Тлумачення сну «Обід»

Сонник Лоффа

В образ приснився обіду у всіх випадках входять такі цікаві компоненти, як особисте спілкування, чуттєвість, а також життєва необхідність. Значущі атрибути обіду - це, як правило, доброзичлива атмосфера і спосіб приготування їжі.

Обідній стіл для сімей - значущий предмет, центральний елемент домашнього дозвілля. Там збираються для спілкування всі домочадці, і тому обідній стіл є важливим місцем загального збору навіть у тих родинах, де часте спілкування не практикується. За столом у вашому сновидінні можуть сидіти давно померли люди, знайомі тільки по фотографіях. Радимо приділити увагу всім сидячим за столом:

Може виявитися, що чиясь присутність або відсутність буде для вас незвично і навіть дивно.

Згадайте, які ви бачили блюда. У відношенні деяких сімей справедливо те, що якісь певні страви викликають асоціації з тим іншим її членом або з образом всієї родини як єдиного цілого. Таким чином, те або інше блюдо перетворюється на символ приналежності до традицій сім'ї.

Уві сні може бути присутнім якась екзотична їжа;

Страви, які нікому не припали до смаку;

Страви, які готував не симпатичний вам або всім присутнім людина. Може приснитися і процес приготування страви для обіду якимось незвичайним методом. Це вказує на відсутність або наявність певних людей або на невміння готувати страви з меню, що є для сім'ї традиційним. Властивий їжі символічний підтекст (наприклад, якщо наснилися легкі, вам необхідно пригадати, хто з предків помер від хвороби легенів) або персони, що асоціюються з конкретним стравою, моментально породжують цілком певні асоціації.

Приснившийся вам обід проходив у приємній, привабливої атмосфері? Відзначали ви якусь подію? Повсякденні або вишукані страви були на вашому столі? Згадайте, чи обговорювали ви за обідом свої справи насущні.

Сонник Цветкова

Обід в домашній обстановці сниться до втрат.

Сонник Міллера

У сновидінні ваш обід протікав без компаньйонів - значить, у вас з'явиться вагомий привід для того, щоб серйозно поміркувати над проблемами, які мають для вашого життя велике значення.

Обід ати з обранцем - для молодої жінки сон означає сварку або остаточний розрив. Однак протікає в надзвичайно приємній обстановці, що приносить задоволення трапеза сниться до успішного розвитку їх відносин.

Якщо уві сні ви отримали запрошення на обід, значить, відчувають до вас щиру симпатію люди наяву порадують своєю гостинністю.

Сонник Міс Хассе

Є обід — таке сновидіння означає, що вас запросять на якийсь вшанування;

Обідали разом з іншими - розбагатієте.

Езотеричний сонник

Обідали будинку — значить, виникне проблема зі здоров'ям, зокрема, існує ймовірність виявлення у вас шлункових захворювань.

Обід али в гостях - без особливих витрат зробите якесь вдале придбання, отримаєте щось, що називається, на халяву.

Англійський сонник

Якщо у сні Ви з задоволенням смакують свій обід - значить, незабаром Вас чекають нужда і позбавлення. Може навіть наступити час, коли Вам доведеться мріяти про шматок хдеба.

Нічого хорошого не обіцяє цей сон і в сімейному житті. Ваші дружина і діти стануть постійним джерелом Ваших страждань.

Обідати уві сні в домашній обстановці - до спокійного, розміреного існування;

В їдальні самообслуговування - до важкої або марного роботі, до того ж малопрестижної і малооплачуваною;

В ресторані — до успіху;

В дружній компанії - до появи нових друзів.

Обід завжди включає в себе цікаві компоненти:

Це чуттєвість, особисте спілкування і просто життєва необхідність. Істотними атрибутами обіду звичайно є атмосфера дружності і спосіб приготування їжі.

Для сім'ї обідній стіл завжди був значущим, центральним елементом сімейного дозвілля. Саме за обіднім столом ми збираємося всією сім'єю, щоб поспілкуватися. Навіть у сім'ях, що не відрізняються частим спілкуванням, обідній стіл завжди був важливим місцем збору всіх членів сімейства. У сні за столом можуть з'явитися люди, які вже давно померли або яких ви знаєте тільки по фотографіях. Уважно подивіться, хто присутній за столом, - може бути, чиюсь присутність або відсутність здасться вам незвичним і дивним. Приділіть увагу стравам. У деяких сім'ях певні страви асоціюються з конкретним членом родини або з образом сім'ї в цілому. Це може бути їжа, яка нікому не подобається, або приготоване людиною, якого недолюблюють, екзотичне блюдо. Сенс в тому, що певна СТРАВА стає символом приналежності до сімейних традицій. Звичайно, у сні цілком можлива поява якогось неймовірного страви або демонстрація незвичайного методу приготування. Це говорить про відсутність або присутності певних людей або про невміння готувати блюдо, яке випадає з традиційного меню сім'ї. Символічний підтекст, який має їжа (наприклад, вам сниться печінка - згадайте, хто в родині помер від хвороби печінки) або люди, що асоціюються з певним стравою, відразу ж викликають у ПАМ'ЯТІ певні асоціації. Чи проходить обід в приємній дружній обстановці? А може, це святкування якої-небудь події? Яка їжа стоїть на столі-вишукана чи повсякденна? Чи використовуєте ви час обіду, щоб просто поговорити про справи насущні?

Бачити у сні, що Ви обідаєте на самоті, означає, що незабаром життя дасть Вам серйозний привід для глибоких роздумів про важливі життєві проблеми. Молодій жінці уві сні обідати з коханим - до сварки з ним або повного розриву. Але якщо їх спільна трапеза протікає в обстановці надзвичайно приємною, доставляючи їм задоволення, тоді сон передвіщає благополучний розвиток їх відносин. Бути уві сні одним із запрошених на обід - означає, що Ви насолодитеся гостинністю чудово розташованих до Вас людей.

Сон, в якому Ви обідаєте на самоті, пророкує, що у Вас з'являться причини всерйоз задуматися про мінливості долі.

Для молодої жінки побачити в сні, що вона обідає з коханим, означає, що їм загрожує сварка і навіть розставання. Однак якщо вони дуже задоволені обідом, то їх відносини будуть безхмарними.

Бути серед гостей, запрошених до обіду, означає, що в житті Вам будуть зустрічатися душевні люди.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні вам приснилося, що ви обідаєте на самоті, у вас може з'явитися серйозний привід для роздумів про важливі життєві проблеми. Молода жінка, що побачила уві сні обід наодинці з коханим, може посваритися з ним назавжди. Правда, якщо їх спільна трапеза протікає в надзвичайно приємній обстановці, відносини їх наяву складуться як не можна краще.

Якщо уві сні вас запросили на обід, то і в реальному житті вам приведеться побувати в гостях у хороших, добрих людей.

Циганський сонник

Якщо уві сні ви обідаєте на самоті або з коханою людиною, то це означає, що ви когось вибачте або отримаєте чиєсь прощення.

Якщо ви обідаєте в компанії з великою кількістю людей, то це до дрібних сварок.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні ви з задоволенням смакують свій обід - значить, незабаром Вас чекають нужда і позбавлення. Може навіть наступити час, коли Вам доведеться мріяти про шматок хдеба. Нічого хорошого не обіцяє цей сон і в сімейному житті. Ваші дружина і діти стануть постійним джерелом Ваших страждань.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона обідає з коханим, означає:

Їм загрожує сварка і навіть розставання. Однак якщо вони залишилися задоволені обідом, їх відносини будуть безхмарними.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви обідаєте на самоті - пророкує, що у Вас з'являться причини всерйоз задуматися про мінливості долі.

Якщо молодій жінці сниться, що вона обідає зі своїм коханим - закоханих чекає сварка або розрив.

У тому ж випадку, якщо обід приносить їм задоволення - їх відносини будуть гармонійними і безхмарними.

Бачити у сні, що Ви перебуваєте серед гостей, запрошених на обід - означає, що наяву Ви будете радіти гостинності чемних і ввічливих людей.

Нумерологічний сонник Піфагора

Обід (з трьох страв) - поглинати уві сні обід із трьох страв означає, що ви через 3 дні потрапите в гумористичну ситуацію.

Якщо уві сні вам смачно і добре, то наяву ви сміється над собою разом з усіма і зможете отримати вигоду навіть з свого промаху, якщо ж ви не хочете їсти і робите це через силу, давітесь і захлинається, то в реальності вам буде не до сміху. Зате ваші конкуренти і недоброзичливці не упустять шансу позубоскалити над вами.

Східний сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона обідає з коханим - означає:

Їм загрожує сварка і навіть розставання. Однак якщо вони залишилися задоволені обідом, їх відносини будуть безхмарними.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що за обідом ви знаходитеся за столом поруч під своїм коханим - вам слід приготуватися до швидкого розставання. Однак якщо вам обід дуже сподобався і ви відчуваєте справжнє почуття насолоди, то вашим відносинам не загрожують ніякі біди і нещастя.

Кулінарний сонник

Обідати уві сні в домашній обстановці - до спокійного, розміреного існування;

В їдальні самообслуговування - до важкої або марного роботі, до того ж малопрестижної і малооплачуваною;

В ресторані — до успіху;

В дружній компанії - до появи нових друзів.

Малий сонник Велесів

Обідобраза;

Ряснийвтрата;

Ставити — свати будуть;

Пригощатикликати на весільне гуляння;

Роздаватирадість;

Обідатидобре, урожай / оболгут, несподіванка, втрата;

Обідати вдомавтрата;

Обідати в гостях - примирення.

Новітній сонник

Обід — можливий початок хвороби шлунка.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви обідаєте в їдальні - сон передвіщає неприємності, якщо подаєте уві сні обід - значить, прибудуть в будинок свати.

Сонник майбутнього

Якщо вам сниться, що ви обідаєте на самоті - це означає, що незабаром життя дасть вам серйозний привід для глибоких роздумів про важливі життєві проблеми;

Молодій жінці уві сні обідати з коханим - до сварки з ним або повного розриву;

Але якщо крім вас двох за.

Сонник для стерви

Обід разом з коханим - ваші відносини можуть прийти до приємного завершення.

Обідати одній — серйозні проблеми.

Званий обід — довгоочікувані гості.

Перерваний обід — нездужання.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бути уві сні запрошеним на обід - це знак участі в якомусь спільному ділі, яке може виявитися приємним або корисним.

У той же час, якщо обстановка за обіднім столом залишає бажати кращого - такий сон передвіщає ускладнення в справі, яке здавалося вдалим.

Обідати уві сні на самоті - передвіщає труднощі і важкі переживання.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви обідаєте всухом'ятку, будучи далеко від дому, означає, що незабаром отримаєте запрошення на вшанування знатного ювіляра.

Обід ати в ресторані з друзями - знак визнання і багатства, в їдальні - будете буквально деморалізовані трагедією, яка розіграється на ваших очах.

Бачити себе в сні господинею замку і обідати в повній самоті за величезним столом, заставленим всілякими стравами, - вам доведеться зіткнутися з проблемою в любовних відносинах зі своїм обранцем.

Якщо уві сні молоду дівчину запрошує на обід коханий, а вона відповідає відмовою - це призведе до повного розриву відносин між ними в реальному житті;

Якщо ж вона прийме запрошення - наяву у них все буде благополучно і вирішиться щасливим одруженням.

Готувати уві сні обід віщує глибоке моральне задоволення від вдало завершеної роботи. Влаштовувати обід для гостей віщує вигідне вкладення грошей, обідати в гостях - на зміну прикрощів прийде веселощі.

Обід в неурочний час означає порожню витрату сил і засобів на справу, яка з самого початку приречена бути проваленим.

Сонник Фрейда

Обід — символізує собою статевий акт.

Запрошення до обіду - означає прагнення до сексу.

Причому, якщо жінка запрошує чоловіка до обіду - вона хотіла б завести від нього дитину.

Святковий, багатолюдний обід - говорить про ваших численних любовних захопленнях або про прагнення до групового сексу.

Обід в колі сім'ї - означає налагодженість і рівномірність вашої сексуального життя, що вас цілком влаштовує.

Обід з однокласниками - говорить про ваш жалі про втрачені можливості.

Обід на самоті - говорить про ваш перевазі до самозадоволення.

Обід з особою або особами вашого статі - показує вашу тягу до одностатевого кохання.

Український сонник

Обідобраза.

Сниться, що обідаєш - хтось образить.

Як присниться, що обідаєш - буде якась несподіванка.

Обід роздаватирадість.

Обідати в їдальні - якась біда.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви обідаєте на самоті, означає, що незабаром життя дасть Вам серйозний привід для глибоких роздумів про важливі життєві проблеми.

Молодій жінці уві сні обідати з коханим - до сварки з ним або повного розриву. Але якщо їх спільна трапеза протікає в обстановці надзвичайно приємною, доставляючи їм задоволення, тоді сон передвіщає благополучний розвиток їх відносин.

Бути уві сні одним із запрошених на обід - означає, що Ви насолодитеся гостинністю чудово розташованих до Вас людей.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться, що вона розділяє трапезу з коханим, це віщує розрив з ним. Однак, якщо обід проходить в приємній обстановці і обом приносить задоволення, це означає, що відносини будуть складатися вдало.

Сонник Симона Кананіта

Обід єзапрошення на вшанування;

Разом з іншими - багатство.

 
Відноситься до тем: