Сонник «Монети»

Сонник Симона Кананіта

Монети — нові - випадкове багатство - старі - клопіт - карбувати - робити марні зусилля - мати золоті чи срібні - нещастя - мідні - велике щастя.

Езотеричний сонник

Бачити — до веселощів. Знаходити - до витрат на розваги. Втрачати - вас чекають невеликі доходи.

Бачити — опір карбувати - робити марні зусилля мати золоті чи срібні - нещастя мідні - велике щастя.

Бачити — опір;

Карбуватиробити марні зусилля;

Мати золоті чи срібні - нещастя;

Міднівелике щастя.

Бачити у сні золоті монети означає, що долею Вам уготовано процвітання. Чекайте також цікавих морських подорожей.

Сон, у якому Ви бачите срібні монети, несприятливий, так як він є передвісником сімейних негараздів.

Для дівчини сон, у якому коханий дарує їй срібні монети, означає, що в найближчому майбутньому він скоїть нечесний вчинок по відношенню до неї.

Якщо срібні монети нові і яскраво блищать або ж у своєму сні Ви бачите їх дуже виразно, то очікуйте прихильності долі.

Мідні монетисимвол розпачу і важкої фізичної праці.

Слов'янський сонник

До досади і бідності.

Сонник Міс Хассе

Бачити — опір;

Карбуватиробити марні зусилля;

Мати золоті чи срібні - нещастя;

Міднівелике щастя.

Сонник Міллера

Золоті монети уві сні ознака процвітання, задоволень;

Вас чекають нові подорожі і прекрасні пейзажі. Срібні монети до невдачі, чварам та сімейним чварам.

Якщо дівчина бачить у сні, що її коханий дає їй срібну монету,.

Східний жіночий сонник

Золоті монети сняться до процвітання. Дівчину сон, в якому коханий дарує їй срібні монети, попереджає:

В найближчому майбутньому обранець зробить нечесний вчинок по відношенню до неї.

Якщо срібні монети нові і яскраво блищать або ж у своєму сні ти бачиш їх дуже виразно - можеш сміливо розраховувати на прихильність долі. Мідні монети - символ розпачу і важкої фізичної праці. Розсипана дрібниця сниться до сліз.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо ви уві сні побачили монети - наяву ви розбагатієте. Отримати від правителя країни пригорщу монет - до позбавлення від всіх печалей і прикростей. Золоті монети обіцяють сновидінню, що люди будуть судити про нього як про гідного людині. Темна монета-до ворожнечі і конфліктів.

Якщо на такий монеті чітко помітні профіль (портрет) і візерунки - протистояння буде запеклим. Світла монета - до добра. Погнути монета - знак того, що ваше ім'я буде оббрехати. Цей сон також обіцяє гіркі конфлікти і висновок до в'язниці. Іноді-дуже важкі і неприємні переговори. Побачена у сні купа монет - до багатства і слави. Коли приснилося, що ви перераховуєте і ділите монети з чоловіком, то миру в родині загрожує небезпека.

Якщо привиділася зовсім маленька, майже крихітна монетка - це обіцяє народження дитини. Монета, викрадена або загублена вами, - це передвістя того, що ваша дитина (діти) доставить вам чимало клопоту.

Якщо уві сні ви повертаєте монету, то наяву все вирішиться благополучним для вас чином.

Якщо цього не відбувається, то будьте готові до того, що при самому несприятливому результаті ви навіть ризикуєте втратити свою дитину.

Сучасний сонник

Бачити у сні золоті монети означає, що долею Вам уготовано процвітання. Чекайте також цікавих морських подорожей. Сон, у якому Ви бачите срібні монети, несприятливий, так як він є передвісником сімейних негараздів.

Для дівчини сон, у якому коханий дарує їй срібні монети, означає, що в найближчому майбутньому він скоїть нечесний вчинок по відношенню до неї.

Якщо срібні монети нові і яскраво блищать або ж у своєму сні Ви бачите їх дуже виразно, то очікуйте прихильності долі. Мідні монети - символ розпачу і важкої фізичної праці.

Сонник Здоров'я

Монети з дорогоцінних металів - символ розбрату і стресових ситуацій;

Мідні монети обіцяють скромну винагороду за вашу працю і радість від цього.

Сонник від А до Я

Бачити у сні дрібні монети віщує приємні сімейні клопоти, великі монети старовинної чеканки - до отримання несподіваного багатства. Робити чи підробляти монети означає марні зусилля. Переплавляти монети в метал - знак корисливості й користолюбства.

Приснився монета номіналом в один рубль передвіщає неприємності, супроводжувані сльозами.

Бачити у сні скарбничку, повну монет, означає, що перед вами відкриються прекрасні перспективи поправити своє фінансове становище. Розсипалися з розбитої скарбнички монети обіцяють незначну віддачу при великій витраті зусиль.

Вважати монети означає, що вам під силу здійснити свій намір, якщо будете практичні і ощадливі.

Якщо у вас вкрали гаманець або портмоне, повне цінних монет, - це знак загрожує вам небезпеки, тому слід бути особливо уважною і обачною в багатолюдних місцях і вже тим більше уникати безлюдних.

Знаходити у сні монети незначного гідності - вам загрожують втрати у підприємництві через втручання близької до ваших справ персони. Виявити скарб старовинних монет величезної цінності - такий сон віщує підйом душевних сил і працездатності.

Скриня, доверху повний золотими монетами, віщує, що ваші бажання збудуться. Намисто із золотих монет означає, що ваші достоїнства дозволять досягти багато чого, якщо до того ж зживе свої недоліки. Отримати в подарунок золоті монети - вийдете заміж за багатого, але скупого людини.

Бачити уві сні золоті червінці царської чеканки - знайдете шану і повагу завдяки своїм успіхам на діловому поприщі. Чути дзенькіт червінців - до багатства і процвітання. Здавати скарб з ними державі - наяву втратите довіру знаючих вас по роботі людей. Продавати золоті монети - досягнете глибокої старості в повній самоті.

Бачити уві сні срібні монети віщує щасливі часи, якщо монети великі. Дрібні срібні монетки говорять про те, що вашим мріям не судилося збутися. Оплавився у вогні, вони провіщають втрати.

Мідні монетизнак того, що змушені будете займатися працею, що приносить малий заробіток.

Побачити в сні цілий мішок мідних монет означає, що ви швидко досягнете успіхів у підприємництві, не боячись ризикувати і чітко реагуючи на будь-яку зміну кон'юнктури ринку.

Загальний сонник

Бачити у сні золоті монети - пророкує процвітання і задоволення від морських подорожей і вивчення пам'яток. Несприятливий сон, у якому Ви бачите срібні монети, він віщує виникнення розбіжностей у добропорядних сім'ях.

Якщо дівчині сниться, що коханий дарує їй срібні монети, то в найближчому майбутньому він надійде з нею безчесно.

Якщо срібні монети нові і яскраво блищать або ж у своєму сні Ви бачите їх виразно, то очікуйте, що доля буде до Вас прихильна. Мідні монети - знак відчаю і важкої фізичної праці. Нікелеві монети пророкує, що Вам доведеться займатися сумнівними справами.

 
Відноситься до тем: