сні ампутовану кисть віщує ваш програш у змаганні з долею, бо, поставивши собі головною метою накопичення багатства, ви упустите щось набагато цінніше.

Волохаті або обпечені кисті рук - знайдете сильних і надійних спонсорів, але одночасно і неабияких ворогів. Брудні кисті або приховані рукавичками - знак того, що з вами обійдуться несправедливо люблячі вас люди, завдавши тим самим вам глибоку душевну травму.

Сон, в якому ви бачите грона винограду, в достатку висять серед зеленого листя, передвіщає, що незабаром ви доб'єтеся видатного положення в суспільстві і будете здатні наділяти щастям інших. Купити у сні одну кисть винограду - наяву випробуєте досаду і сором за скупість вашого шанувальника.

Кисть чорного винограду віщує закиди будинку та зауваження на роботі, білого - добрі відносини і там, і тут.

Кисть горобини — до гіркого розчарування при невдалій спробі вийти заміж. Розтоптана горобинова кисть віщує крах всіх надій і життєвих планів.

Приснився кисть бузку білого кольору - обіцянка великого, світлого почуття, яке залишить у вашій душі слід на все життя.

Кисть бузкового кольору - передвістя грози, яка згущується в сімейній атмосфері і в будь-який момент готова пролитися дощем сліз.

Бачити уві сні малярську кисть передвіщає неприємності, що можуть виникнути через ваших необдуманих і необережних висловлювань про своїх колег. Тримати в руці малярську кисть або фарбувати нею щось - ви будете задоволені результатами своєї роботи. Білити уві сні пензлем дерева - говорить про майбутнє торжество, на яке вас забудуть або не захочуть запросити.

Художня кисть віщує, що ви досягнете успіху у виконанні ваших особистих планів.

Якщо уві сні ви тримаєте в руках пензель, працюючи над картиною-автопортретом, - наяву ви будете обмануті у своїх очікуваннях щасливого кохання, бо будете покинуті своїм другом, який віддасть перевагу вам іншу жінку.

Біличі або колонкова кисть для акварелі обіцяє вам удачу, якщо ви нею малюєте, і смуток на душі - якщо ви вживаєте її не за призначенням, наприклад, для нанесення клею.

Пензлик для нанесення косметичних засобів підказує, що вам доведеться тримати себе в рамках пристойності, будучи представленою батькам свого нареченого. Пензлик для змащування маслом або жиром млинців, пирогів і т. - До достатку в домі. Пензлик для чищення побутової техніки - належить невідкладна справа.

Сонник Симона Кананіта

Кисті — захват.