Сонник «Інтимні стосунки»

Сонник Лоффа

Одним з найважливіших відчуттів сну є інтимність. Іноді нам сниться спілкування з симпатичними нам людьми в інтимній обстановці, а деколи ми і уві сні відчуваємо, як нам її бракує. Подібного роду сни відображають наші переваги в плані відносин з оточуючими людьми. Примітно, що в даному випадку інтимність і сексуальний потяг не потрібно ототожнювати - скоріше, це почуття, засноване на єднанні емоційного плану. Ключовими моментами для тлумачення снів є відповіді на наступні питання:

Ваші спроби зблизитися вітаються Чи оточуючими? Чи вдалося вам домогтися встановлення відносин близьких в тій мірі, в якій би вам цього хотілося? Згадайте, чи готові ви були відповісти взаємністю, якщо хтось зробив кроки по зближенню з вами.

У разі якщо приснилася любовний зв'язок, в якій вам не вдається встановити досить близькі стосунки, можна говорити про те, що ваша самооцінка занижена, оскільки сексуальний потяг знаходиться в прямій залежності від упевненості в собі.

Чи відчували ви на собі турботу про вас? А може, ваша любов має платонічний характер або взагалі залишилася без уваги? Важливу роль тут має предмет вашого бажання, тому згадайте, хто це був - коханий чоловік, дитина або хтось із батьків.