Тлумачення сну «Рвати»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивода, дерево, вогонь. Стихії - холод, вітер, спека. Емоції - страх, гнів, радість. Органи - нирки, сечовий міхур, серце, печінка, жовчний міхур, тонка кишка. Планети - Меркурій, Юпітер, Марс. Традиційна східна медицина стверджує, що кожному з п'яти основних органів інь відповідає свій, активізуючий орган звук. Звук розривається паперу або ганчірки, або навіть звук чогось ламається, або скрегіт і скрип найбільше подібні зі звуком печінки (цзюе) і звуком серця (чжен). Хоча різноманітні варіанти цих звуків не дуже приємні слуху, але вони корисні при млявості і застої крові в печінці та серці від недоліків нирок.

Рвати щось у сні (папір речі, книги) або чути подібні розривання звуки - підштовхування застоїв інь-енергії до виходу назовні.

Рвати / звук розриваного чути уві сні - означає прагнення організму ліквідувати, розтрусити застій енергії в печінці та нирках.

Сон сприятливий, оскільки означає, що сновидець впорався з блокуючими нирки страхами;

Залишилися ще вторинні застійні явища, але і вони знищуються організмом.

Рвати книги несприятливо:

Книги джерело певної інформації.

Рвати книги - в усьому звинувачувати джерело інформації і його творця / автора / когось іншого, не себе. Розірвана книга могла бути дійсно небезпечним джерелом інформації для сновидця, і він, ліквідувавши його, отримає тимчасове полегшення. Але внутрішня причина небезпеки інформації залишається, і в майбутньому виникає ряд можливостей потрапити в подібну ж ситуацію. Хіба знищення всієї неприємної інформації адекватний метод захисту і досягнення мети? З медичної точки зору, порушення в нирках спостерігаються через емоційної нестриманості, більш серйозні порушення в печінці і засмикані власними примхами серце. Палити книжки - варіант тлумачення рвати книжки, але серце небезпечно переповнене енергією і потребує розвантаження в першу чергу;

Обраний спосіб розвантаження неадекватний, і сон несприятливий.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні розривають свої одягу, - добре, це значить, що буде він звільнений від всього поганого.

Імператорський сонник

Рвати щось у сні, або чути подібні розривання звуки - підштовхування застоїв інь-енергії до виходу назовні.

Рвати / звук розриваного чути уві сні - означає прагнення організму ліквідувати, розтрусити застій енергії в печінці та нирках.

Сон сприятливий, оскільки означає, що сновидець впорався з блокуючими нирки страхами;

Залишилися ще вторинні застійні явища, але і вони знищуються організмом.

Рвати книги — несприятливо:

Книги джерело певної інформації.

Рвати книги — в усьому звинувачувати джерело інформації і його творця / автора / когось іншого, не себе.

Розірвана книга — могла бути дійсно небезпечним джерелом інформації для сновидця, і він, ліквідувавши його, отримає тимчасове полегшення. Але внутрішня причина небезпеки інформації залишається, і в майбутньому виникає ряд можливостей потрапити в подібну ж ситуацію. Хіба знищення всієї неприємної інформації адекватний метод захисту і досягнення мети? З медичної точки зору, порушення в нирках спостерігаються через емоційної нестриманості, більш серйозні порушення в печінці і засмикані власними примхами серце.

Місячний сонник

Рвати квіти — користуватися задоволенням життя.