Тлумачення сну «Садомазохізм»

Сонник Данилової

Термін "садомазохізм" походить від з'єднання імен двох великий романістів-порнографів:

Маркіза де Сада і Леопольда фон Захер-Мазоха. Перший наповнив сторінки своїх романів образами жорстокості і сексуального насильства, другий - фігурами чоловіків, що перебувають "під п'ятою" владних і холодних коханок. Сни про садомазохізм можуть бути відображенням сімейних відносин сновидца. Як відомо, наша підсвідомість може виражати взаємодія між членами родини у вигляді символічних образів. На цій його роботі побудований один з варіантів психологічного тестування (намалювати сім'ю за столом), за результатами якого встановлюється, як саме людина представляє своє місце серед родичів і ієрархію ролей між ними. Відносини, представлені у вигляді садистських і мазохістських проявів, означають, залежно від того, яку роль відіграє в них сновидець, його чільне або ж підлегле положення в родині, а також те, як до нього ставляться рідні (підкоряються або ж велять). Сни про садомазохізм для чоловіків означають наступне:

Якщо ви — садист, мучать свою жертву, значить, по відношенню до цієї людини ви відчуваєте свою перевагу, бажаєте панувати і над ним і контролювати кожен його рух.

Якщо від заподіяння болю іншій ви відчуваєте насолоду, ваше положення вас цілком влаштовує, подібним чином ви задовольняєте свої амбіції і волю до влади.

Якщо ж катування інших людей не доставило вам радості уві сні, обрана і здійснювана вами роль сильного і владного людини не природна для вас, вам доводиться робити над собою зусилля, щоб її грати.

Якщо ж уві сні ви бачите себе в ролі мазохіста, що одержує насолоду від катувань власного тіла, ваше місце - підпорядковане, ви знаходитеся під пресингом влади іншої людини, і при цьому ваше положення вас цілком влаштовує. Сон, в якому ви бачите себе катувати, і це заподіює вам страждання, - знак того, що ваша гордість страждає під тиском інших людей, ви жадаєте звільнитися і проявити себе.