Тлумачення сну «Ексгібіціонізм»

Сонник Данилової

Сон про ексгібіціонізмі (оголення статевих органів з метою отримання сексуальної насолоди) трактується, виходячи з таких позицій:

Сновидець в подібному сні виступає як бажаючий виставляти себе напоказ (своє тіло або ж свою душу), причому в процесі подібного оголення він має намір отримати фізичне та ще. Тлумачення сну про ексгібіціонізмі розрізняється для чоловічого і жіночого підлог. Так, для чоловіка бачити себе охочим отримати задоволення від демонстрації статевих органів, але не отримують його - означає неможливість бути самим собою, відчуття байдужості і відсутності інтересу з боку оточуючих. Навпаки, сон про те, що результатом демонстрування стає сильне збудження і насолоду, є знаком того, що сновидінню вдалося привернути до себе увагу, що він заслужено пожинає плоди успіху.

Для жінки сон про демонстрації статевих органів при відсутності насолоди означає марні спроби змінити свою зовнішність і боязнь того, що її способи привернути увагу представників протилежної статі не дадуть бажаного результату.

Якщо ж під час демонстрації жінка відчуває збудження і насолоду, це говорить про плідність зусиль, спрямованих на роботу над собою.