Сонник «Шантаж»

Сонник Лонго

Якщо вам наснився сон, в якому вас шантажували, значить, в реальному житті ви часто дозволяєте оточуючим маніпулювати собою. Ви чомусь нікому не можете відповісти відмовою або вимовити хоч слово на свій захист. Ви покірно робите все, про що вас просять, і навіть більше - про що вас не просять, сподіваючись заслужити похвалу і схвалення. Ви коли-небудь чули, щоб хвалили рабів? А адже ви в чомусь подібні до їм. Де ваша гордість і почуття власної гідності? Або ви сподіваєтеся таким чином досягти успіху в житті і суспільстві? Навряд чи вам це вдасться.

Бачити , що ви когось шантажували, - сон говорить, що в реальному житті ви не гребують нічим, щоб досягти своїх цілей. При цьому вас зовсім не хвилює, що подумають оточуючі, і що вони будуть почувати.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому тебе шантажують, свідчить:

Ти відчуваєш, що зробила помилку, за яку доведеться розплачуватися.

Якщо ти сама шантажіруешь когось, - приготуйся до безкомпромісної боротьби за справедливість.

Сучасний сонник

Побачити себе в сні об'єктом шантажу - передвіщає, що Вас чекає велика метушня, в результаті якої Вам доведеться поміняти деякі свої звички.

Шантажувати уві сні когось - знак майбутнього ганьби.

Молодій дівчині такий сон - обіцяє невдале знайомство, яке ускладнить її життя.

Якщо Вам сниться, що Ви допомагаєте своєму другові позбутися шантажиста - значить, близька людина потребує Вашої допомоги.

Східний сонник

Сон, в якому тебе шантажують - свідчить:

Ти відчуваєш, що зробила помилку, за яку доведеться розплачуватися.

Якщо ти сама шантажіруешь когось - приготуйся до безкомпромісної боротьби за справедливість.

Новітній сонник

Шантаж — ваша довіра використовують на шкоду вам.

Сонник Білого мага

Якщо вам наснився сон, в якому вас шантажували - значить, в реальному житті ви часто дозволяєте оточуючим маніпулювати собою. Ви чомусь нікому не можете відповісти відмовою або вимовити хоч слово на свій захист.

Бачити, що ви когось шантажували - сон говорить, що в реальному житті ви не гребують нічим, щоб досягти своїх цілей. При цьому вас зовсім не хвилює, що подумають оточуючі, і що вони будуть почувати.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Шантаж — ви дасте вимушену згоду дати грошей у борг.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Шантаж — до інтриги з одруженим чоловіком.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Шантаж — до любовного пропозицією з якимсь тиском.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Вас шантажують, то наяву Ви відчуваєте, що зробили помилку, за яку Вам доведеться розплачуватися.

Якщо уві сні Ви самі шантажіруете когось, то в реальному житті Вам доведеться боротися за справедливість.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні вас нібито намагаються шантажувати під загрозою розкриття ваших любовних пригод - в реальності чекайте підступу з боку заздрісної суперниці. Прийняти умови шантажиста, вручаючи йому велику суму грошей, - це застереження від безчесного вчинку по відношенню до близьких вам людей.

Якщо уві сні ви самі виступаєте в ролі шантажисткою - значить, незабаром належить пояснення з представниками правоохоронних органів.

Теткінскій сонник-2012

Шантажвідображення маніпуляції взагалі. Відображення ситуації, де виявляється бажання когось маніпулювати (шантажувати) кимось.