Сонник «Творчі сновидіння»

Сонник для закоханих

Тепер перейдемо до питання формування власних снів. Ми вже говорили про творчі сновидіннях, тепер розглянемо цей аспект докладніше. Здивуєтеся ви, якщо вам скажуть, що, формуючи сновидіння, ви зможете не тільки дізнатися, як ставиться до вас та чи інша людина, але й певним чином повернути події реального життя так, що він зацікавиться вами?

У стародавні часи творчі сни, які людина прогнозував і задавав собі сам, мали дуже велике значення. Але і в сучасному світі діють ті ж принципи, що і в давнину. Головною метою таких сновидінь є використання інформації, отриманої в них, для відповідей на питання реального життя. Як же навчитися викликати у себе творчі сни?

По-перше, важливо створити відповідну обстановку для створення подібних сновидінь. У кімнаті повинна панувати спокійна, заспокійлива атмосфера. Постарайтеся, щоб ніщо не відволікало вас. Внутрішній стан людини при цьому також має бути спокійним і умиротвореним. Відмовтеся від денних проблем і турбот, розслабтеся, в цьому вам допоможе споглядання красивого пейзажу, прослуховування гарної музики і т. Ви можете спробувати зайнятися дихальними вправами або помедитувати. Вам допоможе Шавасана (поза трупа).

Для виконання цієї вправи ляжте на спину і протягом 10 хвилин розслабте всі м'язи тіла, перед цим напружуючи їх. Назва вправи «поза трупа» говорить сама за себе - тіло стає немов неживим, і таким чином досягається повне розслаблення. Кращому засинанню допоможе відтворення в пам'яті картин минулого:

Гарної природи, приємних подій та т.

По-друге, необхідно сформулювати той сон, який ви хочете побачити. Формулювання повинна бути чіткою і ясною, уникайте непотрібних слів. Наприклад, якщо ви хочете побачити уві сні людини, в якого закохані, не треба говорити щось на кшталт «я хочу побачити, як ми зустрілися з Пашею (Сергієм, Петею), про що говорили, куди пішли». Формулювання повинна звучати так:

«Я хочу побачити зустріч з тим-то» або «Я хочу дізнатися, як до мене ставиться такий-то». При цьому треба уявити собі бажану сцену. Так ви програмуєте себе на певну кількість символів, заздалегідь усуваючи зайві. Сформулювавши установку, 5-6 разів повторіть її, переконуючи себе, що ви неодмінно повинні побачити те, що хочете. Зосередьте всю свою увагу на цілі. Це можна повторювати і вдень, періодично налаштовуючи себе на сновидіння. Ви можете навіть уявити собі ті образи, які хочете побачити, уявити їх і вселити собі, що вночі обов'язково побачите їх. Перед тим як заснути, подумки уявіть, як будуть розгортатися події, що станеться у вашому сновидінні. Спробуйте скласти свого роду план, по якому буде розвертатися основна дія вашого сну. Така установка відкладеться у вашій свідомості на довгий час.

Велике значення має внутрішній настрій людини. Ви повинні бути впевнені, що побачите неодмінно те, що замовили собі.

Якщо ви твердо знаєте, що уві сні знайдете відповідь на яке вас цікавить, не сумнівайтеся, що так і буде, вірте в успіх задуманого.

Ви зможете не тільки спостерігати за подіями у сні з боку, але й брати в них активну участь, говорити з різними людьми, здійснювати різні вчинки, що допомагають вам дізнатися відповідь на запитання. Відомості, отримані в сновидінні, можливо, наштовхнуть вас на нову думку чи ідею. Люди нерідко відчували осяяння уві сні, не виключено, що це відбудеться і з вами.

Пробуйте формувати свої творчі сновидіння як можна частіше. Тренування дозволяють домагатися кращого результату, а систематичні заняття допоможуть вам отримати відповіді на багато життєвих питань.

Якщо ви не знаєте, що означає той чи інший сон, зверніться за допомогою до рідним чи близьким. Переказавши їм свій сон, ви зможете почути його як би з боку, що сприяє кращому розумінню сновидіння.

Кожна людина бачить індивідуальні сни, і тлумачити їх може з позиції подій, що відбуваються саме з ним. Один і той же символ, який сниться різним людям, може означати різні речі. Так, якщо сон бачить бізнесмен, головною метою якого є вдала кар'єра, тлумачення його сновидіння буде відрізнятися від розшифровки сну домогосподарки, яка в основному зайнята домашніми клопотами. Тобто сни, які нам сняться, не можна тлумачити однозначно. Велике значення відіграє і поєднання одних символів з іншими образами сну. Тому до розшифровки сновидінь слід підходити творчо, розглядаючи всілякі варіанти.

Існують різні сонники. Наприклад, останнім часом з'явилися спеціальні сонники для жінок, для чоловіків, для ділових людей. Ми пропонуємо вам сонник для закоханих. Кожен образ, який може виникнути у сні, трактується з точки зору людини, що зазнає до кого-небудь сильне почуття. Не дивуйтеся, якщо ви зустрінетеся з незвичайним для вас тлумаченням якого-небудь символу, значення якого ви знаєте. Закохані - це особлива категорія людей (ми говоримо про тих, хто щиро, по-справжньому любить іншу людину), всі їхні думки зосереджені на людині, до якого вони відчувають прив'язаність. Отже, і в сновидіннях будуть відображатися ці переживання.

Розшифровуючи сон, звертайте увагу на найбільш яскраві символи, а отримавши кілька значень, спробуйте зв'язати їх воєдино, щоб зрозуміти, що насправді означає ваш сон. Пам'ятайте:

Розшифровка снівробота творча, тому не бійтеся проявити більше фантазії та уяви, і ви будете здивовані, як легко складаються зрозумілі і правдиві тлумачення найзаплутаніших сновидінь!