Тлумачення сну «Лайка»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Сварку, лайка чути - сприятлива для тебе ситуація, міцне суспільне становище. Лаятися - бережися розголошувати таємницю. Жінку лаяти - добре. Чоловіка, дітей - сварка з дітьми. Худобу лаяти - до хвороби. Догана, докори отримувати - перешкоди, перешкоди.

Сонник Жовтого Імператора

Стихіївітер, вогонь, холод. Емоції - гнів і страх, радість і непевність. Органи - жовчний міхур, сечовий міхур, нирки, серце, тонка кишка. Планети - Юпітер, Меркурій, Марс. Пояснення і тлумачення лайкою, лаятися з будь-ким у сні:

Ян-вираз інь внутрішньої.

Лайка і бажання лаятися - наслідок внутрішнього гніву, причиною якого є страх перед чимось або кимось;

В свою чергу, страх породжується невпевненістю у власній силі і почуттям залежності від ситуації (ситуація, а не сновидець - панує). Гнів приносить звільнення від страху, і виникає радість - звільнення. Звільнення від старого, щоб дати місце для росту новому, - основне завдання весняного сезону. Але лайка і лайка - чисто людські перетворення емоції весни - гніву. Тлумачення сну залежить від поведінки сновидца. Лаятися уві сні - відчувати залежність і страх перед людиною. Неможливість ні підпорядкувати собі людину, ні прийти до взаєморозуміння викликає бажання хоча б відштовхнути його від себе - освоєння-бодіться від непотрібних зв'язків, самоізолюватися і проявити свою силу.

Сон можна тлумачити як хороший шанс проявити силу і звільнитися від залежності наяву. Лаятися невідомо з ким:

Якщо не видно того, з ким лаєшся - сон є прояв суто внутрішнього напруження і переживань, тобто лаєшся з самим собою. Це означає хворобливе загострення внутрішньої проблеми, лякаючою сновидця, і спроба виштовхнути цю проблему з себе, стати сильніше її:

Проявлений у сні гаев принесе і наяву тимчасове відчуття радості і розслаблення, ослаблення зовнішньої напруги і залежно від проблеми.

Сон можна тлумачити як шанс позбавитися від заважають внутрішніх блоків, але все залежить від подальшої поведінки наяву. Лаятися з кимось невідомим, з виразним відчуттям своєї поразки і депресією - неможливість-брак сил запанувати над ситуацією і собою.

Сон тлумачиться несприятливо. Можливі розлади травлення, жовчного і сечового міхурів, серця, так як не наступило звільнення від шкідливої енергії:

Бажання організму звільнитися від неї не змогло переважити нерішучість розуму.

Сонник від А до Я

Почути в сні лайка - знак у цілому несприятливий, однак при всьому тому може передвіщати серйозні розмови і примирення з ворогом. Чути матюки лайка - незабаром вам представиться можливість проявити свої ораторські здібності в серйозному суперечці або диспуті, який, проте, може перерости в публічний скандал з образами.

Лайка , якою перемежають розповідає непристойні анекдот, означає, що ви потрапите в суспільство неприємних для вас людей, позбутися якого буде не так-то просто. Сваритися самої - неприємності в родині, тим більші, чим вище загострення скандалу, в якому ви лаєтеся уві сні.