Сонник «Баба»

Сонник Міс Хассе

Баба сниться до пліток, кілька одразу - до зради коханої людини.

Якщо вона молода, це до нових любовних відносин. Стара баба віщує слабкість, проблеми і невдачі, а також відображає живуть у вашій душі застарілі неприємні почуття. Посваритися з бабою - до марним клопотам. Зустріч з нею - провісниця несподіваної радості. Той же сон обіцяє вам неприємності, що стосуються спілкування з оточуючими. Може бути, ви зіткнетеся з не симпатичними вам персонами.

Якщо уві сні ви зустріли бабу з повними відрами, отримаєте прибуток, з порожніми - не турбуйтеся, це теж непоганий знак.

Сонник Симона Кананіта

Баба — до пліток, сварці.

Український сонник

Баба — присниться баба - плітки, кілька баб - зрада коханої людини.

Баба молода - полювання і до любові, стара - слабкість. Бабуся - отримаєте менше грошей, ніж сподівалися. Хвороба.

Баба снігова - лист про любов.

Малий сонник Велесів

Бабаприбуток, радість для твоїх рідних, сталість або удача в любові (дівицю) / до хвороби, тяжкі пологи (вагітної), зрада в любові і слабкість (чоловікові).

Снотолкователь

Повивальну бабку бачити - предзнаменует майбутнє щастя і відкриття таємниці.

Сонник Азара

До пліткам, сварці.

Плітки.

Присниться бабаплітки, кілька баб - зрада коханої людини.

Баба молода - полювання і до любові, стара - слабкість. Бабуся - отримаєте менше грошей, ніж сподівалися. Хвороба.

Баба снігова - лист про любов.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Стара баба уві сні - це символічне відображення застарілих неприємних почуттів. Зазвичай такі сни віщують проблеми і невдачі.

Зустріти у своєму сновидінні бабу чи говорити з нею - знак неприємностей у спілкуванні з оточуючими. Бути може, незабаром вам доведеться зіткнутися з людьми, до яких відчуваєте неприязнь, або ж якісь події далекого минулого затьмарять ваше життя.

Бачити бабу за роботою - знак того, що якісь проблеми, які ви в минулому залишили невирішеними, утруднять протягом ваших справ.

Якщо баба одягнена в лахміття - такий сон попереджає про те, що застарілі проблеми можуть негативно позначитися на вашому сьогоднішньому положенні і репутації.

У той же час, смерть і похорон баби уві сні - означають, що ваші труднощі скоро закінчаться. Але якщо з похоронами померлої баби виникає заминка, то проблема ще буде нагадувати про себе якийсь час.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні стару бабцю - до гріхів.

Сонник Соломона

Бабаплітки.

 
Відноситься до тем: