Тлумачення сну «Прибирання»

Сонник Міллера

Якщо жінка в сні прибирає квартиру або підмітає підлогу - значить, ставлення до неї чоловіка стане незабаром краще, а діти будуть веселі і слухняні.

Якщо у сні Ви бачите, що підлога у Вашій квартирі брудний, а Ви з якоїсь причини його не підмітати - значить, в самий найближчий час Вас чекають розчарування і біда. Спостерігати уві сні за збиранням врожаю - це передвісник процвітання і задоволення.

Якщо врожай багатий - це хороший знак для селян і політиків. Убогий урожай не обіцяє удачу тому, хто бачить цей сон.

Езотеричний сонник

У будинкузвільнення від життєвих труднощів та негараздів. У громадському приміщенні - на роботі ви позбавитеся від докучають вам людей, якщо прибирання вироблятися голими руками;

Від незручностей, якщо ви застосовуєте віник, ганчірки.

Якщо жінка в сні прибирає квартиру або підмітає підлогу - значить, ставлення до неї чоловіка стане незабаром краще, а діти будуть веселі і слухняні.

Якщо у сні Ви бачите, що підлога у Вашій квартирі брудний, а Ви з якоїсь причини його не підмітати, - значить, в самий найближчий час Вас чекають розчарування і біда.

Для жінкиприбирати квартиру або підмітати підлогу - ставлення до Вас чоловіка стане незабаром краще, а діти будуть веселі і слухняні;

Бачити, що підлога у Вашій квартирі брудний, а Ви з якоїсь причини його не підмітати - розчарування, біда.

Також Див. Мітла.

Сонник Лонго

Приснилося прибирання — ознака скупчення безлічі життєвих проблем, про які ви з тривогою думаєте, не знаючи, як з ними розібратися.

Сон радить невідкладно зайнятися вирішенням проблем, навіть якщо вони бачаться вам нерозв'язними. Але врахуйте, що не можна кидатися на всі проблеми відразу, їх треба перемагати поступово, одну за іншою.

У сновидінні ви справили прибирання і з задоволенням споглядає плоди своїх праць - гряде період затишшя, коли ви нарешті зможете більше часу приділяти коханим людям і справам. І все ж занадто вже розслаблятися не доведеться, оскільки затишшю цьому не судилося тривати довго. Навіть в цей спокійний час вам дуже бажано підтримувати форму, щоб різкий перехід від розслаблення до активної діяльності не поспішив зненацька.

Якщо в сновидінні робити прибирання вам хтось старанно допомагав, це означає, що інтереси вашої справи, що прийшли в голову ідеї зажадають залучення союзників, і найближчим часом вам доведеться присвятити пошуку таких людей.

Якщо ваша особиста участь у прибиранні обмежилося лише простим спостереженням, значить, вам належить загрібати жар чужими руками, і жодних докорів сумління ви не відчуєте. Це зручно, що й казати, коли брудна робота робиться за вас кимось. Однак проблема в тому, що ці послуги повинні так чи інакше оплачуватися, а тому через власну лінь ви ризикуєте розлучитися з левовою часткою свого стану. Вам треба завбачливо самим переробляти всю роботу, користуючись сторонньою допомогою лише в крайніх випадках, а також нікому не передоручати відповідальні справи.

Східний сонник

Помсти, мити, лакувати або фарбувати підлогу - до зміни місця проживання, якщо прибирання проводилася в будинку або квартирі, і до зміни місця роботи - якщо ти забиралася в офісі.

Сучасний сонник

Якщо жінці наснилося, що вона прибирає приміщення - наяву вона доб'ється поваги чоловіка, а дітям буде приємно перебувати в будинку.

Якщо Вам сниться, що підлога брудний і його необхідно підмести, а Ви з якоїсь причини не можете цього зробити - в найближчому майбутньому Вас чекає біда і гірке розчарування.

Сонник Білого мага

Сон, в якому ви зайнялися прибиранням - каже, що в реальному житті у вас накопичилося безліч проблем і ви з тривогою думаєте, як же вам розібратися в них. Ні в якому разі не відкладайте справу в довгий ящик і негайно займіться вирішенням проблем, якими б нерозв'язними вони вам не здавалися. Але врахуйте, що не варто ставити перед собою нездійсненні завдання, не намагайтеся розібратися з усіма проблемами відразу, постарайтеся вибиратися з них поступово, дозволяючи одну за іншою.

Якщо уві сні ви вже навели порядок і тепер милуєтеся своєю роботою - значить, наяву скоро настане пора затишшя і ви зможете зайнятися своїми улюбленими справами і більше часу присвятити близьким. Однак не варто дуже вже розслаблятися, оскільки затишшя це буде нетривалим, крім того, вам навіть в цей час слід зберігати форму, щоб перехід від відпочинку до активної діяльності не застав вас зненацька.

Якщо уві сні ви обзавелися помічниками, які беруть активну участь у прибиранні - наяву вам буде потрібно союзники для втілення ваших ідей і найближчим часом ви займетеся саме їх пошуками.

Якщо все ваше участь у прибиранні зводиться лише до споглядання цього процесу - наяву ви будете, що називається, загрібати жар чужими руками, не відчуваючи при цьому ані найменших уроків совісті. Що ж, зручно, коли всю брудну роботу за вас виконують інші, але вся справа в тому, що така праця потрібно тим або іншим чином оплачувати, а через лінь ви можете втратити більшу частину стану. Будьте вкрай обережні і постарайтеся самостійно виконувати всю необхідну роботу, а до сторонньої допомоги вдаватися тільки в крайньому випадку і не передоручати серйозних справ кому б то не було.

Сонник для стерви

Прибирання — переглянь погляди на свій спосіб життя - пора удосконалюватися і змінюватися.

Здійснювати генеральне прибирання - настануть великі зміни на краще.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Наводити у своєму сновидінні порядок - означає, що у вас накопичилося безліч невирішених питань, які можуть ускладнити вам життя. У той же час, якщо результати збирання вас радують, то сон підказує, що ви легко впораєтеся зі своїми проблемами і скоро у вашому житті відбудеться помітне поліпшення.

Сонник Мандрівника

Прибирання волога — погіршення сімейної атмосфери.

Сонник Фрейда

Прибирання приміщення — символізує проблеми, пов'язані зі здоров'ям, в першу чергу з функціональними розладами або захворюваннями статевих органів.

Вологе прибирання — символізує проблеми з бажанням мати дітей, вагітністю.

Якщо жінка розбирає старі речі або одяг - її хвилюють думки про власну привабливість, що часто характерно для клімактеричного періоду.

Якщо чоловік розбирає старі речі, книги і т. - Його хвилюють проблеми чоловічої спроможності та потенції.

Снотолкователь

Якщо жінка в сні прибирає квартиру або підмітає підлогу - значить, ставлення до неї чоловіка стане незабаром краще, а діти будуть веселі і слухняні.

Якщо у сні Ви бачите, що підлога у Вашій квартирі брудний, а Ви з якоїсь причини його не підмітати - значить, в самий найближчий час Вас чекають розчарування і біда.

Сонник для закоханих

До жінки, якій приснилася прибирання, чоловік буде ставитися з любов'ю та повагою, а діти - з послухом.

Загальний сонник

Якщо жінка в сні прибирає квартиру або підмітає підлогу - значить, ставлення до неї чоловіка стане незабаром краще, а діти будуть веселі і слухняні.

Якщо у сні Ви бачите, що підлога у Вашій квартирі брудний, а Ви з якоїсь причини його не підмітати, - значить, в самий найближчий час Вас чекають розчарування і біда.

Якщо жінці наснилося, що вона прибирає приміщення, то наяву вона доб'ється поваги чоловіка, а дітям буде приємно перебувати в будинку.

Якщо Вам сниться, що підлога брудний і його необхідно підмести, а Ви з якоїсь причини не можете цього зробити, то в найближчому майбутньому Вас чекає біда і гірке розчарування.