Сонник «Стрибати»

Сонник Міс Хассе

Стрибати у сні - це означає, що ви самі себе мучите;

Перестрибувати камені — такий сон пророкує, що після тяжких праць ви заслужите удачу;

Стрибати через рів - позбудетеся від боргів.

Езотеричний сонник

Стрибати на місці або переміщатися стрибками - такий сон підказує, що пора вам перестати гаяти свою життєву енергію і знайти їй більш гідне застосування. Стрибали у воду з вишки - цей сон видає вашу поспішність у рішеннях. Саме час згадати народну мудрість «Сім разів відміряй - один відріж». З обриву, в порожнечу - це говорить про те, що ви займаєтеся явно не своєю справою, оскільки головне заняття життя поки ще вами не визначено. Тільки поспішати із самовизначенням вам не слід.

Якщо ви після стрибка з висоти прокинулися, такий сон попереджає про те, що ваша поспішність здатна призвести до трагедії.

Англійський сонник

Якщо Ви стрибаєте у сні, то наяву зустрінетеся в житті з багатьма випробуваннями та перешкодами;

Однак працьовитістю, сміливістю та наполегливістю в кінці кінців здолаєте їх.

Якщо такий сон сниться людині, яка не перебуває у шлюбі, то його кохана буде дуже прив'язана до нього, а її батьки будуть недовго противитися їх союзу.

Якщо у сні Ви легко перестрибуєте через якусь перешкоду - значить, і в житті Ви усунете перешкоди на своєму шляху і твердо підете до давно наміченої мети.

Сон попереджає:

Наполегливо домагайтеся свого, і тоді перемога в будь-якій справі забезпечена.

На місці або рухатися підстрибом - знайдіть застосування своєї енергії, не розтрачуйте її даремно. З вишки в воду - ви занадто передчасні в рішеннях. Треба прислухатися до народної мудрості "сім разів відміряй, один відріж". З обриву вниз, в порожнечу - ви ще не визначилися у своїй життєвій завданню і кидаєтеся на чужі справи. Не педалює прихід до своєї харазматіческой задачі.

Якщо ви прокинулися, стрибнувши з висоти - ваша поспішність може призвести до трагедії.

Мучиш себе через рів - позбавлення від боргів через камені - після праць удача.

Пере-пригівать через якусь перешкоду - успіх, пов'язаний з деякими труднощами;

Сприга-нуть зі стіни - Ви проявите безрас-судство.

Також Див. Перешкода, Стіна.

Якщо у сні Ви перестрибуєте через якусь перешкоду, то наяву Ви зможете добитися успіху у всьому, за що б Ви не взялися. Однак якщо Ви стрибнули і впали, то невдачі позбавлять Вас впевненості в своїх силах.

Сон, в якому Ви зістрибуєте зі стіни вниз, пророкує розчарування в коханні. Також Вам слід задуматися над тим, наскільки розумно Ви ведете свої справи.

Сонник Симона Кананіта

Стрибати — На місці або рухатися підстрибом - знайдіть застосування своєї енергії, не розтрачуйте її даремно. З вишки в воду - ви занадто передчасні в рішеннях. Треба прислухатися до народної мудрості «сім разів відміряй, один відріж». З обриву вниз, в порожнечу -.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Стрибати вниз і довго летіти - перемога в результаті усвідомленого боргу. З парашутом стрибати - мужність протиставити нещастю.

Стрибати з звичайної висоти, перестрибувати через який-небудь предмет - все виглядає краще, ніж є насправді, ти переоцінюєш свої сили. На корточках скакати - важка хвороба. Зістрибнути з невисокого предмета - тебе підстерігає наклеп. З транспорту стрибати - успіх у справах. Через прірву, тріщину на землі перестрибувати - успіх справи вимагає від тебе не надто глибоко замислюватися;

Щастя від незнання.

Новий сімейний сонник

Якщо молодій жінці сниться, що вона перестрибує через перешкоду, то вона доб'ється виконання своїх бажань. Правда, за свою удачу їй доведеться поборотися. Взагалі сон, в якому ви перестрибуєте через щось, обіцяє вам успіх у всіх благородних справах.

Якщо ж ви, прагнучи перестрибнути, впали, приготуйтеся до деяких труднощів. Спостерігали, як стрибає хтось інший, - відчуєте прилив сил і енергії.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо ви стрибаєте у сні, то наяву зустрінетеся в житті з багатьма випробуваннями та перешкодами;

Однак працьовитістю, сміливістю та наполегливістю в кінці кінців здолаєте їх. якщо такий сон сниться людині, яка не перебуває у шлюбі, то його кохана буде дуже прив'язана до нього, а її батьки будуть недовго противитися їх союзу. якщо уві сні ви легко перестрибуєте через якусь перешкоду - значить, і в житті Ви усунете перешкоди на своєму шляху і твердо підете до давно наміченої целіСон попереджає:

Наполегливо домагайтеся свого, і тоді перемога в будь-якій справі забезпечена.

Сонник Міллера

Якщо молода жінка бачить сон, в якому вона перестрибує через перешкоду - це означає, що вона доб'ється виконання своїх бажань після опору долі й боротьби за свою удачу.

Взагалі сон, в якому ви перестрибуєте через щось - обіцяє вам успіх у всіх благородних справах, але падіння при цьому передвіщає деякі труднощі.

Якщо уві сні ви зістрибуєте зі стіни вниз - сон обіцяє вам безрозсудні вчинки, що приносять розчарування.

Спостерігати чиїсь вдалі стрибки - означає, що вас чекає приплив сил і енергії, які допоможуть вам здолати долю.

Сонник Цветкова

З великої висоти - незвичайне справа (см. Пірнати);

Підстрибувативтратити посаду.

Сонник Мартина Задеки

Стрибативтрата, збиток.

Ідіоматичний сонник

«Вище себе не стрибнеш» - межа можливостей;

«стрибати від радості», «підстрибувати від болю» - відчувати емоції.

Малий сонник Велесів

Стрибати — клопіт по дурницях.

Стрибати у воду чисту - сльози, добре;

На каламутну — погано, лаяти будуть.

Новітній сонник

Стрибати — потрапите в дуже заплутану ситуацію, але несподівано благополучно вирветься з неї.

Стрибати з парашутом - до хвороби серця, нервової системи.

Слов'янський сонник

Стрибати — до порожніх клопотам.

Снотолкователь

Якщо молода жінка бачить сон, в якому вона перестрибує через перешкоду, це означає, що вона доб'ється виконання своїх бажань після опору долі й боротьби за свою удачу.

Взагалі сон, у якому Ви перестрибуєте через щось, обіцяє Вам успіх у всіх благородних справах, але падіння при цьому передвіщає деякі труднощі.

Якщо уві сні Ви зістрибуєте зі стіни вниз - сон обіцяє Вам безрозсудні вчинки, що приносять розчарування. Спостерігати чиїсь вдалі стрибки - означає, що Вас чекає приплив сил і енергії, які допоможуть Вам здолати долю.

Сонник для стерви

Стрибати через якусь перешкоду - всі бажання здійсняться, незважаючи на опір долі.

Якщо при цьому впасти - проблеми та перешкоди незначні і легко усуваються.

Підстрибувати на місці - відновлення сил після важкої роботи пройде швидко.

Стрибнути вниз — необдумані дії приведуть до розчарування.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Стрибати у сні через перешкоду - знак ризикованих затій.

Бачити у сні вдалий стрибок або самому вдало перестрибнути через перешкоду - означає, що ваша рішучість і сміливість приведуть вас до успіху.

Невдалий стрибок — це застереження від необачних вчинків.

Стрибок з висоти - знак порожнього нерозсудливості і непотрібного ризику. Сон, в якому ви стрибаєте з висоти або спостерігаєте, як це роблять інші, підказує, що якісь авантюрні задуми можуть поставити ваше положення під загрозу.

Стрибати вгору, якщо при цьому вам вдається дістати предмет, за яким ви стрибали - означає, що для успіху вам необхідно відірватися від повсякденних турбот і спробувати взятися за більш «високі» справи.

Якщо ж, стрибаючи вгору, ви нічого не дістали - цей сон застерігає від марної витрати сил. Схоже, якісь із ваших планів нереальні у виконанні.

Сонник від А до Я

Бачити у сні стрибають через скакалку дітей означає, що коло ваших знайомств розшириться і зростуть ділові можливості.

Перестрибувати уві сні через калюжу або струмок - до позбавлення від боргів і вдалою комерційній угоді. Підстрибувати, намагаючись щось дістати або зірвати, - обставини складуться не зовсім сприятливим для вас чином.

Перестрибувати уві сні траншею або канаву з брудною водою і впасти в неї загрожує вам втратою хороших друзів через меркантильних міркувань, непоступливості і ідіотського впертості.

Бачити стрибаючих крізь палаючий обруч хижаків на арені цирку віщує занепокоєння від галасливих сусідів, до яких часто всякого роду випивохи і скандалісти.

Вистрибувати з вікна будинку або зістрибувати з високої стіни віщує зраду і сварки з близькими людьми.

Якщо уві сні ви стрибаєте з літака і парашут не розкривається - такий сон віщує каліцтво в результаті нещасного випадку.

Сонник Мандрівника

Стрибатирадість;

Звільнення з роботи;

Ризиковане рішення.

Вистрибнути звідкись, перестрибнути щось - вийти зі скрутної ситуації.

Сонник Фрейда

Різні стрибки — символізують статевий акт.

Стрибок у воду - символізує ваше бажання завести дитину.

Середньовічний сонник

Побачити себе стрибаючою - до веселощів.

Сонник для закоханих

Дівчина, якій сниться, що вона стрибає через перешкоду, буде улюблена і доб'ється щастя, подолавши всі труднощі і перемігши суперниць.

Стрибати зі стіни вниз обіцяє вчинення поганих вчинків, які викличуть на вас презирство вашої обраниці.

Теткінскій сонник-2012

Стрибати — необхідність концентрації перед початком дії.