Сонник «Командний вид спорту»

Сонник Лоффа

Сновидіння, в яких присутні командні види спорту, дуже часто є снами про виконання бажання стати знаменитим спортсменом. Сновидець може побачити себе гравцем, тренером або просто спостерігачем.

Сон може мати більш глибокий зміст, якщо тренери та інші гравці уві сні є людьми з вашої справжнього життя або просто здаються вам до болю знайомими.

У більшості випадків це сновидіння про участь сновидця в одному підприємстві у зв'язку з загальними цілями, переслідуваними іншими людьми з вашого життя. В даний час на роботі і в сім'ї дуже часто звучать принципи «бути членом команди», «виконувати програму». Те, з якою саме з іпостасей ви ототожнюєте себе найбільшою мірою, визначає ваше усвідомлення себе в командному виді спорту.

Якщо приснилося, що ви за змаганнями спостерігали в якості глядача, значить, ви відчуваєте себе поза командою або поза дії. Спостерігали як не вступає в гру учасник - наяву ви переконані, що самі або оточуючі не впевнені у ваших навичках.

Якщо ви гравець, значить, готові бути учасником дії.

Якщо уві сні ви робили роботу відразу декількох гравців або ж у вас відразу багато ролей в команді, це означає ймовірність того, що ви відчуваєте:

Надії, які покладають на вас люди, занадто великі.

Якщо ви виконували роль тренера, це говорить про вашому прагненні до позиції лідера, командувача, людини, в завдання якого входить прийняття рішень, що ведуть до досягнення успіху інших людей. У такій ситуації для тлумачення ідеї цього сну має велике значення досягнутий командою результат.