Тлумачення сну «Входити»

Сонник Жовтого Імператора

Стихіївітер, холод, сухість, вогкість. Емоції - гнів, страх, сумніви, смуток. Органи ян - жовчний міхур, сечовий міхур, шлунок, товста кишка. Планети - Юпітер, Меркурій, Сатурн, Венера. Пояснення і тлумачення Входити, заходити всередину самому або з примусу - стан ян-дії.

Входити (стан) кудись у сні - символізує необхідність зміни руху відносин до подій в житті в цілому. І стан і завдання відповідають весні.

Входити з власної волі-те місце, куди людина входить у сні, є символ його самого, яким він є насправді. Дається можливість без упередженості на себе подивитися з боку. Наприклад, хтось вважає себе генієм, а заходить у захаращений комору. Пильнуючи, ми постійно створюємо про самих себе міф - акторський образ.

Сон стирає не відповідний внутрішньому зовнішній вигляд.

Входити з власної волі в приміщення, де знаходиться будь-хто із знайомих, - в цьому випадку приміщення розкриває внутрішній вигляд перебуває в ньому. У житті знайомий може здаватися нецікавим, сірим, але упереджена думка зміниться після відвідин його в палаці, в саду і так далі. Виявляє справжнє обличчя людей сон завжди сприятливий - це допомога. Увійти туди, де ніколи не був, - значить отримати доступ до якоїсь прихованої інформації про себе, і всі випробувані при цьому відчуття розкриють нахили і власне ставлення до цих знань:

Страх, цікавість, бажання застосувати практично тощо. Бажання увійти і неможливість (двері замкнені, не знайти вхід) - зовнішні перешкоди (хтось протидіє), або несвоєчасність (ще не час, небезпека). Такий сон може означати явище недоброзичливця в житті. Приходити до когось знайомого і відчувати взаємне бажання спілкуватися (передати інформацію), але не мати можливості (вам - не увійти, йому - не відкрити двері і так далі) - означає, що якась ситуація або хтось стоїть між людьми. Потрібні зміни у ставленні до бажаної інформації, коректування мети тощо (сон з великою ймовірністю повториться).

Входити до померлого як до живого - ви розлучилися неправильно, щось недоговорити, можливо, не виконали обіцянку (хтось із вас). Вам дарують ще одну зустріч - скористайтеся нею, а не лякайтеся. Прохання покійного, якщо вона реальна, повинна бути виконана (просить прибрати занадто важке надгробок, принести квіти, порвати листи тощо). Це принесе покійному спокій і звільнення від минулого. Сновидінню це має принести удачу. Правильне спілкування з покійними - один з основних розділів східної філософії та культури.

Входити до незнайомця - поява незабаром друга або недруга в залежності від того, як він зустріне - з добром або зі злом.

Входити з примусу, без бажання, наче якась сила штовхає - означає необхідність дізнатися щось нове і небажання робити це;

Хочеться зберегти затишне, але що втратила рух стан. Причина небажання - депресія, невіра в свої сили і так далі. Примушуюча діяти сила - це власний інстинкт до життя - руху, тобто творча складова я людини як особистості.

Якщо навіть сниться реальний образ тягне вас за комір / толкающего людини, то все одно сновидець буде злитися на самого себе-на своє безсилля.

Сон можна вважати сприятливим:

Бажання руху ще діє, але багато залежить від поведінки наяву. Виходити-тут буде все те ж саме у всіх варіантах тлумачень, тільки ситуація не відкривається, а закривається, і починається нова.

Якщо хтось пішов з захаращеною кімнати, з великою ймовірністю він виправить свої промахи і наяву.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні увійшов у кімнату, коли мокрі одягу його, - погано, це значить бій.

Сонник Фрейда

Процес входження символізує собою статевий акт.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви входите в якісь двері - це передвіщає ваші марні спроби позбутися від наклепників і недоброзичливців. Але якщо це двері будинку, в якому ви провели своє дитинство, - значить, вам в майбутньому забезпечено щастя і оточення споріднених душ.

Якщо вам сниться, що ви входите в ломбард, - вас чекають розчарування і втрати незабаром після пробудження від сну.

Увійти в будинок через вікно означає, що ви будете захоплені за використанням протизаконних засобів для досягнення мети на перший погляд благородної.

Бачити, як інші входять у двері, означає можливі труднощі у приведенні в порядок ваших справ.

Загальний сонник

Сумнівні справи або стосунки.