Тлумачення сну «Ненависть»

Французький сонник

Якщо ви когось ненавиділи уві сні, вам вдасться наяву щасливо уникнути небезпеки.

Сонник Міллера

Якщо приснилася ваша ненависть до когось, це означає, що по відношенню до приснився людині ви й наяву станете відчувати щось дивне і недобре. Крім цього, ви будете сумніватися в його порядності, і, треба сказати, підозри справдяться. У сні думати, що вас ненавидять інші люди, - це означає, що ви будете мати добрі наміри по відношенню до них, але їх егоїзм занапастить усе справу на корені.

Якщо коханець, партнер або дуже близька людина ненавидить молоду жінку в її сні, це означає, що вона перейметься гарячими почуттями до абсолютно невідповідному людині. Всім іншим такого роду сон обіцяє невірні вчинки:

По необережності ви мимоволі заподієте шкоду комусь близькому.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Іноді вона несе потужний емоційний зцілення. Так може проявлятися емоція, яку ви не дозволяєте собі пережити наяву. За допомогою ненависті уві сні ви можете позбутися від цієї емоції, щоб вона не руйнувала вас. Часто ненависть у сні не спрямована на конкретну особу або явище. У більшості випадків це злість на себе, а особа або явище означають ту частину вас, яку ви в собі ненавидите.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Якщо ви відчуваєте ненависть до всього навколишнього, визначте, що ви ненавидите в самому собі. Майже завжди ви проеціруете крайнє невдоволення собою на когось іншого або на щось інше. Люди або речі, які, як вам здається, ви ненавидите, зазвичай символізують певні сторони вашої власної натури. Найчастіше людині складно змиритися з власною ненавистю до самого себе, так що він проектує її на навколишній світ, де вона відбивається і повертається до свого джерела.

Якщо вас оточує ненависть, варто негайно проаналізувати себе.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви відчували по відношенню до когось ненависть, то і в реальному житті ви ставитеся до когось не дуже доброзичливо. І, судячи з усього, ваша настороженість цілком виправдана. Сон, в якому інші люди відчувають до вас недобрі відчуття, попереджає, щоб ви теж не були по відношенню до них занадто відкриті і довірливі. Молода жінка, що побачила уві сні, що якийсь чоловік відчуває до неї відразу, полюбить людину, яка їй не підходить.

Сонник Цветкова

Ненависть своянебезпека;

До сплячого — ласку;

До протилежної статі - швидкий роман.

Американський сонник

Ненависть — іноді несе потужне емоційне зцілення. Так може проявлятися емоція, яку ви не дозволяєте собі пережити наяву. За допомогою ненависті уві сні ви можете позбутися від цієї емоції, щоб вона не руйнувала вас.

Часто ненависть у сні - не спрямована на конкретну особу або явище. У більшості випадків це злість на себе, а особа або явище означають ту частину вас, яку ви в собі ненавидите.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Найчастіше почуття ненависті уві сні - відображає ваші реальні емоції. У цьому випадку сон закликає вас як-небудь вирішити проблему, щоб позбутися від цього руйнівного почуття.

Якщо ж наяву ви не можете зрозуміти причину тієї ненависті, яку відчули уві сні - це означає, що у вас в душі скупчилася велика маса негативної енергії, що вимагає виходу або який-небудь розрядки. Можливо, вас підспудно обтяжують якісь проблеми чи минулі образи. Такі сни попереджають про те, що якщо ви не зумієте позбутися негативу і не навчитеся бачити світ зі світлої сторони, ваші емоції загрожують вирватися на свободу, ускладнивши вам життя і зіпсувавши відносини з оточуючими.

Сонник від А до Я

Відчувати уві сні почуття ненависті до якоїсь людини означає, що наяву вам доведеться вибачитися перед кимось за свою грубість і запальність.

Якщо ви в пориві гніву заявляєте уві сні своєму чоловікові або коханому, що ненавидите його, в реальній обстановці вам такі слова аж ніяк не пройдуть дарма, ви за них поплатитеся найжорстокішим чином.

Якщо уві сні такі ж самі слова вони адресують вам, то наяву вашим відносинам загрожує остаточний розрив через взаємну егоїзму і непоступливості.

Сон, в якому вам здається, ніби родичі з боку чоловіка ненавидять вас, - це передвістя того, що ви закохаєтесь в людини, яка вам не пара в силу різниці характерів і несумісності поглядів.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться, що її коханий ненавидить її, це означає, що вона зустріне людину, союз з яким не принесе їй щастя.

Загальний сонник

Бачити у сні, що Ви ненавидите когось, - означає, що Ви й наяву будете випробовувати дивне недобре почуття до цієї людини і Ваші підозри в його чесності виявляться справедливими. Думати, що до Вас відчувають відразу інші люди, передвіщає, що Ваші добрі наміри по відношенню до них потонуть у їх егоїзмі. Молодій жінці сон, в якому її коханець відчуває до неї відразу, передвіщає, що вона полюбить людину, яка жодним чином не підходить їй. Цей сон також обіцяє Вам невірні вчинки, коли Ви, проявивши необережність, мимоволі заподієте шкоду комусь із близьких.

Теткінскій сонник-2012

Ненавистьвідображення почуття власної неповноцінності (або необгрунтованого переваги). Необхідність терміново почати працювати на прощення.

Ненависть згубний, руйнівний почуття, воно ніколи не дасть позитивних результатів. Позбавтеся від неї!

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви ненавидите когось - означає, що Ви й наяву будете випробовувати дивне недобре почуття до цієї людини і Ваші підозри в його чесності виявляться справедливими.

Думати, що до Вас відчувають відразу інші люди, передвіщає, що Ваші добрі наміри по відношенню до них потонуть у їх егоїзмі.

Молодій жінці сої, в якому її коханець відчуває до неї відразу, передвіщає, що вона полюбить людину, яка жодним чином не підходить їй.

Цей сон також обіцяє Вам невірні вчинки, коли Ви, проявивши необережність, мимоволі заподієте шкоду комусь із близьких.

 
Відноситься до тем: