Тлумачення сну «Незнайомці»

Сонник Лоффа

Незнайомці в снах можуть представляти досить важку головоломку. У більшості випадків це просто особи і образи, взяті з переліку осіб, яких ми знаємо в обличчя і по імені (іноді вони представляють нашу власну внутрішню сутність або внутрішньої сутності). Образи незнайомців можуть відкрити нам очі на те, як ми, сприймаємо світ. Різні теоретики пропонують численні пояснення тому, хто ці персонажі і як вони проникли в наші душі.

Для тлумачення будь-якого сну корисним буде впорядкувати список учасників дії. Внутрішня сутність / внутрішні сутності як незнайомці. КАРЛ ЮНГ теоретизувати, що в Я є жіноче доповнення до чоловічої ОСОБИСТОСТІ і чоловіче додаток до жіночої особистості. Ці доповнення є психічними проекціями, що приходять до нас у снах. Коли в чоловічому сні з'являється незнайомка, її поведінка може бути проекцією жіночої сторони особистості марить. Це, з точністю до навпаки, справедливо для жінок, яким сняться незнайомці чоловічої статі. У цих незнайомців досить рідко виникає сексуальне бажання по відношенню до марить, хоча, в принципі, це можливо. Більш поширеною є задушевна дружба. Розуміння цих персонажів корисно, тому що таким чином ми дізнаємося, як ми хочемо, щоб інші (в особливості особи протилежної статі) сприймали нас, а отже, чого ми боїмося в їх сприйнятті. Другим аспектом такого персонажа, який уособлює внутрішню сутність / внутрішні сутності, є бажання висловити те, що ми, ймовірно, не можемо висловити в реальному житті. Жінки в своїх снах можуть бачити втілює їх внутрішню сутність персонаж, який у якості компенсації почуття, яке він не може проявити в реальному житті, виявляє жахливий ГНІВ. Подібно до цього, у чоловіків можуть бути уособлюють їх внутрішню сутність персонажі, які плачуть від болю, заподіяної їм життям, - прояв емоцій, які вони не вважають можливим виявляти наяву. Ці незнайомці часто доброзичливі по відношенню до нас:

Вони можуть надавати допомогу, захищати або надавати інформацію для вирішення проблем.

Якщо вони заподіюють неспокій, то найчастіше з причини того, що діють так, як нам самим хотілося б мати можливість діяти. Приміщення незнайомці. При цьому ваш сон переміщує особа з одного типу відносин з вами до іншого. Приклад:

Добре відома знаменитість стає вашим братом чи сестрою. Більш поширеним прикладом є начальник або вчитель в ролі батька. Крім особистісних ролей можуть переміщатися емоції. Це особливо відноситься до випадків гніву або сексуального потягу, які придушуються в реальному житті.

Незнайомці , які уособлюють інкубаційного / суккуба (демона чоловічого і жіночого роду). Це незнайомці-коханці, які є у сні, щоб займатися сексом з марив (инкуб приходить до жінки;

Сукуб приходить до чоловіка). Вони часто представляють крайності сексуального досвіду. Це або ідеалізовані коханці, в емоційному і фізичному сенсі, або демонічні і відразливі особистості, використовувані, щоб відвести вас від здійснення наяву того, що, як вам здається, для вас погано.

Незнайомці —тіні, Це незнайомці тієї ж статі, що і марив, що володіють негативними якостями який марить. Найчастіше ці негативні якості представлені в крайній формі. Це дуже корисна ситуація для розуміння нас самих. У кожного з нас є негативні риси, які ми намагаємося не демонструвати на публіці. Іноді ми навіть виробляємо заперечують заперечення у своєму ЕГО, спростовуючи наявність у нас низинних сторін ОСОБИСТОСТІ. Ці незнайомці-тіні є нам у снах, щоб вказати на наші слабкості.