Сонник «Вирішення проблем»

Сонник Лоффа

Слід чітко розрізняти дозвіл проблеми, що виникла у сні, і рішення існуючої в реальному житті проблеми за допомогою сновидіння, оскільки це дві абсолютно різні речі. Перший випадок - це певний різновид, категорія сновидінь, а другий - досвід задіяння подій, що мали місце в сновидінні, для вирішення самих що ні на є реальних проблем.

У снах ми можемо виявити в собі здібності, що допомагають вирішити завдання в практично необмеженій кількості, оскільки нас у даному випадку не обмежують рамки логіки. Нерідко з цього сновидець може отримати для себе реальну користь.

Якщо уві сні присутня вміння ефективно вирішувати виникаючі по ходу сюжету проблеми, то це свідчить, що у вас є багаж знань, яким ви користуєтеся не повною мірою.

Принцип дозволу проблем у сні перебуває в тісному зв'язку з виразом «Ранок вечора мудріший». У вашого его є можливість розсортовувати і виділяти ідеї, доступ яким в наше свідоме дозволений. Виходить, що деякі думки відбраковуються ще до того моменту, коли людина почне їх обдумувати. У більшості завдяки наявному досвіду ситуація складається таким чином, що ми схильні не звертати уваги на потенційно вірні рішення. Дане явище породжене неврозом, який є невід'ємною частиною особистості людини.

Сновидіння, в якому фігурує конкретна проблема, відкриває для розуму доступ до більш широкого порівняно з дійсністю набору варіантів її вирішення. Людина, прокинувшись, може і не згадати всіх деталей сну, проте проблема виявиться чудовим чином вичерпаною.

Ми радимо завжди звертати увагу на способи, за допомогою яких у сновидіннях вирішуються проблеми. Подумайте, можливо, у вашому житті є ситуація, до якої можна застосувати ту ж тактику.